320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seksikas tädi

    mis toda RSi 50-ne nimekirja puudutab, siis nii mõnegi vangerduse ju võiks teha... maitse asi või nii, kuid samas on nimekiri mõnusalt mitmekülgne ning sellest tingituna lootsin näha ka Big L'i horrorcore'i.
    Lisaks WU-le on ka DJ Premieri kesine punktisaak veits kummaline... õnneks ei pea ainult 50-ne loo vahel valima
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kiire güügel annab, et on teinud kaasa sellises kollektiivis nagu Makiza


      Kommentaar


        Hanf Kung.

        Bookings/Questions - hanfkungfu@gmail.com


        Eesti asi. Armastavad väga kõigele puid alla panna. Kohati sutsu kobalt küll.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          krt ma ei tea. Vast sobib siia

          Kommentaar


            Kui kedagi huvitab, siis siin väike valik selle aastanumbri sisse jäänud DJ Premieri produktsioonist allalaetaval kujul:

            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              RCRD LBL-i Hip-Hop 2012 parimad http://rcrdlbl.com/2012/12/18/best_of_2012_hip_hop

              Kommentaar


                Kommentaar


                  5loopsi 2012 ep

                  Some warming-up-sounds for "2013LP" Tracklist: 01. Astu Sisse 02. Ravimatu [Krick] 03. Dr.Doktor [Suur Papa & s'Poom] 04. Sõna [Hr.Kivi, s'Poom & Maxtract] 05. Energia [Johny Butcher & s'Poom]


                  Kui muu ei lähe, siis taustad toovad ikka südamesse sooja tunde aga ega kõnelejatele ka just puid alla ei paneks.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Listen to 615est | SoundCloud is an audio platform that lets you listen to what you love and share the sounds you create.

                    Kommentaar


                      Download lingid ka.

                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      5loopsi 2012 ep

                      Some warming-up-sounds for "2013LP" Tracklist: 01. Astu Sisse 02. Ravimatu [Krick] 03. Dr.Doktor [Suur Papa & s'Poom] 04. Sõna [Hr.Kivi, s'Poom & Maxtract] 05. Energia [Johny Butcher & s'Poom]


                      Kui muu ei lähe, siis taustad toovad ikka südamesse sooja tunde aga ega kõnelejatele ka just puid alla ei paneks.
                      https://www.dropbox.com/s/134m4sm6h9...OOP_2012EP.rar

                      http://www.speedyshare.com/hyUD6/615...el-osariik.rar

                      Kommentaar


                        Pole jõudnud tõsiselt ja mõttega veel kuulata 615-t, aga esiti tundub, et juba varem kuuldud 'Singlimehed' ongi kõige püssim lugu selle plaadi päält. Also, eripreemia saab 'Tablakas'. Sämpel on nii mõnus, et mind peaaegu üldse ei huvita, mis seal peal toimub, see saab repiiti küll ja veel. Täitsa nagu meeldiks instrumentaalversioon sellest. Inspiratsiooni tarbeks või nii.

                        tablakas tablakas, tabletti ikka neelake
                        tablakas tablakas, söö sitta ja ära inise
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Kommentaar




                            ma ei tea, mis mul viga on

                            Chris Brown and James Harden had a child?
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Vanemat kulda, mis mul jälle pleilisti eesotsas.



                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Vanemat kulda, mis mul jälle pleilisti eesotsas.

                                Tommy
                                Rääkides vanemast kullast




                                Tom oli nii lahke ja sheeris selle instrut ka. Nagu sünnipäev oleks vara tulnud krt. Parim estonskii biiit ever.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X