320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    tiiser tuli täna ju alles


    edit: aa juba lastakse raadiotes ka.


    15:12 algab lugu
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Ma ei saanud mitte midagi aru. Deemonist vaevatud noormees. count sul on ju ka ilusam pool.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Per!e see papa kräpp

        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar




          Klass parem kui eelmised vennad kokku. Okym hoiab jätkuvalt parimat vormi.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Suur Papa - Grammilinn , emm pee kolm anyone?
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Suur Papa - Grammilinn , emm pee kolm anyone?
              saada parem mulle raha ja ma saadan sulle päris plaadi. toetades omasid.

              Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
              Per!e see papa kräpp
              peale Maris Uusna dissi selline fekaal. meltdown confirmed. tagasi kroonikat lugema.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar






                enda jaoks alles avastatud räppi ka 3-6 Mafiaga seotud retseptiravimite fännidelt,
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar




                  See lugu kõlas seal tänavavideos ägedamalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    saada parem mulle raha ja ma saadan sulle päris plaadi. toetades omasid.
                    Mõte on ju tore, aga mulle on see plaadiostmien kudiagi võõras ja harjumatu tegevus. Olen lihtsalt nii vanakool , et harjunud kassette maha lindistama või siis ostma või kui see aeg sai läbi olid juba Napsterid olemas. Ehk siis saada parem kassetti ja kuulan/lindistan seda. Miski ei biidi mõnusat kassetti krabinat muusika taustaks.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Mõte on ju tore, aga mulle on see plaadiostmien kudiagi võõras ja harjumatu tegevus. Olen lihtsalt nii vanakool , et harjunud kassette maha lindistama või siis ostma või kui see aeg sai läbi olid juba Napsterid olemas. Ehk siis saada parem kassetti ja kuulan/lindistan seda. Miski ei biidi mõnusat kassetti krabinat muusika taustaks.
                      fain, pane mulle rekvisiidid privasse.

                      mudu:
                      PÄRNU! Suur Papa Grammilinn käsimüük on täna 16.00-ca 17.30 PÄRNU HOTELLI ees purskkaevude juures, pargis.

                      https://www.facebook.com/SuurPapa/posts/571715912868237
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          tra, läksin oma ümberlindistatud Kuhnja homofoobi otsima ja kassetid kadunud. count, can you hook a brother up? (tra, tegelt mul pole makki ka enam ... )
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            tra, läksin oma ümberlindistatud Kuhnja homofoobi otsima ja kassetid kadunud. count, can you hook a brother up? (tra, tegelt mul pole makki ka enam ... )
                            Kassett on ka kuskil olemas, aga võin pakkuda ka kvaliteetset (kassetti krabinaga) emm pee kolm pakketti kuskile ülesse?
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Kassett on ka kuskil olemas, aga võin pakkuda ka kvaliteetset (kassetti krabinaga) emm pee kolm pakketti kuskile ülesse?
                              need peaks mul endal ka kuskil olemas olema.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Tuleb tunnistada, et ASAP Rocky uus album ja üldse lood on päris hüvad. Tekitab vastakaid emotsioone. Ühest küljest head lood, teisalt kitsad teksad ja kleidid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X