320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas anna_õlut Vaata postitust
    on nii mõnigi madalama profiiliga tüüp, kes oskuste poolest temaga täitsa vabalt samal levelil.
    Tere. Mul tegelt ka ei ole oma linkidega tähelepanuvajadust, aga mulle tundub, et siin noorliikme klassika ja papa vahele jääb tegelik kuld kadunuks, kuivõrd ta pole juutuubilink. Mistap otsustasin selle uuesti välja tuua, kuivõrd nagu tsiteeeritud post (peaaegu) lubab, käib näitena toodud lingi teema papaga võrreldes meetrites üle pea. Kuulake och mõtisklege(kuulake klappidega, kui vaja):


    Seaduskuulekus - Teadvus


    Pole tänu väärt.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar




      äge video ja lugu ka.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Küsin igavuse pärast, et kas siin foorumis liigub veel inimesi, kes ühel hetkel suured Dipseti fännid olnud või olen ma Eestis üks ja ainus?

        Kommentaar


          jaaa, teismelisena mulle väga meelds Dipset. aga mingil hetkel kadus huvi ära ning kuulasin aastaid ainult üheksakümnedate räppi ja vahelduseks muidugi igasugust muud mussi ka. nüüd hiljuti just kuulasin jälle Diplomatic Immunityd läbi. väga äge. real nigga music ja ikka kõvasti asjalikum kui enamus tänapäevast sodi, mida räppmuusika nime all esitletakse.

          asjakohane lugu aastast 2003:

          Kommentaar


            Kanye "Yeezus" peaks iga hetk saadaval olema, isiklik oodatuim selle aasta album, arvustajad väidavad, et vähemalt sama vastuoluline kui Kanye neljas südamevalu autotune plaat. Pidavat olema väga elektrooniline ja agressiivne a la Death Grips, vähegi räpihuvilistel inimestel tasub kindlasti tutvuda.
            Juulikuus kohe järgmine oluline reliis, Pusha-T esimene sooloalbum, hea suvi räpihuvilistele igaljuhul.

            Kommentaar


              Vist ei ole siit läbi käinud






              Sesel on ka huvitavat mussi, aga kuna paljudele ta ei meeldi, siis ei hakka ühtegi videot panema.

              Kommentaar


                Jätkan Mr Greeni promomist. Classic Beatsi neljas osa ehk Ill Piano on lõpuks väljas ja noh mis ma oskan öelda, mees teeb jätkuvalt kulda. Itunes abiks, kes tahab.

                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kurat, keegi kuulab mingit tüüpi nimega Macklemore? Igatahes see värk on kohutav. Mainstream hip-hop ei saa enam lamedamaks minna. Või olen ma lihtsalt ajale jalgu jäänud?

                  Peaks vist küll juba ette vabandades ära mainima, et minugi poolest kuulake. Lihtsalt mingisugune tema laul jooksis raadiost ja ma pidin emotsioonid kuhugi välja elama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                    Kurat, keegi kuulab mingit tüüpi nimega Macklemore? Igatahes see värk on kohutav. Mainstream hip-hop ei saa enam lamedamaks minna. Või olen ma lihtsalt ajale jalgu jäänud?

                    Peaks vist küll juba ette vabandades ära mainima, et minugi poolest kuulake. Lihtsalt mingisugune tema laul jooksis raadiost ja ma pidin emotsioonid kuhugi välja elama.
                    lol. Macklemore ei ole main stream. [His single "Thrift Shop" has been viewed on YouTube over 350 million times, and reached number 1 on the U.S. Billboard Hot 100 chart in 2013, selling more than 2.2 million copies.[3] It was the first time since 1994 that a song reached number 1 on the Hot 100 chart without the support of a major record label]

                    tutvumiseks - Otherside(remix), Hip-Hopist lugu Bboy, valge mees Hiphopis White Privilege mainstriimindusest Jimmy Lovine. soovitan kogu loominguga tutvuda ja arvestada hindamisel seda, kuidas main stream wen Macklemore, mitte vastupidi. ükskõik, mis lugu käiates nii palju kui Thrift Shopi või Can't Hold Usi muutub see tüütuks[vt ka Queen] ja sõnum kaob selle tõttu.

                    ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes ei kuulanud Dipseti aastal 2003. terve selle talve jooksin nende albumiga. klassika. samas pole mu arvamus ka vist kõige pädevam - vahetasin nende albumi X-Zibiti At The Speed Of Lighti vastu ja arvasin, et tegu on igatepidi suure albumiga, aga wiki väidab, et underground West Coast classic kõigest.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      The Foundation on mu hip-hopi varasalves. Avastasin küll albumi pisut hiljem, aga tõepoolest kuulub klassika poole kalduvate üllitiste sekka. A muidu ei tea ma sisuliselt kedagi, kes Dipseti või üldse räppi kuulas/kuulab. Sellest ka mu uudishimu. Aa, too lugu mida kuulsin oli Can't Hold Us ja see kõlab ka teisel kuulamisel õudselt. Miks Macklemore ei peaks olema mainstream? Sest ta teeb paar lugu, kus ütleb, et ei ole? Näiteks too Can't Hold Us kõlab nagu iga keskpärane elektropopp slash hip-hop. Ometigi laen temalt miskit alla ja annan võimaluse. Ehk see lugu on kohustuslik jama, mida kuulajate meelitamiseks välja antakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        The Foundation on mu hip-hopi varasalves. Avastasin küll albumi pisut hiljem, aga tõepoolest kuulub klassika poole kalduvate üllitiste sekka. A muidu ei tea ma sisuliselt kedagi, kes Dipseti või üldse räppi kuulas/kuulab. Sellest ka mu uudishimu. Aa, too lugu mida kuulsin oli Can't Hold Us ja see kõlab ka teisel kuulamisel õudselt. Miks Macklemore ei peaks olema mainstream? Sest ta teeb paar lugu, kus ütleb, et ei ole? Näiteks too Can't Hold Us kõlab nagu iga keskpärane elektropopp slash hip-hop. Ometigi laen temalt miskit alla ja annan võimaluse. Ehk see lugu on kohustuslik jama, mida kuulajate meelitamiseks välja antakse.
                        Macklemore ei ole mainstream, sest ta tegi oma asja ausatel motiividel. mainstream lihtsalt püüdis ta kinni. mitte vastupidi. lood sulle suure tõenäosusega ei meeldi, sest nähtavasti hindad sa neid teistsuguste kriteerumite järgi. aga põhimõtteid/sõnu ja motiive järgides on Macklemore'i loomingus palju tõelist ja kasulikku hip-hopi sõnumit, mis vastandub mainstreamile/kommertsialismile/muule idiootsusele. see, et ossid ja väiksed tüdrukud teda kuulavad on kõrvaline nähtus. näiteks, kui Dipseti hoiak oli 'I'm in the midst of a bidding war" [müüa ennast kõrgeimale pakkumisele], siis Macklemore "Rather be a starving artist than succeed at getting fucked"[teha oma asja all else can fuck off].
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          No ok, mind too vend nii väga ei huvita, et tema teemadel diskuteerida. Igatahes tore, et siin foorumis teisigi hip-hopi sõpru on.

                          Kommentaar


                            härrased. lubage jätkata suvalise (possibly laenatud biitidega) fakin badasss chicago undergroundiga: will is fuckin chillin:



                            dillalt laentaud biidiga (kui keegi originaali nime teab, oleks tänulik)


                            aga teisalt



                            prolly ausa biidiga.

                            tra ma kirjutasin ise räpsi selle kraami saatel üle aasta, gotta be good.


                            aga järgmise maailma parima loo tarbeks tuldagu mu nimelisse teemasse: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ift-musa-teema
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              too esimene biit pärineb Busta Rhymes + J Dilla – Dillagence mixteibilt. soovitan soojalt - kuld. träki nimeks on High muidu.

                              Kommentaar


                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X