320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuulasin täna igasuguseid ettejuhtuvaid albumeid.
    suurt tähelepanu said Mos Defi "Black on both sides" ja Eazy-E "It's On (Dr. Dre) 187um Killa"
    kaks albumit mille ilmumisajaks on 93 ja 99 on maailmakuulsad ja teine lausa plaatinastaatusesse kuuluv.

    tegu on fantastiliste teostega. eazy-e on läbi viha ja vaenu teinud pea kõik albumi lood dissiks oma vanale sõbrale doktor dreele. plaadilt leiab fantastilise "real mothaphuckkin G's" mille lüürikat peaks iga vana-kooli austaja peast teadma.

    mainimist väärib ka wu-tangi tegelaste hilisemad albumid, eriti ol' dirty bastardi debüütplaat "Return to the 36 Chambers: The Dirty Version" sealt leiab sellised lood nagu Shimmy Shimmy ya ja Brooklyn Zoo.

    igatahes olen väga huvitatud kui ka teie kallid kaasfoorumlased pisult pikemalt muljetaks vanade-heade plaatide üle. kas siis läänerannik või idarannik - vahet ei ole. ikka on tore sõnu vahetada
    "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

    Kommentaar


      Väga räpikaugeks (v.a. tundmatu Chicago underground obv) olen jäänud. Seega vanadest headest peale Illmaticu ja Ready to Die liiga palju asju tänapäeva playlistis pole. Tupac pole kunagi erutanud.
      '
      Eesti mõistes vanad head nagu '?mc', 'Ühendatud inimesed', Kummuli kaheksa, üheksanda maailma imelik' on ka teismeiga rõõmustanud.

      Ja läbi aegade parim kodumaine taust on no question 'Püstolid Rendiks'.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Räpimaailmast hakkasin huvituma nii ca 10 aastat tagasi, aga tundub et mitte väga tõsiselt, sest nt Dipseti nimelisest kollektiivist lugesin esimest korda siit teemast. Minu tollane põhitähelepanu oli suunatud Eminemile - Marshall Mathers LP ja The Eminem Show on minu jaoks vast ühed enim kuulatud albumid üldse. Kusjuures polegi aastaid neid üle kuulanud, peaks selle lähiajal plaani võtma. Samuti on kustumatuid mälestusi jätnud Jay-Z Black Album ja mõned Cypress Hilli vanemad üllitised (hello my name is dr Greenthumb jms).

        Eestist loeks oma nn vanakooli top 3 albumiteks suvalises järjestuses Ühendatud Inimesed, Valitud Mõtted ja Legendaarne, mis kõik mul originaal CD-dena kuskil kapipõhjas alles peaks olema.

        Kommentaar


          Noorena sai igati loogilist teed räpifänniks arenetud. Tiinekana ikka Eminemi 3 esimest albumit, Tupac (Me Against The World oli vast esimene, mis läbinisti meeldis) ja G-Unit (GRODT, The Documentary, Beg For Mercy, The Hunger for More, Straight Outta Cashville). Isegi Nellyt kuulasin, sest ta tuli raadiost ja Country Grammar pole siiani sugugi halb album. Ühel hetkel liitusid sujuvalt ka DMX (vb Grand Champ juba pisut sakkis, aga kõik albumid enne seda olid hüvad), Jay-Z (Reasonable Doubt, The Black Album, The Blueprint, Nas (ilmselt kõik, mis vähekenegi tema loomingus eksisteerib, Illmatic on läbi aegade parim album) ja Notorious BIG, kes mind hoolimata märkimisväärsest talenteeritusest siiski suhteliselt külmaks jättis. Gümnaasiumis muutusidki domineerivateks Nas ja Dipseti artistid. Sekka ka Saksa (Fler, Azad) ja Briti räppi (nt Klashnekoffi The Sagas Off...) . Muidugi oli neid artiste küllalt kelle albumeid kuulatud sai, nii 90ndate algusest kui tosinkond aastat hilisemast ajast. Ehk siis mis aga kätte oli võimalik saada. Tagasivaadates oli see tore aeg, sest gängstaräpp endiselt domineeris, muusika oli hea, õhus oli pinget, erinevad crewd, twitterit ei olnud. Tänases päevas võiks esile tuua Kendrick Lamari eelmist albumit ja nt Blu Below the Heavens on hea, aga tõele au andes ei ole ma enam aastaid ühtegi albumit otsast lõpuni kuulanud. Pigem eksisteerib materjal youtube's. Niimoodi ongi viimati kuulatud artistide rida kirev - Lil 1/2 Dead, I Smooth 7 (90ndate alguse G-Funk), Gucci Mane, Lil Jojo (seda sorti muusika on nii ignorantne, et ma ei suutnud aastaid taluda), Smoke DZA jne. Eesti räppi ei ole aga kunagi kuulanud.

          Kommentaar


            Parima häälega emsiid ever.

            5. Nas
            4. Rakim
            3. Celph Titled
            2. Guru
            1. Method Man

            Kõige kohutavama häälega emsiid ever:


            1.-2. Jay Z/ Tony Yayo.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              kuidas fakkk ma sain unustada valitud mõtted.

              uus top.

              lemmikud eesti undergroundikad on

              3. Krick
              2. Pok
              1. Seaduskuulekus.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Jay-Z flow on väga monotoonne ja igav, ent mingil x põhjusel on tal siiski kohe päris mitu head kuni väga head albumit. Nas paneks cooli hääle top viite küll.
                Üleüldine lemmik on Kanye, flow ja delivery ja tekstid ehk tõesti ei ole absoluutne tipp, ent kuna olen üleüldine muusikasõber ja ei suudaks eales piirduda vaid hiphopiga, vaimustab mind Kanye eksperimentaalsus, eriti arvestades kui faking tuntud artistiga tegu on.
                Uus album on vihane ja šokeeriv ja äge, eelmine on žanri meistriteos ja kohustuslik kuulamine, ülejäänud neljal ei viitsi hetkel peatuda, ehk kunagi hiljem.

                Kommentaar




                  Kommentaar


                    2 Chainz ja Rick Ross võiks olemata olla http://www.youtube.com/watch?v=eU4ZvfkmOck
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      '13 til infinity, liiga hea, et mitte jagada

                      Kommentaar


                        Omalt poolt pakuks välja ka 95 til infinity:

                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Kanye andis kondi närimiseks

                          KANYE WEST @kanyewest

                          I open the debate… The 2nd verse of New Slaves is the best rap verse of all time….meaning … OF ALL TIME IN THE HISTORY OF RAP MUSIC, PERIOD

                          Kommentaar


                            Kanye ütles, et midagi praegust on LÄBI AEGADE PARIM CAPS LOCKIGA? that's a new.

                            nope. not really. jus another day with yay



                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar




                              Väga mõnusa tümakaga album. Juudil on sisu ma ütlen.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


                                Väga mõnusa tümakaga album. Juudil on sisu ma ütlen.
                                uusi lugusid netti pole lekkind vä? moraal nt.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X