320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahulike inimeste rahulik arutelu Sillamäe - Flora kaklusest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Aga ballack käisid muidu seal Sillamäel vöi?

    Kommentaar


      #17
      Flora fännid olla täheldanud seaduspära, et kui vaja reisida ida-eestisse, siis on Ballackil lõuna-eestis perekondlikke asju ajada. Ehk väidetavalt polnud teda kohal

      Kommentaar


        #18
        Ei olnud jah kohapeal kahjuks. Infotehnoloogiat kasutades aga kuulsin mis seal toimus nii laivis kui ka päev hiljem seletatult kui ka nägin erinevaid salvestusi mida ma siiski usun rohkem kui ükskõik kelle ütlust.

        Kommentaar


          #19
          Ballack, ole hea mees ja loe selle teema esimest postitust!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Ei olnud jah kohapeal kahjuks.
            OK. M.O.T.T.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Ballack, ole hea mees ja loe selle teema esimest postitust!
              Lugesin uuesti. Mis sellega siis on? Enda arvates olen jumala rahulikult kirjutanud mitte kõiki sõimanud ehk siis iba ajanud (mida ei tahetud näha siin teemas). Küsisin ka ju, et kes need suured fännid on tema jaoks, kes ei tohi siia kirjutada. Vastust pole saanud

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                OK. M.O.T.T.
                Lootsid, et saaks minu kaela mingit provotseerimist ajada?

                Kommentaar


                  #23
                  Ei ballack, ma proovisin udupeenelt vihjata sellele, et flora fännide pooled postitused on stiilis "Kui pole kohal käinud, siis olge vait" vms.
                  Tundub, et vihje oli liiga peen.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                    Ei ballack, ma proovisin udupeenelt vihjata sellele, et flora fännide pooled postitused on stiilis "Kui pole kohal käinud, siis olge vait" vms.
                    Tundub, et vihje oli liiga peen.
                    Pole vaja mulle seda öelda kuna ma olen näinud videosid ja pilte ja kuulnud telefonist live's kuidas keegi seal karjub (teiste jutt ka juurde)

                    Kommentaar


                      #25
                      Hull draama ka ju, kaklused on lahedad ja lisavad vürtsi. Minu arust võiks neid rohkem olla
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Hull draama ka ju, kaklused on lahedad ja lisavad vürtsi. Minu arust võiks neid rohkem olla
                        No mine tänavale ja hakka lambist kedagi peksma või mine poksi trenni siis. Kui ainult vaadata meeldib siis oled jalgpalli näol küll vale ala valinud.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          No mine tänavale ja hakka lambist kedagi peksma või mine poksi trenni siis. Kui ainult vaadata meeldib siis oled jalgpalli näol küll vale ala valinud.
                          Njäkä, kumbki ei sobi.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Hull draama ka ju, kaklused on lahedad ja lisavad vürtsi. Minu arust võiks neid rohkem olla
                            Sa hull kakleja vend?

                            Kommentaar


                              #29
                              Ma mõtlesin, et tegu on rahulike inimeste rahuliku aruteluga, aga ikka võib üht eksinud Flora fänni siin näha.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Ma mõtlesin, et tegu on rahulike inimeste rahuliku aruteluga, aga ikka võib üht eksinud Flora fänni siin näha.
                                Ega kui ta on Flora fänn see ei tähenda et ta rahulik ei oleks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X