320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle pildi jätkuks võiks nüüd midagi ebasündsat sinna monteerida

    Nii ilus ja sile poiss mmm ...
    Ganvix!

    Kommentaar


      Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
      ohh keegi sai veel sult priva w ?
      Sai jah.
      1010101010

      Kommentaar


        Kui juba piltide tegemiseks läks......

        Kommentaar


          no aga avaldage privad siis, mis häbenete.

          Kommentaar


            Koigile TanniBeary fännidele on nüüd saadaval ka eksklusiivne foorumi allkiri:

            Kommentaar


              Algselt postitas Aadu&co
              Terake liiale ei lähe juba v?
              Äkki teeb eneka sedasi...
              Ta ju lubas, et ei tee. Pigem on oht selles, et ta tapab ära kõik teised.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                mul pohhui, mina ei nori, olen vaatleja, kes küsib vahetevahel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aadu&co
                  Terake liiale ei lähe juba v?
                  Äkki teeb eneka sedasi...
                  Hahahahaa m ateen eneka? MA arvan et teist mitte keegi ja maailmas pole sellist inimest kelle pärast ma peaks eneka tegama
                  Emo kari

                  Tra te olete haledad nuubid pange põlema ennast m anüüd lähen lasen endale bänni panna , tuhkru munmunnid, te olete haledad friigid nägemist, No liferid, Luukiluukiluuki, peded ma ei oska rohkem lisada, meeldiv tutvus, äkki ilmun mõne teisi kasutajaga sisse tagasi E.M.O.D te olete lihtsalt halenaljakad. Loomaaiias ahvi vaadates pole ka nii naljaks olnud Davai ja baka
                  Nuubid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Hahahahaa m ateen eneka? MA arvan et teist mitte keegi ja maailmas pole sellist inimest kelle pärast ma peaks eneka tegama
                    Emo kari

                    Tra te olete haledad nuubid pange põlema ennast m anüüd lähen lasen endale bänni panna , tuhkru munmunnid, te olete haledad friigid nägemist, No liferid, Luukiluukiluuki, peded ma ei oska rohkem lisada, meeldiv tutvus, äkki ilmun mõne teisi kasutajaga sisse tagasi E.M.O.D te olete lihtsalt halenaljakad. Loomaaiias ahvi vaadates pole ka nii naljaks olnud Davai ja baka
                    Nuubid
                    Päris muljetavaldav kõnekasutus, aga kahjuks on Soccernetis kõigile lubatud vaid üks kasutaja ja paraku sina ei kuulu erandite hulka...
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Tännu, ma loodan, et Sa siit ei lahku ja bänni ei saa. Aga tea, et Su probleemid kaovad, kui kapist välja ronid

                      LONG LIVE MEHHANISAATOR!
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Mul tuli just selline asi meelde, et kui ma olin umbes sama vana, kui mehhakas, vehkisin ma pärast pronksööd rusikatega teleri ees ja lubasin valimatult kõikidele sibulatele üle kupli tõmmata.

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru mis sel inimesel õliga on...

                          Kommentaar


                            mehhakas, mitte pasaaug, vaid basaug ning mitte õutselt, vaid õudseld.

                            TONT

                            Kommentaar


                              Grammatika on lihtsalt vapustav.

                              Kommentaar


                                Selle netis kraaksumise peale tuletaks mehhakale meelde teemat 'peded laupäeval Tallinnas'...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X