320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    MA nagu puhtalt uudishimust tahaks näha milline Sa seal igasugu naljakaid tegelas, eriti see jeesus, isa
    mida sa siis teeksid, kui #23 olekski "jeesuse isa"? Pissiksid püksi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Välimuse ka.
      välimuse poolest vast mitte.

      Kommentaar


        mehhal on kiriku meeste fetish kah :O ?

        Kommentaar


          Algselt postitas #23 Vaata postitust
          mehhal on kiriku meeste fetish kah :O ?
          poiss ikka oskab üllatada

          Kommentaar


            Kas Shermann ja Tofoa lihtsalt mingit alaväärsuskompleksi põdevad isikud, kes jäljendavad teema alguses postitanud``norijaid``, et nende heakskiitu võita või nad lihtsalt kesise huumorimeele poolt õnnistatud?
            Lihtsalt seda teemat lugedes tekkis selline kysimus
            Muide ngu suht nõrk teema mitmekesi siin te yhe venna kallal norite?(kui lolle poste ta ka ple siin postitanud!)

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              Kas Shermann ja Tofoa lihtsalt mingit alaväärsuskompleksi põdevad isikud, kes jäljendavad teema alguses postitanud``norijaid``, et nende heakskiitu võita või nad lihtsalt kesise huumorimeele poolt õnnistatud?
              Lihtsalt seda teemat lugedes tekkis selline kysimus
              Muide ngu suht nõrk teema mitmekesi siin te yhe venna kallal norite?(kui lolle poste ta ka ple siin postitanud!)
              Mul on halb huumor.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Mehhakas, pool tundi tagasi Magistrali Rimis sina sinistes lühkarites?
                Mehh, kell oli 18.40. Olid sina või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas #23 Vaata postitust
                  no seda peaks nüüd küll teadma et c klass on puhtalt tüdrukutele..
                  ma käisin B klassis
                  kes siis veel ei teadnud et tehnikagümnaasiumis on poisid ilusasti eraldatud tüdrukutest et oleks parem õppida
                  Tunnen kaasa...

                  Kommentaar


                    kusjuures selle "paremini õppimisega" on koralikult puusse pandud - tüdrukud vast saavad jah paremini õppida, kuid poiste parim kontrolli all hoidmise viis on ju nende hulka mõne tüdruku poetamine.. vähemalt keskkoolis võiks see juba toimida.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      klubid
                      Aforismid/​Mõtteterad​​ 2797, Eesti räpp . 47
                      huvid
                      asfalt 12, kuimaolenlaheytlemulleseda!:d, musoon 12, poks 591, ropsidareedeette!, tydrukud 3375, valtu bussikas(k)(a)!!! 2
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Mehh, kell oli 18.40. Olid sina või?
                        mm 18.40 ee äkki olin, aga enda arust ei käinud selle kellapaiku, või kurivaim ma ei tea ma minig kell olin Magistralis aga mis kell ei tea. Mis siis?

                        E:Kui nägid mu läheduses ühte Vene snaiprit siis olin mina

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          mm 18.40 ee äkki olin, aga enda arust ei käinud selle kellapaiku, või kurivaim ma ei tea ma minig kell olin Magistralis aga mis kell ei tea. Mis siis?

                          E:Kui nägid mu läheduses ühte Vene snaiprit siis olin mina
                          See oli mehhaka teisik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                            See oli mehhaka teisik.
                            Ei Sinu teisik Sina oled ju meil see VEne tsaar.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              mehha, kes su tüdruk on?

                              pilti paluks

                              kus sa oled nüüd, rein?
                              Ma olin sinu postituse ajal Rottnesti saarel ja magasin rannas.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ma olin sinu postituse ajal Rottnesti saarel ja magasin rannas.
                                Äkki tema pilti ei paneks siia, kes tahab vaatab ise ratest!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X