320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    tra, ma panen täna mehhanisaatorile lõuksi vist.
    Paned mulle lõuksi v? Oi bla juba värisen, eks tule pane jään ootama, vaata et ise lõuksi ei saa siis.

    Edu.

    Kommentaar


      Oi ei, ta nüüd vihale aetud, kõik päästke end!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Hahahaaa, mida fakki? Milline Sa neist olid siis? see hullult pikka lõngaga, või see prill, või siis see kes oli akna all, või see eit?
        Mitmenda klassi kasvandik sa olidki?

        Kommentaar


          ma panen ka mehhakale lõuksi täna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Hahahaaa, mida fakki? Milline Sa neist olid siis? see hullult pikka lõngaga, või see prill, või siis see kes oli akna all, või see eit?
            See eit jah. Parem vali, kuidas räägid. Praeguse sõnavõtuga jäi küll mulje, et kasvatusest vist juttu ei anna ka olla...

            Kommentaar


              Algselt postitas präänik Vaata postitust
              See eit jah. Parem vali, kuidas räägid. Praeguse sõnavõtuga jäi küll mulje, et kasvatusest vist juttu ei anna ka olla...
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                See eit jah. Parem vali, kuidas räägid. Praeguse sõnavõtuga jäi küll mulje, et kasvatusest vist juttu ei anna ka olla...
                No tema IQ on miinustes, rääkimata siis veel muudest elementaarsetest kommetest.

                Kommentaar


                  Leave the little Tyson alone !!

                  Kommentaar


                    minge pange mehhakale lõuga

                    Kommentaar


                      aga vaadake, et ise ei saa

                      Kommentaar


                        Mehhanisaator - Probleemide lahendaja.

                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Milles seisneb Sinu probleem?
                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Milles seisneb su probleem?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          aga vaadake, et ise ei saa
                          kui tukad on kambas siis ei saa keegi tappa

                          Kommentaar


                            Oi PraS on ulme vend, fak tänu sinule mul lõualuu nüüd lausa kolmest kohast katki, lihtsalt ta tagus nii et käis ei näinudgi, vasak silm ka kinni löödud, ma loodan et ma ei pea enam kunagi PraSi suguseid vendi nägema. HUll taguja oled, respekt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas präänik Vaata postitust
                              See eit jah. Parem vali, kuidas räägid. Praeguse sõnavõtuga jäi küll mulje, et kasvatusest vist juttu ei anna ka olla...
                              Väga vabandan, ei toredad semud sull

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                sull
                                Sulla-mulla ,mull-mull-mull
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X