320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
    You've got shit in your mouth, and its coming out.

    Mjäu-mjäu, sa oled tagasi !
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      aga mitu korda sa nädalas nagu ausalt kell 6 jooksma jõuad?

      Kommentaar


        Algselt postitas Verbat Vaata postitust
        aga mitu korda sa nädalas nagu ausalt kell 6 jooksma jõuad?
        unes jookseb raudselt iga päev...

        Kommentaar


          magab jõusaalis, nagu kreisiraadio tõstekoolis,ärkad öösel üles saad kohe tõstma hakata. nii et ära unusta vaktsineerida....kõige vastu!

          Kommentaar


            Poksi Põikool
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Mehhakas, sa pead midagi ette võtma!

              Lady Gaga tahab terve maailma geiks muuta

              Lady Gaga peab oma edu võtmeks geikogukonda.

              Lauljatar tunnistas, et enne rahvusvahelist tuntust olid tema suurimad järgijad homoseksuaalid, vahendab Digitalspy.

              «Kui alustasin, olid just geid need, kes mind edasi aitasid. Pühendusin neile ja nemad pühendusid mulle ning olen ainult tänu nendele nii kaugele jõudnud,» rääkis Gaga.

              «Tahan süstida geikultuuri tavaellu. See pole minu jaoks salajane tööriist - see on kogu mu elu. Naljatan alati, et mu tegelik kavatsus on terve maailm homoseksuaalseks muuta,» lisas staar.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                piisab vaid canamo allkirja vaadata ja oledki targem...
                vihjad millelegi w ?

                Kommentaar


                  Noh tännu, võta nüüd tseltikutsikk ühes ja minge Lady gagat peksma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                    Noh tännu, võta nüüd tseltikutsikk ühes ja minge Lady gagat peksma.
                    Miks mina? Minul pole pedede vastu midagi, jumala normaalsed inimesed ja toredad sõbrad.
                    cáñamo, sa võid ise minna, minu asemel.

                    Kommentaar


                      sa oled homo. hahhaaaa

                      Kommentaar


                        Ja muidugi, mitu korda lausa. NOOOT


                        Ema sul on homo.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Verbat Vaata postitust
                          aga mitu korda sa nädalas nagu ausalt kell 6 jooksma jõuad?
                          Tööpäeviti, vahest jääb mõnippäev vahele aga see harva

                          Kommentaar


                            Tseltik, aga vastaksid mu küsimusele palun? Ja vasta palun nii, et ma sind uskuma jään.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
                              Ja muidugi, mitu korda lausa. NOOOT


                              Ema sul on homo.
                              tõmbad teravat?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Mis on nõme?

                                Vastata tohib vaid Tseltikutsikk
                                Mis on nõme? See, kuidas teil on kombeks mõnitada endast nooremaid ja lollimaid. Ennem mõnitati mind, nyyd Mehhaniisatorit. Te ei pea kohe plõksima hakkama, kui keegi mdagi valesti teeb või ütleb. Mehha on vb vähe teistsugune jnejne aga te ei pea ta kallal nokkima...Ärge tehke väljagi, küll ta ise maha rahuneb lõpuks.

                                Pmst peaks ütlema, et ma kahetsen, et ma siia kuradi comebacki tegin, jälle nokitakse. Perse kah. Ning kurat, mmMerka, mis kuradi pärast sa alati siis välja ilmud kui minagi? Hangi elu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X