320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim foorumlane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma mõtlesin , mida siia kirjutada , et olla nagu JanK, aga midagi ei tule pähe, vist oligi viga selles, et ma mõtlesin enne postitamist.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Algselt postitas Põnn Vaata postitust
      Ma mõtlesin , mida siia kirjutada , et olla nagu JanK, aga midagi ei tule pähe, vist oligi viga selles, et ma mõtlesin enne postitamist.

      Alusta näiteks avatarist. Vaheta Reali oma Man U oma vastu.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Põnn Vaata postitust
        Ma mõtlesin , mida siia kirjutada , et olla nagu JanK, aga midagi ei tule pähe, vist oligi viga selles, et ma mõtlesin enne postitamist.
        Jah, paksuke.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Nuuks, nüüd mind vist omati tõesti ära, mina ei suuda nii lahe olla kui JanK, Nuuks
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            Tra küll. Nagu tsiviliseeritult ei oska öelda, et kes teie arvates jobu on? Peab ikka hakkama krdi teravaks ajama asju...

            Kommentaar


              pohh JanK ju löömamees, äkki saab siis äktšionit näha
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Oi bljää, mul junn täitsa jahe nüüd, JanK, ma tegelt armstan sind ja ära pikka viha jumala eest pea .
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                  Oi bljää, mul junn täitsa jahe nüüd, JanK, ma tegelt armstan sind ja ära pikka viha jumala eest pea .
                  ja mida Sina värised?! ise pidid ju bõkk olema
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Tahaks seda näha.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Ma ei taha sjukse sitaga oma käsi määrida.
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                        Ma ei taha sjukse sitaga oma käsi määrida.
                        Oled Sa lähiajal mõne normaalse postituse ka teinud?

                        Kommentaar


                          Okei, ma võtan ennast nüüd kokku , mõne vist isegi olen , suva see Jank-i teema, kuigi tema postitused on ka väga head
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Peale seda, kui ta sai endale selle uue nime, on ta persse end keeranud.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              on ta persse end keeranud.
                              huvitav oskus
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Jah, seda annet jätkub vaid vähestel.

                                EDIT: Nüüd ka teemasse: Vihatuimad foorumlased on:
                                eston maravilha
                                Põhjus: paneb liiga palju haiget teksti ja ei oska asjast rääkida. Samuti mulle ei meeldi ka õigekirjavead. Aga ta iroonia ja huumor on väga head.
                                Hampton
                                Põhjus: Balti Turniiri teemas ajas paljudel oma idiootse mõtlemisviisiga harja punaseks.
                                Uuu, uuuu
                                Põhjus: Kõvad spämmerid ja mõttetu loba ajajad.

                                Lisanduvad ka ekul, EM2008

                                Ei meeldi ka Rein, Põnn ja isehakanud Levadia fännid.

                                Ahjaa, lemmikfoorumlased on Epic, vaikiv mees, kuurraa, mcnamara, Mikk4, Kasper, fitti, dimaggio, cannuman (ainult sellepärast, et ta maksis raha ära)
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X