320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim foorumlane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

    Ma ei arva, et ma siin foorumis kedagi nii hästi tunnex, et teda vihata.
    Minu poolt siis nulliring

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

      Ma arvan, et ma ei tunne sellest foorumist kedagi nii palju/hästi, et võiksin teda vihata.
      Mina siis nagu ei vihkagi siit kedagi (aga muidu vihkan ma ilma üle 25 kraadi, kui lähim õlu pole lähemal 2km-st )

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

        Originally posted by moochie


        Kui see teema juba üles kaevatud on siis tahaksin viidata täiesti mõtetult, provotseerivalt ja inimesivihastavalt Jaani ammuse(ehk eelmise) postituse kellajale...

        Ma lihtsalt pidin seda ütlema...

        PS. Moochie ei vihka kedagi...
        Jah, .19:19, milline juveliiri t2psus, v6i mis?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

          Originally posted by greenday


          Originally posted by Totti


          Teiseks vihkan ma Greenday\'d, sest tema on täielik juhmard.:P :P
          Mida inimesed kõik alaväärsuskompleksi leevendamiseks ära ei tee!

          Noo mida sa mölised pane juba oma suu kinni krt
          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

            Eino-leino, Greenday\'d küll mõtet vihata pole. Esiteks on Green Day väga hea bänd, mida soovitaksin kõigil kuulata. Lisaks, nagu ta juba ise mainis, on tegu väga sõbraliku ja tolerantse inimesega, kuigi siinkohal kehtib tema puhul see ennast kiitmast ma ei väsi teooria.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

              Originally posted by Totti


              Mina vihkan kõige rohkem eston#21\'te , sest ta muliseb igal pool ropult nagu mingi väike laps kes on kuulnud mõnd roppust ja siis selle omaks võtnud.
              Teiseks vihkan ma Greenday\'d, sest tema on täielik juhmard.:P :P

              olen seda korduvalt maininud siin foorumis et sõnad nagu sitt, pask, kusi, türa jne. jne on ausad eesti sõnad. see et mingid vanainimesed (sünd. 1910-1930) neid sõnu roppustena käsitlevad kuna tol ajal üritasid kõik väga euroopalikud olla ja vabaneda talupoja leksikast ei tähenda et need roppused on.

              no kui mul on ikka kibe sita häda siis ma lähen ikka sitale mitte kakile

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                Originally posted by Totti


                Originally posted by greenday


                Originally posted by Totti


                Teiseks vihkan ma Greenday\'d, sest tema on täielik juhmard.:P :P
                Mida inimesed kõik alaväärsuskompleksi leevendamiseks ära ei tee!

                Noo mida sa mölised pane juba oma suu kinni krt
                Meenub olukord, kus hiired arutavad omavahel puuris ja itsitavad pihku, kuidas nad on valgetes kitlites mehed treeninud iga 10 minuti tagant söögipalasid poetama.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #53
                  hmm.. tõesti, vihkamine on väga tugev tunne.. ja seda ma kindlasti siinsete liikmete vastu ei tunne... aga kui rääkida lihtsalt ebasümpaatsetest või pinda käivatest inimestest, siis kõige enam võiks esile tuua kodaniku hüüdnimega EricCantona!
                  küllap olete ka ise märganud tema postituste sisukust ja asjalikkust...

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                    Üldiselt ei vihka ma siin kedagi. Ja ma ei mõista, kuidas saab kedagi üldse mingi foorumijutu põhjal vihata. Tekivad ebasümpaatused jne - sellest saan ma aru. Asi võib vabalt olla ka selles, et paljud inimesed ei ole harjunud oma arvamusi Internetis avaldama, seepärast osade isikute postitused võivadki näida teistele jutumärkides sisukad ja asjalikud.

                    Pealegi tuleb arvestada, et foorumikülastjad on siiski väga erineva vanusega: 89. aastal sündinud inimeselt ei saa oodata sama korralikke postitusi kui temalt 15-20 aastat vanemalt. EricCantona ja ka paljude teiste noorte näol on tegu jalgpallifännidega, aga nende teadmised jalgpallist pole võib-olla veel eriliselt kõrgel tasemel, seepärast võivadki nad näida tobedad. Küll kasvab ka temast ja paljudest teistest noortest välja jalgpallifännid nagu teie, kes te siin kritiseerite neid \"mõttetuid\" tegelasi. Sama kehtib ka Soccerneti jutuka puhul. Muud ei olegi nagu öelda.
                    Hirmutate veel minema oma sõimamisega ja millega veel. Pärast läheb poiss ujumise, male või võrkpalli peale üle - kellel seda jama vaja on? Soccernet peaks koondama ja võimaluse korral isegi suurendama jalgpallifännide hulka Eestis. Muud ei olegi nagu öelda.

                    Head aega

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                      hmm... ka 12-aastane ei ole nii loll, et kui talle öeldakse: \"ÄRA TEE kahesõnalisi postitusi, sest muidu tuleb käiku lasta teatud meetmed\", et ta siis jätkab nende tegemist või äärmisel juhul läheb üle kolmesõnalistele...

                      Asi võib vabalt olla ka selles, et paljud inimesed ei ole harjunud oma arvamusi Internetis avaldama, seepärast osade isikute postitused võivadki näida teistele jutumärkides sisukad ja asjalikud.
                      kui sa mõnegi foorumis tehtud postituse läbi loed, siis peaksid juba piisavalt aru saama, kuidas siinkandis asjad käivad... see, et sa internetis \"kodus\" ei ole, pole küll teap mis vabandus...

                      Pealegi tuleb arvestada, et foorumikülastjad on siiski väga erineva vanusega: 89. aastal sündinud inimeselt ei saa oodata sama korralikke postitusi kui temalt 15-20 aastat vanemalt.
                      ei ootagi sama korralikke, vaid paremaid, kui praegu.. mingid kahesõnalised vastused või lihtsalt pelgalt emotsioonide väljendamine (a\'la JESSSSSSSSS, TORE!!!!!) on lihtsalt lame.. muud ei midagi.. olgu ta laps või mitte, aga kui ma olen talle korra juba sõnumi saatnud koos teatud selgitustega, et mida ta valesti teeb ning kuidas asju paremini teha, siis sellest võiks õppida..

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                        umbes nagu PHILIPZ...

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                          ja mina
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                            Originally posted by M6iss


                            umbes nagu PHILIPZ...
                            M6iss, oled kuulnud väljendit: \"Mõni näeb pindu teise silmas, kuid ise käib palgiga ringi.\"

                            Mõtle sellele natuke. Ja kui Newcastle seda teemat loeb, siis võiks ka tema hetkeks mõtiskleda.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                              ma ei salli siukseid ahve, kes oma mõttetu postituse lõppu panevad mingi hiiglasuure julla.
                              ja veel tüüpe nagu davids
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                                Kui asjad toimiks siin nagu Robinsonides,siis oleks mul hetkel kuri tahtmine keegi mats nimega Newcastle väljahääletada..\"Ta ei sobi siia\" tooks põhjenduseks.Ja teate isegi miks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X