320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Piksenool

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Piksenool

    puhka jalga. või suunake ta postid siia.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    #2
    Räme rebel
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      #3
      Suunan ise ühe postituse siia.

      Soovin teile kõigile ilusat vana-aasta lõppu ja edukamat uut aastat!

      Lisaks annan teada, et turule on tulnud Piksenoole ajanäitajad. Kui rahakott kannatab, siis ostke! Infot kella kohta saab võrgukirjast!

      Uhke on omada omanimelist teemat. Aitäh Jasper. Võta mandariini.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        #4
        Tsau Piksenool.

        Oli minu rõõm sulle teema teha.

        Kunagi sa küsisid, kas soccernetile on sellist nähtust nagu Piksenool vaja ... ma ei vastanud, sest ma olen kind of a hater. Aga vastuseid ei tulnud ja mul pea hetkel häid mõtteid täis - soccerile pole sind vaja. Aga sa pole rumal inimene(minu silmis lihtsalt tont, aga see on subjektiivne so who cares) ja võiksid oma nime alt tavalisi asju kirjutada jättes alles piksenoole alter troll ego.

        Siia lõppu kirjutaks lõimumiseks ühe hea anekdoodi ka, aga sa oled juba niigi seda kaks korda postitanud ehk arvatavasti igasse tänasesse vana-aasta SMS-i ka trükkinud.

        Ehk siis mina ütlen rumm ja sina ütled koola. Proosit. Välku, pauku, särtsu ja sähko uues aastas.

        PS! mandariine pole, söön sidruni.

        PS2! fo shizzle
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #5
          Haha (vähedemostratiivne)

          Kakapüksid, vahetage oma hargivahevarjajad ja pange selga oma parimad riided!
          Head vana aasta lõppu ja uut aastat soovin enda ja ühe spanjeli poolt, kes 13 aastat ei ole osanud rääkida ja paar aastat ei ole enam kuulnud ka.
          Foorumigänsterite oma lüüriliste paukpadrunitega kiisupojalahingutega mõõduvõtud. jätku vanasse aastasse. Taneli Padari lõhnakuuskede saatel. Head pidu. Olge tublid, noliferid ja trollid ja teised ahvid, kes arvavad, et foorumis sõna on tore võtta.

          Tervitustega,
          Anu Lamp

          Kommentaar

          Working...
          X