320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Turu-uuring

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Turu-uuring

    Kes viitsib täitke ära, oleks suur abi. Ülikoolis vaja teha veits turu-uuringut

    Connect.ee on Eesti juhtiv küsitluste portaal. Siin saate kiiresti ja lihtsalt just Teile vajaliku küsitluse luua. Registreeruge kohe!

    #2
    Algselt postitas t2ring Vaata postitust
    Kes viitsib täitke ära, oleks suur abi. Ülikoolis vaja teha veits turu-uuringut

    www.connect.ee/uuring/216804618/
    Gaasita-gaasiga. Mulliga mõtled vä? Kui nii, siis kirjuta ka nii, mitte ära tekita segadust siin. See on nagu üks autojuht mul juba, kes selleks et Kosele mööblilattu laadima sõita,hoopistükis Pirita-Kloostrimetsas kurve võtab praegust. Järgmiseks hakkab kaarti uurima ja avastab et Võru kandis ka Kose.
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      #3
      No anna andeks

      Gaasita = ilma mullideta vesi
      Gaasiga = mullidega vesi

      Sobib?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
        Gaasita-gaasiga. Mulliga mõtled vä? Kui nii, siis kirjuta ka nii, mitte ära tekita segadust siin. See on nagu üks autojuht mul juba, kes selleks et Kosele mööblilattu laadima sõita,hoopistükis Pirita-Kloostrimetsas kurve võtab praegust. Järgmiseks hakkab kaarti uurima ja avastab et Võru kandis ka Kose.
        * Kose, alevik Harju maakonnas, Kose vallas
        * Kose, alevik Võru maakonnas, Võru vallas
        * Kose, küla Ida-Viru maakonnas, Jõhvi vallas
        * Kose, küla Jõgeva maakonnas, Pajusi vallas
        * Kose, küla Pärnu maakonnas, Vändra vallas
        * Kose, asum Tallinnas
        * Kose, linnaosa Võrus

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas t2ring Vaata postitust
          No anna andeks

          Gaasita = ilma mullideta vesi
          Gaasiga = mullidega vesi

          Sobib?
          tegelikult on asi ikka karboniseeritud ja karboniseerimata.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #6
            Täitsin ära, aga silma jäi paar asja mis veidi häirisid. Lihtsalt, edaspidiseks paar soovitust.
            Ma oleks teises küsimuses rohkem variante tahtnud, sest ma otseselt ei eelista kumbagi. 13. küsimuses on pooled variandid väikse algustähega, kuigi ülejäänud ankeedi variandid on kõik suure algustähega ning see määrab on seal väga imelik sõna minu arvates:/. Samuti tundus mulle, et kui küsiti palju ma oleksin nõus maksma, siis iga järgmine variant välistas eelmist, ehk kui ma olen nõus maksma 11-15, siis ma 5-10 ei oleks nõus maskma vb oleks parem olnd panna kuni 10/15 jne.
            Samuti soovitatakse ankeeti alustada huvitava küsimusega(sugud, vanused ja asjad on lõpus), et vastajal tekiks huvi ja ta viitsiks vastata, aga see suht lühike, nii et see vist ei mängi siin nii suurt rolli.

            Kommentaar


              #7
              Tänan soovituste eest ja aitäh neile, kes viitsisid vastata.

              Aga siin ka väike küsimus, mis te arvate, kas 1L veel oleks Eestis turgu?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas t2ring Vaata postitust
                Tänan soovituste eest ja aitäh neile, kes viitsisid vastata.

                Aga siin ka väike küsimus, mis te arvate, kas 1L veel oleks Eestis turgu?

                Võta Värska Vee kodulehekülg lahti ja helista sealt Peebule. Võid öelda et mina andsin numbri ja küll sealt saad kõigile oma küsimustele vastusel.

                Vee õllega võrdsustad, siis on täna kindlasti minekut. Eesti võidule!
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas t2ring Vaata postitust
                  Aga siin ka väike küsimus, mis te arvate, kas 1L veel oleks Eestis turgu?
                  Oleks küll, pikemaks trenniks küll inimesed ostaksid.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    #10
                    Uuring suletud, reede õhtul võin panna tulemused ka siia, kui on soovi.

                    Kommentaar


                      #11
                      turu-uuri oma isa

                      Kommentaar

                      Working...
                      X