320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Barcelona

    maailma mõttetuima klubi teema peab olema just siin!
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    #2
    Maailma mõttetum klubi on Printer nii, et ma ei saa aru selle teema mõttest.
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      #3
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #4
        mulle Barcelona meeldib. purskkaevude show ja Gaudi arhitektuur on ikka nägemist väärt asjad. ja muidugi La Rambla. ranna kohta ei oska kahjuks midagi head öelda, sest tisse pole siiani näinud. aga kuuldavasti dannaril on õnneks seal läinud
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #5
          Mul on rõõm jagada oma kogemusi Barcelona rannast.
          Ilm oli ilus. Magasin seal 3-4 ööd. Päeval oli paljaid rinnanäärmetega naisi omajagu. Maroko jorsse ka, kes päeval kokafantaspraitti ja õlut müüsid ja öösel ergutavaid aineid pakkusid. 1 selline tüüp üritas mu seljakotti öösel ära varastada, aga ärkasin ülesse ja pidin natukene taga ajama. Kuna magamiskotist unise peaga välja ronimine andis talle suure eelise ja ma unise peaga olen sama asjalik nagu Linnar priimägi naiste riietusruumis.. siis ma ei viitsinud tema suurt edu vähendama hakata.
          See on minu lugu.
          Aga milline on sinu?
          Last edited by plekkpurk; 11.11.10, 23:45. Põhjus: Tripp.ee võttis õiguse muuta õigekirja. Edaspidi soovitaksin kasutajal lause alguses kasutada suuri tähti. Küll leidsime, et Linnar priimägi on õigesti kirjutatud. Omad põhjused.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Milanista Vaata postitust
            Maailma mõttetum klubi on Printer nii, et ma ei saa aru selle teema mõttest.
            yep, thats the one ! POST OF DA YEAR!! PRINTER !1 AHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA fucking hilarious... ( no sarcasm intended )

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
              ma unise peaga olen sama asjalik nagu linnar priimägi naiste riietusruumis.. ?
              hahaha... keeps getting better d: olete ikka raisad küll d: mul nii lõbus tuju kohe

              Kommentaar

              Working...
              X