320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keskerakonna kõige vingem broiler

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Aga sulle tuleb ka meilile spämmi?
    Ei tule, selle sain ma endal maha võtta. Sealt edit group vms nupu alt.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ei tule, selle sain ma endal maha võtta. Sealt edit group vms nupu alt.
      Edit settings ja vinks vonks

      Kuigi ma olen kõigest Kutsari kommuunis, olen suhteliselt avatud ka tesitele poliitikutele, et minna kohtumisele valitavaga(valitatavaga?).
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ei usu, kuna keskerakond ei tohiks enam päris Savisaare isikuga võrduda ja ilmselt hakkab seal terve mõistusega inimesi natuke asjale viltu vaatama. Kasvõi Taavi Aas on ju tegelikult üsnagi tore inimene.
        Jah? No Savisaare puhul Seppik kobises midagi mokaotsast, aga see selleks ka jäi. Pärast tuli "Tõekomisjon" ja muu tsirkus ning trikoovoorud.
        Kutsari puhul Savisaar kobises midagi mokaotsast, Simsoni-piff tegi peapesu ja Seppik, kes oli vist mingi Eetikakomitee esimees kobises ka midagi mokaotsast. Ühesõnaga kokkuvõte- noor poiss sattus hoogu ja on alles rumal, aga anke talle aega õppida. Kui aasta pärast Kutsar on Linnavalitsusest "omal soovil" lahkunud, teen Dannarile paar õlli välja.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Kui aasta pärast Kutsar on Linnavalitsusest "omal soovil" lahkunud, teen Dannarile paar õlli välja.
          Kust sa võtad, et KE üldse nii kaua linna valitseb?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #50
            Ma tahaksin uskuda, et Dannaril on õigus, et Kutser on poliitiline laip. Aga tõeks ei saa see enne kui seal parteis mingid suuremad muudatused toimuvad. Seni kuni lakmuspaber on isakese p...lakkumises, puksitakse eemale pigem üksikud mõistlikud inimesed nagu Laanet. Mitte, et neist kahju oleks - tuleb mõelda, kuhu ronid - aga siiski.
            Aga noh, paadunud antikesikuna on heameel, et see ahv ise järjekordse augu uppuvasse paati lõi. Jõudu talle selleks.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kust sa võtad, et KE üldse nii kaua linna valitseb?
              Ma ei tea kuidas faktid, et järgmised KOV valimised on kolme aasta pärast ning, et Keskerakonnal on Tallinna volikogus enamus tunduvad, aga tõsiasi, et see erakond järgmise aastajooksul laiali ei lagune tundub päris tugev.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kui aasta pärast Kutsar on Linnavalitsusest "omal soovil" lahkunud, teen Dannarile paar õlli välja.
                Hah, 2 punkti minule ja ja Mõnuagent jääb õlleta.

                Kommentaar


                  #53
                  Pole küll KE broliler, aga toidab kah:
                  Lauri Luik: "Tõenäoliselt võis olla mingi keiss, et olen [enne annetamist] müünud oma kuldmündi maha vms." (!!!)

                  Kommentaar


                    #54
                    Üks broiler oligi liiga kaua juba vait.http://www.postimees.ee/950270/tooba...eiting-tousis/
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #55
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #56


                        Täna saatis Raepress välja sellise foto, nimega "Priit Kutser mänguväljakute olukorraga tutvumas".
                        kuna õl pani illustreeriva pildi?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          #57
                          Tallinna linnast on kujunenud turvaline oaas keset parempopulistide ikkest vaevatud, valitsuse poolt hüljatud ja unustatud Eestit. Valimistest valimistesse, võidab Edgar Savisaar ja Keskerakond üha rohkem ja rohkem poolehoidjaid juurde. Valimistest valimistesse on kindlustumas tõsiasi, et eesti rahvas armastab, austab Edgarit ja Eesti Keskerakonda. Inimesed mõistavad, et aitab parempopulistlikust röövkapitalismist! Eesti vajab hädasti ühiskonnasõbralikku ja hoolivat poliitikat, mida suudab pakkuda üksnes ja ainult Eesti Keskerakond eesotsas Eesti poliitika elava legendi, härra Edgar Savisaarega. Olgem ausad, Eesti poliitikamaastikul ei ole Edgarile võrdset!


                          Elagu kurnamisest vabastatud töö! Urrraaaaa urrraaaaa uurraaaaaaa
                          Where were you in '62?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. http://kutser.blogspot.com/

                            The prodigy


                            The Legend
                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ma olen kindel, et Kutser on mingi putsikukkunud üritus Etsi kloonida.

                            Teema peaks tootma, ei?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #59
                              Puhas kuld, pole päeva, mil kahetseks, et enda listi lisasin: https://twitter.com/Kutser
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Kus see ikka suudab postitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X