320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Demokraatlikud moderaatorivalimised Soccernetis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ei aga ikkagist, päris tõsiselt kohe Count - miks peaks mingis "suvafoorumis" kehtima demokraatia ja inimesi peaks valitama modedeks mingi konkursi alusel?
    sest, et kui päris paljudel põhikasutajatel, foorumi põhiliikmetel, saab juba tõsine kopp ette siin olevatest reeglitest ja foorum soovitab neid siiski säilitada , siis ta tuleb oma pikaaegsetele kasutajatele vastu! (ja ma ei räägi siin endast, mina olen ropendav debiilik, kellest on pigem hunnik kahju kui kasu)
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas count Vaata postitust
      sest, et kui päris paljudel põhikasutajatel, foorumi põhiliikmetel, saab juba tõsine kopp ette siin olevatest reeglitest ja foorum soovitab neid siiski säilitada , siis ta tuleb oma pikaaegsetele kasutajatele vastu! (ja ma ei räägi siin endast, mina olen ropendav debiilik, kellest on pigem hunnik kahju kui kasu)
      Kes on need nö. "foorumi põhiliikmed" üldse, ma küsisin juba esimeses postis "& sõprade" peale? Kas ma tõesti saan õigesti aru, et ähvardus foorumi omanikele seisneb selles, et Tofoa ning miskid suvalised noored spämmerid ähvardavad foorumist lahkumisega juhul kui moderaatorite õigusi ei hakata jagama?!
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        #33
        Põhikasutajad ehk foorumi põhiklemmid: count ja tofoa. Kahjuks alla protsendi foorumi kasutajatest, mille arv endiselt peaks tõusma.

        Seega soovitan teha oma foorumi, kus oleks tore olla kõigil ja vahvad moded, sest seda polegi varem üritatud. Ma arvan, et paari nädalaga lükkaks Socceri minema Eesti internetist.

        Jõudu tööle!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #34
          Mina olen demokraatia poolt. Valimiste korraldajatele tuletan aga meelde, et foorumil on 15363 liiget ja võiksime kinni pidada mõistlikust kokkuleppest, et modede valimistel peaks osalusprotsent olema vähemalt 51. Muidu ei oleks valimised piisavalt esinduslikud ja kõigi foorumlaste hääl kuuldavaks ei saa.
          Niisiis hea tofoa, sul on ees töö foorumlaste !!!, !!!!sdgrap, #10, #11, #12, #12Fcf, #11ass ja paljude paljude teiste moosimisel.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mina olen demokraatia poolt. Valimiste korraldajatele tuletan aga meelde, et foorumil on 15363 liiget ja võiksime kinni pidada mõistlikust kokkuleppest, et modede valimistel peaks osalusprotsent olema vähemalt 51. Muidu ei oleks valimised piisavalt esinduslikud ja kõigi foorumlaste hääl kuuldavaks ei saa.
            .
            ... ja alla 18.aastastel ei ole hääleõigust, mis viib selle foorumi liikmete numbri tõenäoliselt alla 100.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Põhikasutajad ehk foorumi põhiklemmid: count ja tofoa. Kahjuks alla protsendi foorumi kasutajatest, mille arv endiselt peaks tõusma.

              Seega soovitan teha oma foorumi, kus oleks tore olla kõigil ja vahvad moded, sest seda polegi varem üritatud. Ma arvan, et paari nädalaga lükkaks Socceri minema Eesti internetist.

              Jõudu tööle!
              Martin, tuletan meelde, et sinu tool ei tohiks kõikuda, niiet sa ei pea nii meeleheitlikult vintsu ja 50i "asju" limpsima Aga samas äkki sa oled olnud sama ebaõiglane nagu nemad ja ma lihtsalt ei tea seda. Samas ma olen foorumi kunn ja tean kõike...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                counti rühm - foorum on surnud! (tulge kapist välja remix)

                count:
                Siin on minu lõpukõne soccerneti foorumile
                Rooma fänn südamest , mitte glory huntidele!
                salvav sõna, hape mitte leelis
                vincent on kohalik pede ehk kõrvadega peenis.
                sõnad on ropud - tean mida teen
                keela, meela, veena ja proovi veel ja veel -
                fakti sa ei muuda, siinne vaimne ajutrust
                korraliku modereerimise asemel toodad kust
                soccerneti sõnavabaduse puudumise põhialus!
                Väldi isiklikku mõtet, mõttetegevus on valus
                inglise jalku foorumi eeskuju, aga tegelikus elus päris pask
                inglismaa foorumit võib päästa arsenali ja manchesteri fännide mahalask!
                sest modereerimine, mida see fitti sugune eit teeb,
                pole modereerimine, vaid fucking susinaga peer
                ja noored kasutajad neelavad tema sitta, juba seeditud kraam,
                ise enamus neist mõeldagi ei oska, see on nende masendav maailmapildi raam
                vincent - staar keda järgivad foorumi kasutajad nagu hundid jälgivad kuud
                on ajudeta pederast ja no lifer n00b!
                Arsenali fännide kupli keemiline koostis viitavat näib,
                et õlgadele hoopistkkis perse on läind!
                Kurb aga tõsi, tõsi aga kurb -
                inglismaa moderaator, sinu nimi on kürb!
                Jutt on sul iba, oled ilma munadeta mees
                ja paljud arsenali fännid on sinus otsapidi sees
                võtate üksteiselt lutti, lakute iga päev peed
                see tundub olevat prgressiivne foorumlase tee.
                Sul on väga lühikene noku ja kordagi elus pole läinud lahti sul pauk
                ära kärvanud spermat neelav tõuk!
                Sees on teil üksteise peenised ja tunne on hea
                pole midagi teha "mehed" - tere tulemast reaalusesse ja nüüd persest välja tõmmake pea!

                Ära karju mulle kõrva - vincent
                plaanitsen su mõrva - arsenal
                lase enda tasku - fitti
                päkapikudisko - glooryt huntivad järglased
                Ara karju mulle kõrva - vincent
                plaanitsen su mõrva - oleeeeg
                lase enda tasku - fitti!
                päkapikudisko - inglismaa teema!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  count:
                  Siin on minu lõpukõne soccerneti foorumile
                  Head teed, vaata et uksega pihta ei saa.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #39
                    Jättes kogu muu jama (masu, terrorism, sõnavabaduse piramine ja muud kohtuvad asjad siin maamunal) kõrval, siis peate tunnistama, et counti esimene vaimusünnitis on päris hea. Ei pea silmas isiklikult suunatud solvangud seal, vaid sügavat sisu.

                    Räpi aga stuudios sisse, ma ostan vinüüli.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Jättes kogu muu jama (masu, terrorism, sõnavabaduse piramine ja muud kohtuvad asjad siin maamunal) kõrval, siis peate tunnistama, et counti esimene vaimusünnitis on päris hea. Ei pea silmas isiklikult suunatud solvangud seal, vaid sügavat sisu.

                      Räpi aga stuudios sisse, ma ostan vinüüli.
                      Et natuke nokitseb vana Eesti popmuusika kallal ja puha?

                      Kommentaar


                        #41
                        jah, väga hea töö

                        Kommentaar


                          #42
                          tofona, count ja sõbrad võivad minna ekuli foorumisse, kui siin ei meeldi...

                          Kommentaar


                            #43
                            Count presidendiks!!!

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              counti rühm - foorum on surnud! (tulge kapist välja remix)
                              raisk, üks sitemaid riime mida ma elus näinud olen ...
                              häbi, et sa nii diibi biidi nagu "popmuusik" ära rikkusid
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                #45
                                minge munni, mis teema :']

                                Kommentaar

                                Working...
                                X