320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Demokraatlikud moderaatorivalimised Soccernetis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Nii lahe teema. Ilma aastauhindade teemata poleks märganudki.

    Asjast ka. Mina tunnen, et mina olen halb moderaator, kuna mul ei ole lihtsalt piisavalt aega selle töö jaoks. Vanasti olin ka vastik ja karm, aga viimastel aegadel pole küll eriti vingumist kuulda olnud. Samas ei arva mina, et võim peaks ainult vanade ja ilusate käes olema ja mina olen vabalt nõus oma trooni kellelegi üle andma.

    Seega, kuna mingeid demokraatlike valimisi niikuinii ei tule, aga moderaatoriskond vajab verevahetust, siis olen ma oma OT mode koha vabalt nõus kellelegi üle andma, näiteks Tofoale. Et kui see tähtsatele modedele ja Tofoale endale sobib, siis on see koht sinu. Täitsa ilma irooniata. Mis arvad?
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      Seega, kuna mingeid demokraatlike valimisi niikuinii ei tule, aga moderaatoriskond vajab verevahetust, siis olen ma oma OT mode koha vabalt nõus kellelegi üle andma, näiteks Tofoale. Et kui see tähtsatele modedele ja Tofoale endale sobib, siis on see koht sinu. Täitsa ilma irooniata. Mis arvad?
      Olen meeldivalt üllatunud, sest sellist sõnavõttu ma ei osanud uneski siin teemas näha. Loomulikult oleksin nõus võtma selle tähtsa rolli enda kanda, kuid kas see ka kaasfoorumlastele ning eelkõige teistele moderaatoritele meeldib, on iseasi. Minu poolt sobib.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        Nii lahe teema. Ilma aastauhindade teemata poleks märganudki.

        Asjast ka. Mina tunnen, et mina olen halb moderaator, kuna mul ei ole lihtsalt piisavalt aega selle töö jaoks. Vanasti olin ka vastik ja karm, aga viimastel aegadel pole küll eriti vingumist kuulda olnud. Samas ei arva mina, et võim peaks ainult vanade ja ilusate käes olema ja mina olen vabalt nõus oma trooni kellelegi üle andma.

        Seega, kuna mingeid demokraatlike valimisi niikuinii ei tule, aga moderaatoriskond vajab verevahetust, siis olen ma oma OT mode koha vabalt nõus kellelegi üle andma, näiteks Tofoale. Et kui see tähtsatele modedele ja Tofoale endale sobib, siis on see koht sinu. Täitsa ilma irooniata. Mis arvad?
        Ärme ikka off-topicut anname. Las harjutab esmalt läbuga kätt.

        Kommentaar


          #49
          tofoa presidendiks!

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            tofoa presidendiks!
            nõustun !! saab selle kuradi rüütli arnoldi viimaks troonilt ära kangutada !!!!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Loomulikult oleksin nõus võtma selle tähtsa rolli enda kanda, kuid kas see ka kaasfoorumlastele ning eelkõige teistele moderaatoritele meeldib, on iseasi. Minu poolt sobib.
              See ei oleks demokraatlik.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #52
                Moded seebiks!

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Olen meeldivalt üllatunud, sest sellist sõnavõttu ma ei osanud uneski siin teemas näha. Loomulikult oleksin nõus võtma selle tähtsa rolli enda kanda, kuid kas see ka kaasfoorumlastele ning eelkõige teistele moderaatoritele meeldib, on iseasi. Minu poolt sobib.
                  No alustada tuleb ikka partei väikese mutrikesena (ei saa suurt ampsu kohe teha). Ja siis autojuhiks ja edasi on tõekomisjon ja kogu muu väike kallutatud maailmaosa valla.

                  Kommentaar


                    #54
                    Tofoa Rohelise Konna ja count fitti autojuhiks!

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      See ei oleks demokraatlik.
                      :lol:

                      - 'Demokraatia, demokraatia, DEMOKRAATIA!'
                      - 'Anname sulle modekoha'
                      - 'Diil'

                      ahahahahahahahhahahaha.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        See ei oleks demokraatlik.
                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        :lol:

                        - 'Demokraatia, demokraatia, DEMOKRAATIA!'
                        - 'Anname sulle modekoha'
                        - 'Diil'

                        ahahahahahahahhahahaha.
                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        kuna mingeid demokraatlike valimisi niikuinii ei tule, aga moderaatoriskond vajab verevahetust
                        Vähemalt muutuks nii midagigi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Vähemalt muutuks nii midagigi.
                          Kas see, et midagi muutub, on demokraatia?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Vähemalt muutuks nii midagigi.
                            Jah, sinust saab fooruminats ja mina undan hoiatuste teemas, et miks sa vitunägu mu postitusi kustutad.

                            Tavai, mazz, go.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #59
                              AITAB tsensuurist. Sinu kandidaat foorumis Tofoa

                              ÜLISUUR ROHELINE K!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Kas see, et midagi muutub, on demokraatia?
                                Ei.

                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Jah, sinust saab fooruminats ja mina undan hoiatuste teemas, et miks sa vitunägu mu postitusi kustutad.
                                Jah, fitti, olen tõesti nutnud palju, kuna just sina minu poste kustutad.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X