320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sari "Persesaatja"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sari "Persesaatja"

    ma ei tea mis mu point on...

    #2
    Hooaja esimeses osas avastab Alejandro, et ta ei olnud suhtes mitte Consuelaga, vaid hoopis viimase poolvenna Santiago bioloogilise isaga, kes oli otsustanud sugu vahetada, kuid viimasel hetkel oli opp ära jäänud. Ja nagu sellest veel vähe oleks, Alejandro poeg 1. abielust, Miguel kukub trepist alla ja ta rasedus katkeb ja selle peale vihastab Alejandro kohutavalt ja tapab Migueli ära raevuhoos, kuid pärast kui ta oma verised riideid puhastades juhtumisi avastab, et Miguel ei olegi tegelikult tema poeg, vaid immigrandist puuviljakorjaja, siis võtab lugu alles üles tuurid.... Stay tuned for more!
    Last edited by Teiresias; 23.01.11, 14:27. Põhjus: sorry, typo

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      selle peale vihastab Alejandro kohutavalt ja tapab Migueli ära raevuhoos, kuid pärast kui ta oma verised riideid puhastades juhtumisi avastab, et Alejandro ei olegi tegelikult tema poeg, vaid immigrandist puuviljakorjaja, siis võtab lugu alles üles tuurid.... Stay tuned for more!
      Niiet Alejandro avastab oma veriseid riideid puhastades, et ta ei olegi iseenda poeg, vaid immigrandist puuviljakorjaja?
      Või...wtf?

      Kommentaar


        #4
        uuendatud versioon:

        Hooaja esimeses osas avastab Rooney, et ta ei olnud suhtes mitte John Terryga, vaid hoopis viimase poolvenna Fabregase bioloogilise isaga, kes oli otsustanud sugu vahetada, kuid viimasel hetkel oli opp ära jäänud. Ja nagu sellest veel vähe oleks, Rooney poeg 1. abielust, van der vaart kukub trepist alla ja ta rasedus katkeb ja selle peale vihastab Rooney kohutavalt ja tapab van der vaarti ära raevuhoos, kuid pärast kui ta oma verised riideid puhastades juhtumisi avastab, et rooney ei olegi tegelikult tema poeg, vaid immigrandist puuviljakorjaja, siis võtab lugu alles üles tuurid.... Stay tuned for more!

        Kommentaar


          #5
          Aga kuhu jäid Adebayor, Džeko, Tevez ja Balotelli?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            City on liiga püss meeskond, et mehhikosse turistidena minna.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Kim-Jong Vaata postitust
              City on liiga püss meeskond, et mehhikosse turistidena minna.

              Kohe nii püss, et 25 milli eest osta Arsenalist omale kloun kes shittys pinki nühib?
              Džekoga teete samuti?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #8
                Rein arendab vestlust varikontoga? Hakka jooma uuesti, ausalt noh

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                  Niiet Alejandro avastab oma veriseid riideid puhastades, et ta ei olegi iseenda poeg, vaid immigrandist puuviljakorjaja?
                  Või...wtf?
                  soz for typo

                  Kommentaar

                  Working...
                  X