320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SoccernetLeaks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SoccernetLeaks

    Teema neile, kes tunnevad tosist muret vohava varikate pealtungiga Soccerneti foorumis. Lisaks ootavad lahendust nii monedki poletavad kusimused, et kas Cannu on Counti varikas voi vastupidi?! Kas Mehhanisaator (mitte segamini ajada Mehhakaga) ikka peksab pedesid voi on see lihtsalt kate, et poiss on ise kapihomo? Kas Jurvi on Teireisiase vend voi Tofoa ode? Kas Kim-Jong ja Arteta on uks lohestunud isik?

    Koigil, kel mingitki infot on, palun oma paljastused siia suunata. Uheskoos puhtama, turvalisema ja varikonto vaba Soccerneti nimel!!!

    Kes midagi asjalikku postidada siia ei oska, voib lihtsalt aga persse minna!!!

    #2
    Rumal inimene. Kes seda teemat tõsiselt võtab kui see Läbus on? Ja kui iga jorss siin infot tilgutama hakkab, siis see pole usaldusväärne. Ühesõnaga kõik info mulle e-mailile (Sest bossid siin loevad meie PM-ide sisu!), ma kontrollin ja hakkan tilgutama.

    Kommentaar


      #3
      Cannu, ei maksa nuud kohe nii kuri ka olla, oleme ikka sobrad varikad edasi

      Tulevaste paljastusteni (eeskatt paluks end paljastada muidugi kaunitel foorumi naitsikutel, koos rohke fotomaterjaliga)!!!

      Kommentaar


        #4
        Hehee... 1 varikas juba palus armu, et ei avaldaks
        Teeme nii, et kes mulle maili saates oma varikad üles tunnistavad, neid ei avalda. Aega on ütleme et 3 päeva!?

        Kommentaar


          #5
          Ei mingeid erandeid! Julged varikontotada, julge ka avalikuks tulla.

          Kommentaar


            #6
            ek on reinu varikonto on scootri õde on taku iidol kui taku oleks vanem oleks vastupidi ja vuntsid

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Rumal inimene. Kes seda teemat tõsiselt võtab kui see Läbus on? Ja kui iga jorss siin infot tilgutama hakkab, siis see pole usaldusväärne. Ühesõnaga kõik info mulle e-mailile (Sest bossid siin loevad meie PM-ide sisu!), ma kontrollin ja hakkan tilgutama.
              Kuidas ma saa sinu emailile saata, kui ma ei tea selle paroolegi. Saada mulle PM oma postkasti kasutaja ja parool. Siin saadan. jee

              Kommentaar


                #8
                Riivo.94 oligi kontrollimata. Tänud. Päris magus leid.

                Kommentaar


                  #9
                  Cannuman, suur täna paroolide eest. jee

                  Kommentaar


                    #10
                    Nii nii, asi hakkab arenema....ootan huvitavaid fakte endiselt Mehhanisaatori, Kurb'i, black magic'u ja Counti kohta...

                    Ilmselt aga count istub hetkel vangis, seega ei tea kuidas on seal lood internetti paasemisega

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
                      Nii nii, asi hakkab arenema....ootan huvitavaid fakte endiselt Mehhanisaatori, Kurb'i, black magic'u ja Counti kohta...

                      Ilmselt aga count istub hetkel vangis, seega ei tea kuidas on seal lood internetti paasemisega
                      Noniinoniiinonii

                      Sain kümneks minutiks kongist välja . Maksin valvurile kallist hinda. Kuulsin et siin jube dilemma ja draama, ja anti mõista et pean vastama tulema, või mu varikas paljastatakse!
                      Minu varikad :
                      vincent (siis kui ma tahan kõvatada väikeste alealiste poiste ees)
                      fitti (siis kui ma tunnen ennast naisena)
                      Tanel (siis kui ma suitsiidi äärel olen)
                      Need on nagu kõige tähtsamad, teised on nii väiksed et ei vääri mainimist. ok valvur tuleb!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Maksin valvurile kallist hinda.
                        Anaalseks?

                        Kommentaar


                          #13
                          kelle skalpi lugupeetud auditioorium esimesena soovib?

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            kelle skalpi lugupeetud auditioorium esimesena soovib?
                            Kui wikileaksilikult teha, siis kõige suurem luukere tuleb lõpus välja. Aga alusta!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              #15
                              Jataks jah moded koige lopuks, seega Count ei pea hetkel veel varisema. Alustaks vast Man City teemas mollavate varikatega

                              Kommentaar

                              Working...
                              X