320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis portaalist loed kõige enim (spordi)uudiseid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis portaalist loed kõige enim (spordi)uudiseid?

    Mul on Guardian välismaalt ja Eestist Postimees.Kus juures Kalvikut pole eriti viimasel ajal märganud

    #2
    Delfi Sport
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      #3
      Delfi ja Postimehe spordirubriigist http://uk.eurosport.yahoo.com/football/ ja ka siit lehelt.
      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

      Kommentaar


        #4
        Kesknädalast.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          Soccernet

          Kommentaar


            #6
            Õhtuleht, Postimees, Delfi - kõik loen läbi..
            Vahel sirvin Guardianit, BBC, Goal.com jms

            Kommentaar


              #7
              Delfi, Postimees, Õhtuleht - loen kõik läbi, samas järjekorras..
              vanasti kasutasin eelkõige sport.err.ee portaali, aga kvaliteet on märgatavalt langenud neil võrreldes teistega imo..

              Kommentaar


                #8
                Suht kõik lippan läbi, nii Delfid, Postimehed, Õhtulehed, kui ka sport.err.ee-d. Postimeest ehk kraadi võrra rohkem.

                Postimees on ju kvaliteet värk, igal nädalal toimub kuskil maailmas midagi enneolematut, filigraanset ja uskumatut, mida PEAB nägema ja mille kohta PEAB kommentaari maha jätma + veel see, et igal uuel nädalal sünnib jalgpalli maastikul midagi uut. Mingi uus veidraim või ilusaim värav. Prohmakad muutuvad nädalast nädalasse aina hullemaks ja üha rohkem "Must see" jne

                Kommentaar


                  #9
                  Tavaliselt Õhtulehte, ERR-i spordi uudised, Soccernet ja ka mina olen hakanud viimasel ajal lugema Postimeest, lisaks loen veel ka ESPN-i.
                  Algselt postitas Blue Moon
                  Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X