320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tähtsamad viis meeskonda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

    Leeds
    Exeter

    Eesti
    Inglismaa
    308

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

      Algselt postitas vandersell


      Whatever. Ja Huges, kuskohast sa välja lugesid sõna peab? Loe uuesti.
      tunne jäi peale Sinu jutukest et nagu \"peab\"
      Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

        Algselt postitas vandersell


        Whatever. Ja Huges, kuskohast sa välja lugesid sõna peab? Loe uuesti.
        ja sa(ei raatsi suure tähega kirjutada) loe ka minu postitus uuesti läbi, kohe mitu korda ikka. äkki näed lõpus küsimärki?
        ½121½

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

          Koondised:
          1.Prantsusmaa....jama et Zidane minekut tegi...
          2.Hispaania
          3.Taani
          4.Eesti
          5.Läti

          Meeskonnad:
          1.Real Madrid
          2.Juventus
          3.Arsenal
          4.Monaco
          5.FC Flora

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

            Oh seda lasteaeda. Peab siis kõik üksipulgi lahti seletama mida ma tahtsin esimesel korral öelda? Õigemini ma imestasin kaaLeri valikut. Nüüd sain vastuse ka. Aga sinu käest, Huges, ma ei küsinud midagi. Lugesin veel mitu korda ja ikka jään arvamusele, et sa ei taipa mõhkugi.

            Minu poolt on teema end ammendanud.
            Supplies!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

              Mina muidugi olen igivana ka juba, aga väga raske on mõista ikkagi seda, kuidas saab ühest riigist olla inimesel mitu lemmikklubi. Hughesi puhul on probleem eriti raskekujuline, sest lisaks sellele, et tal on Carlisle\'i avatar ja tema lemmikklubi on enda väitel ManU, kirjutab ta veel ka Newcastle\'i teemas \"meie tegime, meie võitsime\". Aga nojah...
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

                Koondised:
                1. Eesti
                2. Inglismaa
                3. Holland
                4. Senegal
                5. Usa (kossu oma)

                klubid
                1. Manchester United
                2. FC Kuremäe United
                3. Utah Jazz
                4. kõik kes võidavad madridi reali
                5. sunderland (vahetub vastavalt poomi koduklubile)
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

                  Algselt postitas mcnamara
                  Hughesi puhul on probleem eriti raskekujuline, sest lisaks sellele, et tal on Carlisle\'i avatar ja tema lemmikklubi on enda väitel ManU, kirjutab ta veel ka Newcastle\'i teemas \"meie tegime, meie võitsime\". Aga nojah...
                  Phh... klubid klubideks, aga teatud kodanikud kirjutavad tihti Inglismaa koondise tegemiste alla meie-vormis.

                  Minu lemmikud on Eesti ja Newcastle United.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

                    Koondis: peale Eesti meeldib kaasa elada ka Norrale
                    Klubid: Eesti klubid eurosarjades, ka Chelsea on ammustest aegadest lemmik

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Mina muidugi olen igivana ka juba, aga väga raske on mõista ikkagi seda, kuidas saab ühest riigist olla inimesel mitu lemmikklubi. Hughesi puhul on probleem eriti raskekujuline, sest lisaks sellele, et tal on Carlisle\'i avatar ja tema lemmikklubi on enda väitel ManU, kirjutab ta veel ka Newcastle\'i teemas \"meie tegime, meie võitsime\". Aga nojah...
                      ma ei taha eriti uskuda, et avatar peaks olema lemmikklubi oma...kui ma tahan, siis ma panen ManU avatari, kui tahan siis panen NUFCi oma ja kui tahan siis panen Barcelona oma. seda ma ei oskagi tegelikult seletada miks mul Carlisle oma, vb sellepärast et lihtsalt lahe logo ja teistest erinev ka. aga no ma Sinu auks hr. mcnamara panen ManU avatari...vähemalt mõneks ajaks

                      ManU fännan ikka ja alati, ükskõik milline koosseis. Newcastle´t hakkasin fännama põhiliselt mängijate tõttu ja kuna nüüd ka Kluivert seal, siis ütlen suurima auga: \"meie tegime, meie võitsime\"

                      peace!
                      ½121½

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

                        Algselt postitas mcnamara
                        Mina muidugi olen igivana ka juba, aga väga raske on mõista ikkagi seda, kuidas saab ühest riigist olla inimesel mitu lemmikklubi.
                        Arvatavasti oleneb lemmiku definitsioonist ja seotusest. Nt. mina võin täiesti kindlalt väita, et elan väga elavalt kaasa nii Merkuuri kui ka Tammeka käekäigule ja mängudele. Nagu mu emagi ja usutavasti ja Jux ja Mihkel ja paljud teised tartlased . Ja need klubid pole mitte ainult samast riigist - vaid ka linnast. Järgmisest hooajast lisaks sellele veel ka samast liigast. Seega nagu kolmekordne arusaamatus. Sellel hooajal on tegelikult veel lihtne, kuid järgmisel hooajal tuleb vist neljal korral lihtsalt head mängu loota.

                        Seega nii müstiline muidugi pole. Kuid põhiline on vist ikka mul esimeses lauses öeldud.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

                          Algselt postitas mcnamara
                          Hughesi puhul on probleem eriti raskekujuline, sest lisaks sellele, et tal on Carlisle\'i avatar ja tema lemmikklubi on enda väitel ManU, kirjutab ta veel ka Newcastle\'i teemas \"meie tegime, meie võitsime\". Aga nojah...
                          Ja Portsmouth on vist ka selles nimekirjas.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

                            Algselt postitas Hughes
                            ManU fännan ikka ja alati, ükskõik milline koosseis. Newcastle´t hakkasin fännama põhiliselt mängijate tõttu ja kuna nüüd ka Kluivert seal, siis ütlen suurima auga: \"meie tegime, meie võitsime\"
                            Jah, fantastiline. Nõme küsimus muidugi, aga mis sinust siis saab, kui need kaks (vähemalt kaks korda hooaja jooksul) omavahel kokku saavad. Rebid end kaheks? Aga sa ei pea sellele vastama.
                            Mina olen see rumal, kellel üks lemmikklubi - minevikus, praegu ja ilmselt elu lõpuni. Mängijatest ja mingitest muudest asjaoludest see kohe üldse ei sõltu. Sümpaatseid meeskondi võib palju olla, aga see üks ja ainus peab olema. Minu arvamus.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

                              Algselt postitas mcnamara


                              Algselt postitas Hughes
                              ManU fännan ikka ja alati, ükskõik milline koosseis. Newcastle´t hakkasin fännama põhiliselt mängijate tõttu ja kuna nüüd ka Kluivert seal, siis ütlen suurima auga: \"meie tegime, meie võitsime\"
                              Jah, fantastiline. Nõme küsimus muidugi, aga mis sinust siis saab, kui need kaks (vähemalt kaks korda hooaja jooksul) omavahel kokku saavad. Rebid end kaheks? Aga sa ei pea sellele vastama.
                              Mina olen see rumal, kellel üks lemmikklubi - minevikus, praegu ja ilmselt elu lõpuni. Mängijatest ja mingitest muudest asjaoludest see kohe üldse ei sõltu. Sümpaatseid meeskondi võib palju olla, aga see üks ja ainus peab olema. Minu arvamus.
                              vastan ikka

                              siis ma olen ManU ja vastaste poole pealt oma lemmikute mängijate hea mängu poolt.
                              vaat kus sai segane lause, aga äkki saite aru...
                              ½121½

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tähtsamad viis meeskonda\'

                                võta end hullumajas arvele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X