320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lemmikmängja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'lemmikmängja\'

    Eestis Oper mujal Kluivert
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'lemmikmängja\'

      Zinedine Yazid Zidane

      Kommentaar


        Replying to Topic \'lemmikmängja\'

        Zinedine Yazid Zidane

        Kommentaar


          Replying to Topic \'lemmikmängja\'

          Eestis on lemmik mängija nagu paljudel Oper ja maailmas loomulikult Ballack

          Kommentaar


            Replying to Topic \'lemmikmängja\'

            Eesti Piiroja, mujal maailmas Raul

            Kommentaar


              Replying to Topic \'lemmikmängja\'

              -Name-
              Fredrik Ljungberg
              -Born-
              16 April 1977, Vittsjo, Sweden
              -Position-
              Midfielder
              -Country -
              Sweden
              -Height -
              176cm / 5\'9
              -Weight -
              75kg / 165lb
              -Joined Arsenal -
              12 September 1998
              -Arsenal Debut -
              Premier League v Man Utd (h) 20th Sept 1998 (Won 3-0)
              -Previous Club(s) -
              Halmstads BK
              -Goals-
              43
              puhh

              Kommentaar


                Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                Gaizka Mendieta on mul kindlasti esikohal,natuke jääb alla Sebastian Deisler

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                  üleüldine lemmik on Del Piero mudugi aga eestist mulle sümpatiseerivad Teever ja ka Gruznov ( vähem möla väljakul)



                  muidugi madalamatest liigades: Valter Kliimand, Margus Burdjukov, Silver Leetma, Paul Kask, Rain Türner, Veljo Raun, Kenny Huntsaar, Jarmo Lõoke, Edward Rebane, Margus Mänd,Tõnis Lõhmus, Mikk Vainik, Jasper Jõgis ja neid on veel

                  lõpp oli veits teemast mööda aga noh panin siis siia oma lemmikud
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                    Minu lemmikmängija on Henry. Mitte ainult mingil lapsikul põhjusel (oi ta lööb nii palju väravaid ning mängib tugevas Arsenalis), vaid ta on meeskonnamängu musternäide, lisax veel kiire, tehniline ning täpse löögiga.
                    FC \\"kohalik kylameeskond\\" poolik

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                      Minu kaks kõige lemmikumat mängijat on Ronaldo ja Zidane. Miks nad on mu lemmikud? Sest nemad on minu arust kaks maailma parimat mängijat, kelle mängu on alati lust vaadata ning läbi raskuste suudavad nad alati oma mängu leida igas mängus.
                      Ronaldo, maailma parim mängija...vaieldamatult. Vaadates võidetud karikaid, auhindu. Vaadates tema väravaid, mis ta oma särava karjääri jooksul löönud on. Enamus nendest on väga ilusad ja tehnilised sooritused. Ta on löönud ka palju väravaid finaalides, tuues sellega oma meeskondadele palju tiitleid. Ta on väga kiire, tehniline, samas ka väga jõuline ning väga hea väravavaistuga. Kahju, et nii palju aastaid tema karjäärist luhtas põlvevigastus, kuid nüüd on ta sellest üle saanud ja teeb tegusid maailma parimas klubis.
                      Zidane, praeguse aja parim playmaker? Ma kohe kindlasti arvan nii. Miks? Sest ei tea ühtegi teist sama positsiooni mängivat pallurit, kes oleks nii hea kõiges. Esiteks, tema söödud on fantastilised. Ta suudab iga kaitseliini avada ning ründajale sööt anda või ise peale kõmmutada. Seejuures on võrdselt hea mõlema jalaga mängides. Ta on ka hea peaga mängija ning liidri tüüpi mängija. Mida ma ikka vatran neist, te teate ju isegi, kui head nad on.
                      Samas on mulle südamelähedased ka järgmised pallurid: Raul, Helguera, Sheva, Diego.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                        Maldini ja Vieri

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                          Thierry Henry ,Zinedine Zidane eestis Magnus Martinson väravavahtidest Kaalma

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                            Alessandro del Piero!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                              Francesco Totti, Jesus Capitan Capi, Fernando Cavenaghi, Sanli Tuncay
                              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'lemmikmängja\'

                                Eestist Sirel ja Enar Jääger, mujalt maailmast Kahkaber Kaladze, Gennaro Ivan Gattuso ning Roberto Carlos.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X