320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lollid Leedukad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Milles olid süüdi need Maccabi mängijad keda solvati? Kas selles, et nad sündisid juutidest vanematel? Või selles, et nende kauged esivanemad mõned Euroopa rahvad suutsid enda vastu pöörata? Nemad mängisid jalgpalli - tegelesid millegiga, mis meeldib neile ja ka meile endile, ilmselt ka leedukatele. Miks peaks neid sellepärast solvama?

    Mis minuuse puutub siis ma ei pea ennast rassistiks, KUID ei ole eriti meelitatud sellest, et Eestis tekiks alaline neegrite kogukond. Igaüks katsugu siiski omal maal hakkama saada. Sõnal "neeger" on eesti keeles täiesti neutraalne tähendus ja minuarust võib seda rahulikult kasutada ning vähemalt alaliselt Eestis elavad neegrid ei tohiks sellest solvuda. Kõik oleneb muidugi kontekstis, hääletoonist ja suhtumisest, kuidas seda sõna öeldakse.

    äh ok, mis ma pläran.
    suhtugem teistesse rahvustesse sallivalt

    Kommentaar


      #17
      ja kyps, nii see kahjux on kuid sina ei ole selles syydi, selles on syydi ajaloo k2igus tekkinud arvamused, k6ik sellised juhtumid tembeldataxe kohe rassismix, kuna nii see on l2bi ajaloo olnud, igat v2ikest solvangut v6tavad nad kogemuste t6ttu kohe rassismina

      ma ei r22kinud pealegi mitte sellest, et rassism on halb( seda ta ikkagi on), vaid sellest, et see on kaduv ja suht m6ttetu n2htus.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #18
        mulle leedukad meeldivad (vähemalt jalkafännid ja muidu ka suht mõistlikud)

        Kui te propageerite siin tolerantsi, siis olge palun tolerantsed kõigi suhtes - ka rassistide. Kõigil ju oma arvamus, las siis olla. Olen tähele pannud, et juudid tõstavad iga väikse asja pärast kisa, ka siis kui põhjust pole. Ntx mõnel shoti-inglise mängul võid kindlasti kuulda väljendit a la inglise siga, siis intelligentsete inimestena mõistetakse sellist väikes aasimist ja keegi ei nõua shoti jalgpalliliidult vabandamist selle kohta - ikka juhtub. Kui keski leedukas kasutas väljendit a la juudisiga, siis loomulikult nõuti vabandust Leedu jalgpalliliidul, sest tegu oli JUUTIDE (äravalitud rahvus nagu nad ise arvavad) solvamisega. noh selline asi juba käib juutide "tagakiusatavate" imago juurde - peaasi selline imago toob räigelt pappi sisse.
        Loodan, et saite aru milles point - selliseid asju ikka juhtub - ainult, et kui juutidega juhtub, siis läheb asi kella külge.
        Ntx eelmises valiktsüklis põletasid Tshehhi fännid Leedu lipu - palju räigem solvang minuarust. Selles tekkis väike tüli küll fännide vahel, kuid mingit jalgpalliliitude vahelisi nõretavaid vabanduskirju ja rahvusvahelisi skandaale ei vajatud.
        memer of Gaskoff fan club

        Kommentaar


          #19
          Endal oli võimalus 3-4 Leedu fänniga Balti turniiril pikemalt vestelda ja nad jätsid mulle väga sümpaatse mulje.
          Ise ma ei salli neegreid silmaotsaski ja ei hakka põhjendama ka, miks. Nii see lihtsalt on. Ja kui päris aus olla, siis mu emale ei meeldi ka neegrid ja onule ja vanaemale- ühesõnaga ühelegi sugulasele.
          Loodan, et EUga kaasneb võimalikult väike neegrite sissevool.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #20
            Ja postituse ivaks oleks......?
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #21
              ma küll loodan et kui eu-sse pääseme tuleb sitaks palju musti siia eriti naissoost.

              ja veel et mustad mehed paneme jalkat mängima ja nii saame mm-ile. nagu poola.

              Kommentaar


                #22
                lollid leedukad

                Noh kuramus küll,keda see häirib et leedufännid on skinheadid ja et Leedu Jalgpalliliit veel vabandab.See näitab ikka selle riigi suutmatust ja suveräänsuse puudumist.Skinnidest Leedu fännid on ühed normaalsemad tegijad ja kauaaegsed Leedu Jalgpalli fännide alustalasid.See on fakt millega peaks arvestama nende "jalka funktsionäärid".
                Ka EESTI skinne on paras hulk jalkafänne ja nad ei ole sugugi tilk törva meie mee potti.
                Ka Jalgpallihaigla loosung "ESTLAND ESTLAND ÜBER ALLES" kästi Lillekülas Pohlaku ettekirjutuste järgi maha vötta."Madonna" seletas veel et köik saavad aru millele see vuhjab.Kui juba nii nutikad mehed on las loevad siis minu neegri söbralikkust välja minu pruunist triibust trussikutel.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Filippo

                  Ma olen PAPAGA nõus kuid eks igaühel on õigus oma arvamusele.Ega mulle ka su sõber(see naise soenguga)ei meeldinud aga ma ei tulnud sind torkima(Raeköögis peale Küprose mängu)
                  njaaa, uvitavaid asju leiab, kui hakata vanas postis tuulama...

                  tuleb nagu t6esti meelde, et sai PaPa'ga pärast kyprose mängu raeköögis käidud, sest keegi andis valeinfot, et eesti jalkafännid pidada raeköögis jämmi tegema... tegelt oli asi muidugi oopis nukram -- miski tisko oli oopis ja sinisärke ei kuskil... njah, a see selleks...

                  kui nyyd aga sel teemal, mille kojamees yles soojendas, s6na v6tta siis:

                  1. leedukad. vääääga andunud jalgpallifännid, eriti just juba eelpool nimetatud zalgirise omad. suvisele läti kogemusele tuginedes jääb tänada 6nne, et neid riiga rohkem ei s6itnud, muidu oleks eestlased lihtsalt yle lauldud (ja eestlased pidada veel laulurahvas olema)... aga muidu... eestlastel on neilt yht koma teist 6ppida. ma ei pea silmas rassismi vaid suhtumist, attitude'i...

                  2. skinheadid jalkafännidena. njaaa... nende hulk eesti jalgpallifänkonnas pole siiski just väga suur... skinnid yldjuhul peavad ennast eliidiks ja teiste inimhulkadega eriti ei lävi... miinuseks oleks seega yleolev suhtumine teistmoodi m6tlevatesse inimestesse... plusspoolele v6ib kanda ilmselt skinheadide kambavaimu, mis jalgpallifännide seas ylioluline... kahetsusega julgeks kahelda, kas praegusel hetkel k6ik eesti koondise fännid oleksid n6us nagu yks mees leedukate kombel kakelungi tormama, kui olukord seda n6uab (vt. indreku kirja)...

                  3. estland estland über alles --- kui ma kuulsin, et madonna seda loosungit rassistlikuks nimetas, siis tuli ike naer peale kyll... mille poolest see rassistlik on? kas selle luuletuse autor oli rassist? samahästi v6iks järgmisel saksa kodumängul sakslased oma tribyynidele yles riputada loosungi "mu saksamaa mu 6nn ja r66m" ja sellega rahvusvahelise skandaali tekitada, sest see on liialt "eestilik" ja tuletab yldsusele meelde jumal teab mida, näiteks seda, et eestlased kunagi rootslaste pealinna maatasa tegid ja poola naisi vägistasid....

                  andku jumal meile selget m6istust!

                  aiFo. see naise soenguga
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #24
                    Eelnevatel mängudel on käinud skinnide vaimsed liidrid Siil ja Plees.Lisaks Andruss kes juba 1996 aastast kannab enda Bomberil F.C.Flora vappi lisaks Reval Skins-i eraldusmärgile ja neid ei ole vähe kes sooviks meiega liituda.Kui paljud "mahlamütsid" jätaks ninakrimpsutamise näeks neid isegi tihedamini.Rahvuslikult on ikkagi suurem osa meie omi häälestatud,kuigi nad ei pea enda vaadete propageerimist ja Bomberi kandmist ning nudi pead primaarseks
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #25
                      jah?

                      aiFo. tartust, ei tea tallinna asjadest seega midagi...
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #26
                        Ega skinheadid omavahel ka ühtsed ole nagu omalajal punkaridki.Ikka arvati et Tartus tehaks seda,Tallinnas toda ja Pärnus midagi kolmandat.Kui vaadata neid ""pealtnägias "esinenud Haapsalu vennikesi tegid nad häbi nii skinheadidele kui ka lihtsalt marurahvuslastele.Kõike ei maksa ikka suust välja ajada mida sülg suhu toob.
                        Siit moraal.Eelkõige ootaks tribüünile selliseid skinne keda huvitab futt ,mitte et skinnid toetavad igal maal oma meeskonda olgu kas või kabe meeskond ja et pärast saaks kiskuda.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X