320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ebasümpaatseim mängija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

    Originally posted by Jaan


    Originally posted by SleepWalking

    jah, tõesti sa ei mäleta (mistõttu ka postituse mõte saab vähesel määral kahjustatud) - mölleri värav ei olnud otsustav (euro 96 poolfinaal) - sest normaalaeg lõppes 1-1 ja mängu otsustasid penaltid.
    Ja otsustava pendla l6i kes?
    Täpsustagem siis selle konkreetse mänguga seonduvat veelkord, nimelt otsustava värava lõi kõigepealt Stefan Kunz (cheers @ Kaarel) pärast Sheareri üsna kiiret avaväravat. Ja otsustava pendla lõi mööda Southgate, pärast mida siis viies lööja Andi Möller finaaliukse oma tabava pendlaga avas.
    Ehk siis kui öelda, et Andi Mölleri pärast langes Inglismaa välja, siis on see osaline tõde, aga ühelt poolt vaadates võib-olla et isegi aktsepteeritav nägemus.
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

      Originally posted by dieter
      Täpsustagem siis selle konkreetse mänguga seonduvat veelkord, nimelt otsustava värava lõi kõigepealt Stefan Kunz (cheers @ Kaarel) pärast Sheareri üsna kiiret avaväravat. Ja otsustava pendla lõi mööda Southgate
      noh, kui päris täpne olla, siis Southgate ei löönud pennalt mööda, vaid kunn Köpke võttis selle ära

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

        Mulle kõige ebasümpaatsemad jalgpallurid on pärit Belgiast. Ma vihkan siiralt ja täiega iga belglast, kes elus kuidagi jalgpalliga kokku on puutunud. Viha on pime ja põhjused isiklikud, nii et ärge rohkem küsige. Meil kõigil on oma väiksed vead, minul siis see väike vihkamine
        Elämä on laiffi!





        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

          Vigade parandus -
          1) KunTz
          2) 6 penaltit kummaltki poolt

          Ja kysimus - kui M8ller l6i viiamse penalti, kas see polnudki siis otsustav?
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

            Ebasümpaatsed mängijad? Eeee.... Rivaldo tegi mm\'il türklaste ja inglaste vastu oma margi ikka täiesti täis, lisaks ei meeldi figo (peaasjalikult selle tralli pärast, kus ta barcast reali kolis), Hagi ei meeldinud kah. Ja loomulikult savijalg inzaghi

            Ahjaa, southgate\'i ja mölleri penaltid olid järjekorras 6ndad.

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

              Originally posted by Jaan


              Vigade parandus -
              1) KunTz

              2) 6 penaltit kummaltki poolt
              No aga loomulikult, juhtub ka mitte kõige paremates perekondades ehk muidugi on Kuntz T-ga ja meeskonnad lõid penalte kuni knock-offini. Seep see on, kui ülepeakaela kirjutad - tulevad vead sisse ja mõni oluline detail võib olla ununenud. Nu ja muidugi kunn Köpke võttis Southgate\'i pendla ära, a põhimõtteliselt ma nimetan mitte sisse saadud penalte mööda löödud penaltideks. Kuigi jah, keeleliselt pole see kõige õigem

              Ja kysimus - kui M8ller l6i viiamse penalti, kas see polnudki siis otsustav?
              Vot siin ongi see point, millele ma oma postituses viitasin, et minu jaoks on see osaline tõde, sest samamoodi oli otsustav penalt ka Southgate oma

              Khmm, poleks ikka pidanud täpsustama, aga huu keers - ma võitsin tervelt mitu pudelit viina selle turniiriga (17-aastasele mittekõigesuuremalejoodikule oli see tõsine pluss), st poolfinaali ja finaali võitja näol
              Aga hoolimata teema pealkirjast ebasümpaatseimat mängijat siiski ei nimeta.
              ¡No Pasarán!

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                Minule on ebasümpaatsed kõik mängijad, kes on kunagi Eesti koondise väravavõrku sahistanud, v.a. meie \"omaväravaklubi\" liikmed Seega on neid päris palju
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                  Originally posted by Mayhem


                  Minule on ebasümpaatsed kõik mängijad, kes on kunagi Eesti koondise väravavõrku sahistanud, v.a. meie \"omaväravaklubi\" liikmed Seega on neid päris palju
                  Vana hea Janek Meet juhtis seda klubi mäletatavasti!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                    Totti teema on ka kahe otsaga asi. Nimelt ei ole mul Itaalia koondise vastu midagi,aga nad kõik kannavad liibuvaid maikasid ja enamus neist kasutab juukse möginat. Kes vaidleb vastu, mingu Itaaliasse. Mina olen seal käinud ja tean öelda, et 50% sealsetest meestest kasutab seda. Oli tõeliselt ilge kogemus käia seal restorani peldikus. Terve peeglitega ääristatud sein oli täis mehi, kes oma juukseid lakkusid ja taha kammisid. Igapäevases tänava miljöös on ka väga palju selliseid pervikuid.

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                      Ma just tulin Itaaliast. Elan ka muidu välismaal. Aga iga kord kui üle setme aja Eestisse satun on esmalt tunne nagu oleks sattunud mingisse kolooniasse - igasugu paksud ja kiilakad talupojanäod vaatavad tänaval vastu. Kui juttu ka kuulama jääd, siis ongi tunne, et miski Ida-Euroopa pätikarja keskele olen sattunud. :P Ok, tegelt on kiilaklus Euroopas IN vist veel Eestis ja Lätis ja mujal näevad inimesed üsna tottid välja viimasel ajal. Ja ma olen sellega vist üsna ära harjunud. Aga Totti on muide kõige kõvem jalgpallur üldse .
                      Elämä on laiffi!





                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                        Kusjuures see juuksegeeli kasutamine lõuna-euroopas pole veel midagi. (Ja usun, seda teeb kindlasti üle 50%). Kild on selles, et enamus tüüpe kasutavad ka meiki! Sõber, kes käis Portugalis võib seda tõendada.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                          .. mjahh ja David \"Victoria\" Beckham lakib/reklaamib küüsi/küünelakke... no comments
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                            Mehed, kes kasutavad juukselakke ja meiki, rääkimata küünevärvist ja peavärvist jne. on ikka tõelised peded....vähemalt minu arust ja põhjendust ärge küsige.

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                              Originally posted by Magpie


                              Mehed, kes kasutavad juukselakke
                              Sa mötled ka juuksegeele?
                              Kui Jah, siis on ntks Rootsi, ning muud toredad riigid Euroopas pedesid täis :-)

                              peavärvist
                              Mis see on? Kas juuksevärv?

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                                Originally posted by Magpie
                                Mehed, kes kasutavad juukselakke ja meiki, rääkimata küünevärvist ja peavärvist jne. on ikka tõelised peded....vähemalt minu arust ja põhjendust ärge küsige.
                                Sinu käest ei tuleks mulle pähegi millegi põhjendust küsida. Sinu postitused räägivad enda eest ise. Mõtlemisvõime puudub.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X