01.04 Laupäev
14.00 Villarreal - Eibar (Setanta)
14.30 Liverpool - Everton (Viasat)
16.00 Podyllia - Zhemchuzhina, Ukraina 2. liiga (Sport1 Ukraine)
16.30 Schalke 04 - Dortmund (Eurosport2)
17.00 Chelsea - Crystal Palace (Viasat)
18.00 Tondela - Estoril (Telekanal Futbol)
19.30 Southampton - Bornemouth (Viasat)
19.30 Eintracht - Mönchenbladbach (Eurosport2)
19.30 Real Sociedad - Leganes (Setanta)
20.45 Sparta - PSV (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
21.45 Malaga - Atletico Madrid (Setanta)
02.00 Boca Juniors - Defensa y Justicia (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
02.04 Pühapäev
13.00 Sevilla - Sporting Gijon (Setanta)
13.30 Vitesse - NEC (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
15.30 Ajax - Feyenoord (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
15.30 Swansea - Middlesbrough (Viasat)
16.30 Ingolstadt - Mainz (Eurosport2)
17.15 Real Madrid - Alaves (Setanta)
18.00 Arsenal - Manchester City (Viasat)
18.30 Bayer Leverkusen - Wolfsburg (Eurosport2)
20.00 Arouca - Sporting (Telekanal Futbol)
21.45 Granada - Barcelona (Setanta)
00.15 Tigre - San Lorenzo (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
02.15 Godoy Cruz - River Plate (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
14.00 Villarreal - Eibar (Setanta)
14.30 Liverpool - Everton (Viasat)
16.00 Podyllia - Zhemchuzhina, Ukraina 2. liiga (Sport1 Ukraine)
16.30 Schalke 04 - Dortmund (Eurosport2)
17.00 Chelsea - Crystal Palace (Viasat)
18.00 Tondela - Estoril (Telekanal Futbol)
19.30 Southampton - Bornemouth (Viasat)
19.30 Eintracht - Mönchenbladbach (Eurosport2)
19.30 Real Sociedad - Leganes (Setanta)
20.45 Sparta - PSV (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
21.45 Malaga - Atletico Madrid (Setanta)
02.00 Boca Juniors - Defensa y Justicia (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
02.04 Pühapäev
13.00 Sevilla - Sporting Gijon (Setanta)
13.30 Vitesse - NEC (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
15.30 Ajax - Feyenoord (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
15.30 Swansea - Middlesbrough (Viasat)
16.30 Ingolstadt - Mainz (Eurosport2)
17.15 Real Madrid - Alaves (Setanta)
18.00 Arsenal - Manchester City (Viasat)
18.30 Bayer Leverkusen - Wolfsburg (Eurosport2)
20.00 Arouca - Sporting (Telekanal Futbol)
21.45 Granada - Barcelona (Setanta)
00.15 Tigre - San Lorenzo (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
02.15 Godoy Cruz - River Plate (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
Kommentaar