Setanta näitas korduses täna. 2 x esimest poolaega. Nii põnev see nüüd ka ei olnud...
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
Jalgpalliülekanded Eestis
Collapse
X
-
23.09 Esmaspäev
21.30 Wolfsburg - Hoffenheim (Eurosport2)
24.09 Teisipäev
18.00 Panevežis - Suduva (Sport2 Ukraine)
20.00 Valladolid - Granada (Setanta)
22.00 Barcelona - Villarreal (Setanta)
22.00 Brescia - Juventus (Kanal12)
25.09 Kolmapäev
19.00 Žalgiris - Atlantas (Sport2 Ukraine)
19.30 PSV - Groningen (Telekanal Futbol)
20.00 Mallorca - Atletico (Setanta)
21.45 Ajax - Fortuna Sittard (Telekanal Futbol)
22.00 Real Madrid - Osasuna (Setanta)
22.00 Napoli - Cagliari (Kanal12)
26.09 Neljapäev
20.00 Eibar - Sevilla (Setanta)
21.00 Feyenoord - AZ Alkmaar (Telekanal Futbol)
22.00 Real Sociedad - Alaves (Setanta)
27.09 Reede
21.30 Union Berlin - Eintracht (Eurosport2)
21.45 Stoke City - Nottingham Forest (Telekanal Futbol)
22.00 Villarreal - Betis (Setanta)
Kommentaar
-
28.09 Laupäev
14.00 Athletic - Valencia (Setanta)
14.30 Sheffield United - Liverpool (TVPlay Sports)
14.30 QPR - WBA (Telekanal Futbol)
15.00 Dinamo-Avto - Petrokub (Sport1 Ukraine)
16.00 Juventus - SPAL (Kanal12)
16.00 Nõmme Kalju - Maardu (ETV+)
16.30 Padeborn - Bayern (Eurosport2)
17.00 Tottenham - Southampton (TVPlay Sports)
17.00 Getafe - Barcelona (Setanta)
17.00 Blackburn - Luton (Telekanal Futbol)
17.00 Zimbru - Sheriff (Sport2 Ukraine)
18.00 Panevežis - Kauno Žalgiris (Sport1 Ukraine)
19.00 Sampdoria - Inter (Setanta)
19.30 Everton - ManCity (TVPlay Sports)
19.30 Dortmund - Werder Bremen (Eurosport2)
20.45 Ajax - Groningen (Telekanal Futbol)
22.00 Atletico - Real Madrid (Setanta)
29.09 Pühapäev
13.30 Napoli - Brescia (Setanta)
15.00 Viljandi Tulevik - Flora (ETV2)
15.30 Barnsley - Brentford (Telekanal Futbol)
16.00 Lecce - Roma (Setanta)
16.30 Fortuna - Freiburg (Eurosport2)
17.00 Sfintul - Speranta (Sport1 Ukraine)
17.45 Feyenoord - Twente (Telekanal Futbol)
18.30 Leicester - Newcastle (TVPlay Sports)
19.00 Köln - Hertha (Eurosport2)
19.00 Cagliari - Verona (Setanta)
22.00 Sevilla - Real Sociedad (Setanta)
Kommentaar
-
30.09 Esmaspäev
21.45 Parma - Torino (Setanta)
22.00 ManUnited - Arsenal (TVPlay Sports)
01.10 Teisipäev
17.00 Tottenham U19 - Bayern U19 (TVPlay Sports)
19.55 Real Madrid - Brugge (TVPlay Sports)
22.00 Tottenham - Bayern (TVPlay Sports)
22.00 Juventus - Leverkusen (TVPlay Sports+, TV6)
02.10 Kolmapäev
19.55 Slavia Praha - Dortmund (TVPlay Sports+)
22.00 Liverpool - Salzburg (TVPlay Sports+, TV6)
22.00 Barcelona - Inter (TVPlay Sports)
03.10 Neljapäev
-
04.10 Reede
21.30 Hertha - Düsseldorf (Eurosport2)
21.45 Birmingham City - Middlesbrough (Telekanal Futbol)
22.00 Betis - Eibar (Setanta)
Kommentaar
-
05.10 Laupäev
13.00 Kauno Žalgiris - Žalgiris (Sport2 Ukraine)
14.30 Brighton - Tottenham (TVPlay Sports)
14.30 Fulham - Charlton (Telekanal Futbol)
16.00 Flora - Narva Trans (ETV+)
16.30 Bayern - Hoffenheim (Eurosport2)
17.00 Real Madrid - Granada (Setanta)
17.00 Bristol - Reading (Telekanal Futbol)
17.00 Liverpool - Leicester (TVPlay Sports)
19.00 Suduva - Panevežis (Sport2 Ukraine)
19.30 West Ham - Crystal Palace (TVPlay Sports)
19.30 Schalke - Köln (Eurosport2)
19.30 Valencia - Alaves (Setanta)
22.00 Osasuna - Villarreal (Setanta)
06.10 Pühapäev
13.00 Kodru - Sfintul (Sport2 Ukraine)
13.15 ADO Den Haag - Ajax (Telekanal Futbol)
13.30 Fiorentina - Udinese (Setanta)
14.30 Mönchenbladbach - Augsburg (Eurosport2)
15.00 FCI Levadia - Tammeka (ETV2)
15.30 Fortuna - Feyenoord (Telekanal Futbol)
16.00 Roma - Cagliari (Kanal12)
16.00 Southampton - Chelsea (TVPlay Sports)
16.30 Wolfsburg - Union (Eurosport2)
17.00 Valladolid - Atletico (Setanta)
17.45 PSV - VVV Venlo (Telekanal Futbol)
18.30 Newcastle - ManUnited (TVPlay Sports)
19.00 Eintracht - Werder (Eurosport2)
20.00 Sheriff - Dinamo-Avto (Sport2 Ukraine)
21.45 Inter - Juventus (Kanal12)
22.00 Barcelona - Sevilla (Setanta)
Kommentaar
-
Algselt postitas lorenzo Vaata postitustTVPlaySport näitab Euroopa Liigast ainult finaali jälle?
Kommentaar
-
07.10 esmaspäev
22.00 Bolton - Blackpool (Telekanal Futbol)
08.10 teisipäev
-
09.10 kolmapäev
21.45 Saksamaa - Argentiina (RTL)
10.10 neljapäev
19.00 Valgevene - Eesti (ETV2)
21.45 Holland - Põhja-Iirimaa (TVPlay Sports+)
11.10 reede
17.00 Moldova U21 - Wales U21 (Sport1 Ukraine)
21.45 Tšehhi - Inglismaa (TVPlay Sports+)
Kommentaar
-
Alates 26. oktoobrist saab Soccernet TV-st vaadata eestikeelse kommentaariga Brasiilias toimuvat U17 MM-finaalturniiri! 20 ülekannet. Alagruppide ja kaheksandikfinaalide ajal otsepildis päeva esimene mäng (meie aja järgi hilisõhtul), sealt edasi kõik matšid. Saate vaadata, kellest saab uus Kroos või Ronaldinho või Buffon.
Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
Algselt postitas taku*Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.
Kommentaar
-
12.10 laupäev
15.00 Palanga - Suduva (Sport1 Ukraine)
17.00 Swindon Town - Plymouth (Telekanal Futbol)
19.00 Taani - Šveits (TVPlay Sports)
21.45 Norra - Hispaania (TVPlay Sports)
13.10 pühapäev
14.00 Coventry City - Tranmere Rovers (Telekanal Futbol)
16.00 Kasahstan - Belgia (TVPlay Sports)
19.00 Küpros - Venemaa (TVPlay Sports)
21.45 Wales - Horvaatia (TVPlay Sports)
21.45 Eesti - Saksamaa (ETV2, RTL)
Kommentaar
-
14.10 Esmaspäev
21.45 Prantsusmaa - Türgi (TVPlay Sports)
15.10 Teisipäev
21.45 Rootsi - Hispaania (TVPlay Sports)
21.45 Iisrael - Läti (TVPlay Sports+)
16.10 Kolmapäev
-
17.10 Neljapäev
-
18.10 Reede
21.30 Eintracht - Leverkusen (Eurosport2)
21.45 Nice - PSG (Setanta1)
21.45 Cardiff - Sheffield Wednesday (Telekanal Futbol)
Kommentaar
-
19.10 laupäev
13.00 Riterai - Kauno ˇalgiris (Sport1 Ukraine)
14.00 Eibar - Barcelona (Setanta)
14.30 Blackburn - Huddersfield (Telekanal Futbol)
14.30 Everton - West Ham (TVPlay Sports)
16.00 Narva Trans - Maardu (ETV+)
16.30 Augsburg - Bayern (Eurosport2)
17.00 Tottenham - Watford (TVPlay Sports)
17.00 Atletico - Valencia (Setanta)
17.00 Barnsley - Swansea (Telekanal Futbol)
18.00 Milsami - Zimbru (Sport2 Ukraine)
19.00 Napoli - Verona (Setanta)
19.30 Crystal Palace - ManCity (TVPlay Sports)
19.30 Dortmund - Mönchenbladbach (Eurosport2)
19.30 Utrecht - PSV (Telekanal Futbol)
21.45 Juventus - Bologna (Kanal12)
21.45 Waalwijk - Ajax (Telekanal Futbol)
22.00 Mallorca - Real Madrid (Setanta)
20.10 pühapäev
13.30 Sassuolo - Inter (Setanta)
14.00 Sfintul - Petrocub (Sport1 Ukraine)
14.00 Accrington - Ipswich (Telekanal Futbol)
15.00 Nõmme Kalju - FC Flora (ETV2)
16.00 Cagliari - SPAL (Kanal12)
16.00 Sampdoria - Roma (Setanta)
16.30 Köln - Padeborn (Eurosport2)
17.45 Feyenoord - Heracles (Telekanal Futbol)
18.30 ManUnited - Liverpool (TVPlay Sports)
19.00 Hoffenheim - Schalke (Eurosport2)
19.00 ˇalgiris - Suduva (Sport1 Ukraine)
19.30 Athletic - Valladolid (Setanta)
22.00 Sevilla - Levante (Setanta)
Kommentaar
-
Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
20.10 pühapäev
13.30 Sassuolo - Milan (Setanta)
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar