320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Setanta Sports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Tasuta my ass, "no access".
    Juba parandasin oma vea, kui sa ei lugenud. Mul on L pakett, ei mõelnud sellele kui seda postitasin, et kõigil tõenäoliselt seda paketti pole.
    Igatahes odavam võtta kui VSB, kel rahast kahju. 0.99 pole just päris palju kuus maksta. Loomulikult ei taha ma siin mingit anti-reklaami VSB-le teha, kuid minu jaoks jääb jätkuvalt VSB ülemakstud kanaliks. Siiski see kanal mul on, sest korra kuus näeb sealt mõnda head mängu kah. Peale Champions League´i lõppu ma loomulikult võtan selle kanali maha, sest pole suurem asi hokifänn.

    Kommentaar


      Kes sul peale mai kuud enam ikka hokit mängib. Siis tuleb F1 ja Moto GP
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Roma - Juve igatahes kantakse üle.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Mainin Starmani klientidele. Algselt tuli Setanta Sports HD kujul ning selle hinnaks oli 2 eurot. Nüüd on võimalik tellida ka tavalist kanalit ühe euro eest. Põhimõtteliselt katkestasin HD kanali täna ning võtsin tavalise asemele. Võidetud euro eest saab tellida Eurosport 2. Seega 1,99 EUR põhipakett + 1,98 EUR Setanta + EuroSport 2 on mul võimalik vaadata Saksa Bundesliga, Hispaania Primera, Hispaania Karika, Itaalia liiga, Prantsuse liiga, Meistrite Liiga, Eesti koondise, EURO 2016 kvalifikatsiooni mänge. Tundub aus diil.

          Noh muidugi poleks ka 5 eurot eriline raha. Lihtsalt selline väike säästmine majapidamises.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Noh muidugi poleks ka 5 eurot eriline raha. Lihtsalt selline väike säästmine majapidamises.
            Kummaline sääst. Ma oleks nõus iga kell 1€ rohkem maksma, et saada (oluliselt) paremat pildikvaliteeti.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Jätsin mainimata ilmselt olulise fakti. Mul endal on Starbox ja HD kanali ja tavalise kanali kvaliteet on identne.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Jätsin mainimata ilmselt olulise fakti. Mul endal on Starbox ja HD kanali ja tavalise kanali kvaliteet on identne.
                Sellisel juhul arusaadav
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Mul endal on Starbox ja HD kanali ja tavalise kanali kvaliteet on identne.
                  Oh ei. Nagu öö ja päev on. Starboxiga.
                  480i ja 1080i vahel peaks tegema pime ka vahet.

                  Kommentaar


                    Ma olen nüüd natuke nõutu ausalt öeldes. Äkki peaksin seadeid keerama? Ma võin käsi südamel panna, et minu HD kanalid on täpselt sama pildikvaliteediga, mis SD kanalid (vahepeal lipsas kogemata ka ETV HD meile).
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ma olen nüüd natuke nõutu ausalt öeldes. Äkki peaksin seadeid keerama? Ma võin käsi südamel panna, et minu HD kanalid on täpselt sama pildikvaliteediga, mis SD kanalid (vahepeal lipsas kogemata ka ETV HD meile).
                      Siis sul on midagi ikka väga valesti jah. Setanta HD on nii selge pildiga, et VSB või Eurosport seal kõrval tunduvad lausa eelmisest sajandist.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Siis sul on midagi ikka väga valesti jah. Setanta HD on nii selge pildiga, et VSB või Eurosport seal kõrval tunduvad lausa eelmisest sajandist.
                        Kui teil Setanta HD-s, miks siis Eurosport SD? Mõlemad ju võimalik HD-s võtta..


                        Aga kui HD pilt paistab nagu SD, siis on küsimus boxis, juhtmes millest pilt liigub telekasse või kanali seadistuses:
                        1. Kas on ikka HD-d toetav see karp? Ise STV-s pidin vahetama karbi välja..
                        2. Mis juhtmega on karp teleka külge ühendatud? HDMI?
                        3. Vaata, et oled ikka otsingust valinud õige kanali.. Minu kogemuse põhjal on võimalik leida nii SD kui ka HD versioon.

                        Pärast seda kui õige HD ette saad, jäädki ainult seda kanalit vaatama
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          Kui teil Setanta HD-s, miks siis Eurosport SD? Mõlemad ju võimalik HD-s võtta..
                          Starmanis on Eurosport HD HD-paketis, mille tellimist ma ei pidanud mõistlikuks.

                          Setanta HD oli aga noppekanal, mille sai lihtsalt lisada.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Mul starboxi pole. Eelistan ühte pulti ja kasutan televiisori enda tuunerit. Ainuke HD kanal on ETV ja vahe tavakanaliga on suur. Samas tuleb arvestada, et tegemist ei ole päris HD-ga, vaid SD skaleerimisega ehk nii nagu hd televiisor oskab pilti veidi paremaks teha, teeb Starmanis vastav seade juba enne televiisorit SD pildi paremaks ning paneb selle alles siis kliendi poole teele.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Mul samuti starboxi pole, vaid mingi vanem digibox. Kui setanta HD kanalit tahtsin tellida, öeldi starmanist, et see digiboks ei edasta HD kanaleid ja seetõttu olin juba valmis starboxi vastu vahetama. Natukese aja pärast aga lisati tavaline setanta ning sai ära tellitud kuid kvaliteet ikka annab soovida. Telepilt on võrreldav flash striimidega ja mängijaid on väga raske eristada. Tuleb ikka starbox tellida.

                              Oskab muidu keegi öelda, et kui ma tahan tavalise setanta HD-ks vahetada, kas sealt tuleb mingi lisamaks? Iseteeninduses süsteem arvab, et tahan kanali lõpetada ja sealt tuleb ka lõpetamistasu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                                Mul samuti starboxi pole, vaid mingi vanem digibox. Kui setanta HD kanalit tahtsin tellida, öeldi starmanist, et see digiboks ei edasta HD kanaleid ja seetõttu olin juba valmis starboxi vastu vahetama. Natukese aja pärast aga lisati tavaline setanta ning sai ära tellitud kuid kvaliteet ikka annab soovida. Telepilt on võrreldav flash striimidega ja mängijaid on väga raske eristada. Tuleb ikka starbox tellida.

                                Oskab muidu keegi öelda, et kui ma tahan tavalise setanta HD-ks vahetada, kas sealt tuleb mingi lisamaks? Iseteeninduses süsteem arvab, et tahan kanali lõpetada ja sealt tuleb ka lõpetamistasu.
                                Starmanis võetakse paketi muutmise tasu siis, kui sa millestki loobud ehk muudad paketi odavamaks. Kanalite lisamise ehk paketi kallimaks muutmise korral saad sellest "boonusena" vabastuse. Nii on see hinnakirjas sõnastatud.



                                uue iseteenindusega ma veel kursis pole. sealt võib vist kõike oodata. saada neile kiri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X