320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Setanta Sports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Ahh sealt samast kavast, kus ma koguaeg olen vaadanud, on nüüd f1 ka ära võetud sealt.

    Kas kellelgi kel on STV´ga see kanal, kas inglise keelsed kommentaarid on olemas?
    Mängudel on alati, lihtsalt muudel saadetel on vaid vene jutt..
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Ma ei tea kas minu seadetes siis midagi viga...väga palju pole jõudnud seda kanalit vaadata aga mingi teist nädalat pole kommentaare olnud..ainult mängu heli
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Ma ei tea kas minu seadetes siis midagi viga...väga palju pole jõudnud seda kanalit vaadata aga mingi teist nädalat pole kommentaare olnud..ainult mängu heli
        See peaks olema sinu paha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Ma ei tea kas minu seadetes siis midagi viga...väga palju pole jõudnud seda kanalit vaadata aga mingi teist nädalat pole kommentaare olnud..ainult mängu heli
          Starmaniga pole mul neid probleeme olnud. Heli olemas.

          Kommentaar


            Väga imelik, võtsin mingi aeg kõllid telekale juurde ja kõllidega ühendades ei olnud kommentaatoreid kuulda. ainult see mängu müra...noh ülekanne ilma kommnetaatorideta...võtsin juhtme tagant ja nüüd teleka enda kõlaritest tuleb aktiivne kommentaatori möla...väga imelik bugg.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Väga imelik, võtsin mingi aeg kõllid telekale juurde ja kõllidega ühendades ei olnud kommentaatoreid kuulda. ainult see mängu müra...noh ülekanne ilma kommnetaatorideta...võtsin juhtme tagant ja nüüd teleka enda kõlaritest tuleb aktiivne kommentaatori möla...väga imelik bugg.
              Setanta Sportsiga on selline värk, et kommentaatorite jutt tuleb ainult ühelt poolt (peast ei tea kas vasakult või paremalt) ning atmosfäärheli teiselt poolt. Ja kui kõlaritesse lasta ainult selle teise poole heli, siis kommentaatoreid ei kuulegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Setanta Sportsiga on selline värk, et kommentaatorite jutt tuleb ainult ühelt poolt (peast ei tea kas vasakult või paremalt) ning atmosfäärheli teiselt poolt. Ja kui kõlaritesse lasta ainult selle teise poole heli, siis kommentaatoreid ei kuulegi.
                Huvitav.. Kui meeles, vaatan kodus järgi, sest minul sellist erinevust küll välja pole tulnud (ring kõlle läbi resiiveri on taga..)
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Väga imelik, võtsin mingi aeg kõllid telekale juurde ja kõllidega ühendades ei olnud kommentaatoreid kuulda. ainult see mängu müra...noh ülekanne ilma kommnetaatorideta...võtsin juhtme tagant ja nüüd teleka enda kõlaritest tuleb aktiivne kommentaatori möla...väga imelik bugg.
                  Äkki pole kõlarite juhe telekasse lõpuni sisse lükatud? Kui seda n-ö poolikult sinna pesasse pista, siis võibki vahel ainult ühe helikihi saada.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Nv kava Setantal ikka päris idekas. Laupäeval järjest Juventuse ja Real Madridi koduliigade mängud ja pühapäeval siis ennelõunane Verona derby (Y)
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Kahvatuvad selle kõrval, mida pühapäeva õhtul näidatakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Kahvatuvad selle kõrval, mida pühapäeva õhtul näidatakse.
                        sajandi armastust mõtled w ?

                        Kommentaar


                          Ei. Eesti otsib superstaari hääletus.

                          Kommentaar


                            No telekavas kirjas täna Milan vs Roma aga näitab Real vs Valencia. goddamn

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              No telekavas kirjas täna Milan vs Roma aga näitab Real vs Valencia. goddamn
                              Ka esimesel lehel postitatud telekavas on küll Real-Valencia: http://www.vsetv.com/schedule_channel_771_week.html

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ka esimesel lehel postitatud telekavas on küll Real-Valencia: http://www.vsetv.com/schedule_channel_771_week.html
                                no ei tea, minu tähemehe telekavas on ikka: all the action from one of the best football leagues in the world- the italian serie A

                                Kommentaar

                                Working...
                                X