320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Setanta Sports

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    pealegi Viasat ei tegutse ainult Baltikumis. seega väikse turu jutt on lihtsalt kärbeste pähe ajamine.
    Viasat Sport Baltic on siiski ainult baltikumis ja selle kanali kasumlikkus sõltub ainult Eesti-Läti-Leedu müüginumbritest.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      väike turg väikseks turuks, aga kas pole äkki nii, et kui 7 eurot küsides saad tinglikult 100 klienti, siis 2 eurot küsides tuleks võib-olla 1000 klienti täis. mulle küll tundub, et ülejäänuga võrreldes ebanormaalselt kõrge hind on see, mis potentsiaalsed kliendid meie turul Viasatist eemale peletab, lisaks ka vastumeelsus pakkuda oma kanaleid vabalt läbi kolmandate kaablivõrkude. hinna-kvaliteedi suhe ei ole ju paigas praegu. kunagi huvi pärast tellisin Elionis ka Viasat Kulla kuuks ajaks ja see oli küll alla igasugust arvestust.

      pealegi Viasat ei tegutse ainult Baltikumis. seega väikse turu jutt on lihtsalt kärbeste pähe ajamine. kui soovi oleks, küllap saaks palju paremini majandada oma turgude ja kanalitega, aga eelistatakse hoida lüpsilehma konnatiigis. näiteks pakutakse meil rootslaste Viasat Motor HD kanalit, kus samaaegselt VSB-ga käib vormel tavaliselt, vahel ka Meistrite liiga vutt, kuid miskipärast ei võimaldata sellele siin paralleelselt eesti heli taha panna, ehkki tehniliselt ei tohiks see ju keeruline olla digiajastul.

      see jutt tegelikult ei kuulu enam Setanta teemasse.
      Kas seal mingit sellist teemat pole, et vsb tegijad on kõrgemate juhistega kui palju vaataja pealt küsima peab ja seal üleval ei arvestata siinse klientuuri maksujõuetust?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Probleem pigem selles, et näeb vaid üksikuid mänge. Pakkugu mulle kanalit kus näeb 100% itaalia, hispaania ja inglise liiga mängudest, siis räägime hinnast.
        Nimeta mulle üks ülekannete operaator, kes ei ole Sky Sport Italia, ja kes näitab Itaalia Seria A mänge 100% ulatuses.

        Samamoodi on Inglise liigaga. Vanasti näitas Viasat sport Sweden läbi oma extra kanalite, aga see on selline poolseaduslik. Võib olla näitab praegu ka.

        Selles suhtes nii Inglise kui ka Itaalia liigas on väga palju mänge, mis algavad ühel ajal ning ei ole sellist välismaist operaatorit, mis kataks need liigad 100% ulatuses. Hispaania liigaga on teisiti, nemad mängivad erinevatel aegadel ning operaatoritel on lihtsam.

        Seega ma olen ikkagi õnnelik, et Eestis on sellist kanalit, mis näitab vähemalt neid suurimaid mängegi.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Nimeta mulle üks ülekannete operaator, kes ei ole Sky Sport Italia, ja kes näitab Itaalia Seria A mänge 100% ulatuses. Samamoodi on Inglise liigaga. Vanasti näitas Viasat sport Sweden läbi oma extra kanalite, aga see on selline poolseaduslik. Võib olla näitab praegu ka.

          Selles suhtes nii Inglise kui ka Itaalia liigas on väga palju mänge, mis algavad ühel ajal ning ei ole sellist välismaist operaatorit, mis kataks need liigad 100% ulatuses. Hispaania liigaga on teisiti, nemad mängivad erinevatel aegadel ning operaatoritel on lihtsam.

          Seega ma olen ikkagi õnnelik, et Eestis on sellist kanalit, mis näitab vähemalt neid suurimaid mängegi.
          Kõige selle tõttu ongi jalgpall nagu kiviajas.

          NBA, NFL jne... League Passid ja laulud. Võtad ja vaatad, mida ise tahad.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Kõige selle tõttu ongi jalgpall nagu kiviajas.

            NBA, NFL jne... League Passid ja laulud. Võtad ja vaatad, mida ise tahad.
            Kusjuures Premier League'il on ka oma League Pass olemas. Aga seda saab vaadata ainult Uus-Meremaal, Taivanis ja Filipiinidel...

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Kusjuures Premier League'il on ka oma League Pass olemas. Aga seda saab vaadata ainult Uus-Meremaal, Taivanis ja Filipiinidel...

              http://www.premierleaguepass.com/
              Kui see igal pool kättesaadav oleks, ei saaks Premier telelepingutest pooltki seda tulu mis praegu. Aga noh, mul on ükskõik, ma niikuinii ei ostaks seda passi. Suurem jalgpallivaatamise aeg hakkab minevikku jääma.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                PL-i puhul võiks league pass'i puudumise asjus vaadata Sky ning BT poole. Nad maksavad roppumoodi raha igal aasta näitamise eest ning ma ei usu, et nad on väga huvitatud alternatiivi olemasolust. Sky-l on iseenesest olemas SkyGo kust saab valida mis mängu vaadata tahad. Suured summad NFL, NHL ja NBA näitamise eest makstakse telekompaniide poolt liigadele ameerikas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kui see igal pool kättesaadav oleks, ei saaks Premier telelepingutest pooltki seda tulu mis praegu. Aga noh, mul on ükskõik, ma niikuinii ei ostaks seda passi. Suurem jalgpallivaatamise aeg hakkab minevikku jääma.
                  Müüt.

                  Isegi kui nad müüks seda regioonidesse, mis telega poleks kaetud, oleks see kasum.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Mis raha? Ei saa raha, kui netis ka näidatakse? Õppigu siis USAst.

                    Premiership
                    The landscape of British broadcasting has shifted dramatically after BT bought a large slice of televised football rights, boosting the Premier League's next TV deal to a record £3bn over three years, a 71% increase.
                    New entrant BT to launch sports channel, as Premier League hails 71% income boost from live TV rights auction. By Owen Gibson


                    NBA
                    Disney is currently paying about $485 million a year, while Turner's deal is worth $445 million a year. Given those terms, doubling the payments implies the new deals would be worth a total of nearly $15 billion for the NBA, assuming the length of the new deals remains eight years.


                    NFL
                    The NFL’s gravy train rolls on: today it announced nine-year extensions to its broadcast television packages with Fox, NBC and CBS under which the networks are expected to pay roughly 60% more. The new agreements will run through the 2022 season as the current deals expire after the 2013 season.
                    Financial terms have not been released, but the three networks are expected to pay roughly $3 billion a year on average annually compared to the current $1.93 billion they collectively pay.


                    Lisaks on seal klubidel veel local dealid kah.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Seega ma olen ikkagi õnnelik, et Eestis on sellist kanalit, mis näitab vähemalt neid suurimaid mängegi.
                      Probleem ongi selles et Itaalia suuremaid ei näe kui Espaanas samal ajal midagi toimub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Probleem ongi selles et Itaalia suuremaid ei näe kui Espaanas samal ajal midagi toimub.
                        Imo suht suvalt näitavad hispaania-itaalia jalgpalli vaheldumisi. nt see pühapäev on vägagi huvitavaid mänge hispaaniast aga setanta näitab lausa 3 serie a mängu
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Probleem ongi selles et Itaalia suuremaid ei näe kui Espaanas samal ajal midagi toimub.
                          nonäed Milan-Napolit näidatakse alati tulise Baskide derbi asemel
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Kas kõigil on spordiülekannete vahel olevad need pooletunnised meenutus saated ilma helita?
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Ma eeldan et need on venekeelsed saated? Keelt valida ei saa ja proovida kas venekeelne kanal toimib?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ma eeldan et need on venekeelsed saated? Keelt valida ei saa ja proovida kas venekeelne kanal toimib?
                                Nii on tõesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X