320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Alles tuli uus osa ju?
    Blinn. Spotify arendajad on jobud, millegipärast peab ise episoodide nimekirjas ülespoole end kerima kui midagi uut ilmub.

    Kommentaar


      Betsafe oli päris hea Lanno sai korralikult puid ja Kink riffis enda teemadel.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Betsafe oli päris hea Lanno sai korralikult puid ja Kink riffis enda teemadel.
        Jep, Reim vs Šapo osas oli ka endistel mängijatel loogiline seisukoht.
        Rüütli vist täitsa ära kaotatud.

        Kommentaar


          juu siis saadi lõpuks aru, et Rüütli oluliselt midagi podcasti võtmes ei lisanud. Voolaid selles osas nagu jutukam ja huvitavam kuulajale.

          Kommentaar


            Algselt postitas feedme Vaata postitust
            juu siis saadi lõpuks aru, et Rüütli oluliselt midagi podcasti võtmes ei lisanud. Voolaid selles osas nagu jutukam ja huvitavam kuulajale.
            Mötlesin ka just Rüütlile, et kas vana jäeti sujuvalt välja. Pikemat aega jäi tegelt natuke selline punnitatud mulje, ega ta enamasti midagi suurt erilist juurde andnud ka. See muidugi ei pisenda tema vägitegusid koondise treenerina. Ei ole pika jutu mees ja milleks tema eas üldse hakata terava jutuga suhteid rikkuma.

            Voolaid oli Podcastis kövasti parem kui treenerina, üllatas. Henni etteaste pigem meh, ootasin natuke sügavamat arutelu, parasiitsönad annab andeks
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Voolaid võiks küll viiendaks vennaks betsafei podcasti tulla, väga hea jutuga ja oskab huumorit ka vahele visata. Treenerina ei tundunud üldse nii sümpaatne kui tänases podcastis oli

              Kommentaar


                Eesti U21 koondis võitis viimati valikmängu Läti vastu 2019. a.-l, mitte nii ammustel aegadel nagu teine Voolaid teises podcastis mainis.

                Kommentaar


                  aaa arutelu siin. Eniveis...

                  täpselt vastupidised emotsioonid.

                  Voolaid punkt 1 ei jaganud nagu üldse seda biiti, et millest teised mehed omavahel räägivad, punkt 2 no kui nii bland vend kuidagi motiveerida suudab, siis müts maha ja punkt 3 need näited ja jutud ja võrdlused...

                  Tundub nagu hingega asja kallal olev vend, aga kuidagi ei suhestu see kombinatsioon "Peatreener Karel Voolaid".

                  Kommentaar


                    Endal tekivad ka sarnased emotsioonid plastikuga.

                    Vana räägib juba segaselt. Mitte et ma sõnadeks väga aru ei saaks, aga pudistab ühe teema jooksul sada asja läbi, mis pole omavahel eriti seoses. Pistab enda ja teiste jutu vahele arusaamatuid lauseid. (kangastub silme ette pilt riietusruumist, kus kõik üllatunud näoga, nagu Kams ja Kink üksteisele otsa vaatavad ja sittagi aru ei saa. Eriti raske võib sellisest ilast olla pihta saada vene kuttidel).

                    Teiseks võib-olla mu isiklik kiiks. Aga mind häirib ta selline fafa hoiak.

                    Mul poleks midagi selle vastu kui 5. vend ongi selline Rüütli stiilis vahekohtunik, kes ütleb vähe.


                    Ma ei tea kas ma olen munn. aga ma vist tegelikult jõudsin selgusele, et Voolaid on lihtsalt inimene, kes mulle ei istu. Siin kohal ma ei räägi muidugi välimusest(täitsa statham). Aga see kogu tema olek, kuidas ta räägib, mida ta räägib. Mulle on see kuidagi täiesti vastukarva. Pole ka saavutusi, mis võiks tõsta arvamust nii temast, kui ta jutust. Teine punkti ilmselt.

                    Muidu podcast on vägev. Kruus, Vara, Kams ja Kink on hea kooslus.

                    Kommentaar


                      Oot saan öigesti aru, et pigem kuulaksite Jürgen "nagu" Henni kui Karel "arusaamatud arutelud" Voolaidu?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Oot saan öigesti aru, et pigem kuulaksite Jürgen "nagu" Henni kui Karel "arusaamatud arutelud" Voolaidu?
                        Ma kõiki osasid ei ole näinud, aga minu jaoks oli dünaamika mõttes Rüütli oluliselt parem. 2 ajakiraniku, 2 omavahel saagi käima tõmbavat noort kukke (heas mõttes) ja üks väärikas mees, kes ütles vähe, kuid keda kõik respekteerisid ja kuulasid. Praegu oli selline vaib Voolaiu jutu ajal, et kedagi väga ei kottinud ja vend segas vahele koguaeg, rikkudes mainitud dünaamikat. Nata liiga palju haaras endale seda rolli seal, kuigi tegelikult selline kohatäide.

                        + noh, jutt oli retardo

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Ma kõiki osasid ei ole näinud, aga minu jaoks oli dünaamika mõttes Rüütli oluliselt parem. 2 ajakiraniku, 2 omavahel saagi käima tõmbavat noort kukke (heas mõttes) ja üks väärikas mees, kes ütles vähe, kuid keda kõik respekteerisid ja kuulasid. Praegu oli selline vaib Voolaiu jutu ajal, et kedagi väga ei kottinud ja vend segas vahele koguaeg, rikkudes mainitud dünaamikat. Nata liiga palju haaras endale seda rolli seal, kuigi tegelikult selline kohatäide.

                          + noh, jutt oli retardo
                          Poleks ka midagi vastu kui uuesti Rüütli oleks, mulle ta meeldib, aga saan aru miks teda enam pole. Kohati tundus see temale söna andmine punnitatud ja möni sönavött kisus ka natuke piinlikuks, kus mingit erilist lisaväärtust polnud.

                          Voolaid viimases vbla töesti segas natuke palju vahele ja jäi möne argumendiga ka alla. EURO ajal suvel oli samas väga mönus kuulata, tema jalgpallialased teadmised on ikkagi väga head ja Eesti jalkas koguaeg sees olnud. Treeneri perspektiiv väga värskendav ajakirjaniku ja mängija oma kõrvale. Mida see Henn üldse pakkus siis? Üleüldine jutt millest igal pressikal kuuled, Voolaid arutleb ikka süvitsi

                          Dünaamika osas samas sul ilmselt öigus.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Poleks ka midagi vastu kui uuesti Rüütli oleks, mulle ta meeldib, aga saan aru miks teda enam pole. Kohati tundus see temale söna andmine punnitatud ja möni sönavött kisus ka natuke piinlikuks, kus mingit erilist lisaväärtust polnud.

                            Voolaid viimases vbla töesti segas natuke palju vahele ja jäi möne argumendiga ka alla. EURO ajal suvel oli samas väga mönus kuulata, tema jalgpallialased teadmised on ikkagi väga head ja Eesti jalkas koguaeg sees olnud. Treeneri perspektiiv väga värskendav ajakirjaniku ja mängija oma kõrvale. Mida see Henn üldse pakkus siis? Üleüldine jutt millest igal pressikal kuuled, Voolaid arutleb ikka süvitsi

                            Dünaamika osas samas sul ilmselt öigus.
                            Ma lihtne mees, shoot first, ask questions later - ehk vaatasin viimase osa. Kui varasem tegelt okei, siis arusaadav, sest need vahepalad mingitest mängudest, mida keegi peale tema eestis ei vaadanud, olid täitsa huvitavad.

                            Kommentaar


                              Ma olen ka selles paadis, et loodan, et Voolaidu sinna rohkem kutsuta. Ei sobinud senisesse saateformaati oma veniva jutuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Poleks ka midagi vastu kui uuesti Rüütli oleks, mulle ta meeldib, aga saan aru miks teda enam pole. Kohati tundus see temale söna andmine punnitatud ja möni sönavött kisus ka natuke piinlikuks, kus mingit erilist lisaväärtust polnud.

                                Voolaid viimases vbla töesti segas natuke palju vahele ja jäi möne argumendiga ka alla. EURO ajal suvel oli samas väga mönus kuulata, tema jalgpallialased teadmised on ikkagi väga head ja Eesti jalkas koguaeg sees olnud. Treeneri perspektiiv väga värskendav ajakirjaniku ja mängija oma kõrvale. Mida see Henn üldse pakkus siis? Üleüldine jutt millest igal pressikal kuuled, Voolaid arutleb ikka süvitsi

                                Dünaamika osas samas sul ilmselt öigus.
                                Ma oponeeriks sellele EURO ajal oli parem. Samasugune pingutatud, midagi vahepeal aru ei saanud. Stiilis pole põhi mees, siis ega loll pole ja pingutada ei viitsi, sest nkn homme mängida ei saa jutt. Ma mingeid erilisi taktikalisi süvaanalüüse, millega keskmisest suurem jalkasõber hakkama ei saaks, pole näinud. Kõike seda mida plastic kirjeldas aga küll.

                                Henn tõesti pole vb parim intervjuude andja või jutustaja. Aga minul on isegi sõnu otsivat Henni huvitavam kuulata kui Karel “ma ütlen hästi palju, tegelikult mitte midagi” Voolaidu.
                                Ilmselt maitse asi.

                                Kõiki osasi näinuna ütleks nii voolaiu kui selle spoliga oli tunduvalt kehvem. Ka neljakesi polnud see saade nõnda hea. Üldiselt Kinga tulekuga läks kogu üritus seal…mmm vabamaks? meelelahutuslikumaks? aja dünaamilisemaks oli see sõna. Seda kinnitavad ka üldised nr. mis kunagi olid 2,3,4k. Peale Kingi tulekut pigem 7,8,9,10k. Kui vaatad ka uuemaid osasi, siis Voolaiuga osad on mingil põhjusel 1-2 tuhat inimest vähem vaadanud, kui ilma temata. Vb kokkusattumus, vb mitte. Kui üldine on 10k, siis sellest 1-2k on päris hea protsent. Nagu Kams armastab öelda, siis päeva lõpuks mul pole vahet. Kui saate püsimajäämine nõuab voolaide vahepeal, siis jumala eest, andke kuuma pojad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X