320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna ma tean mõlema osapoole arvamust ja meelestatust teise suhtes (Pohlak ja Kink), siis ma madala inimesena ootasin sellist korraliku catfighti, aga reaalsuses 20+ minutit ja mõlemalt osapoolelt väga arukas ja viisakas arutelu ja tunne nagu oleks varem vaikiv kokkulepe tehtud. Selline täiskasvanulik suhtlemine ongi ainuõige, aga mingi osa minust ootas sellist korraliku tulistamist ja pettumus on ikkagi korralik

    Kommentaar


      Kuidas Pohlakul juba 92. aastal jalkaringkondades nii suur võim oli. Mille pealt ta selle vene aja lõpus ehitas ?

      Kommentaar


        Väga lahe oli ja ma olen pigem positiivselt meelestatud, et me teame mis me teeme ja tulevik peaks olema päris ilus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kuna ma tean mõlema osapoole arvamust ja meelestatust teise suhtes (Pohlak ja Kink), siis ma madala inimesena ootasin sellist korraliku catfighti, aga reaalsuses 20+ minutit ja mõlemalt osapoolelt väga arukas ja viisakas arutelu ja tunne nagu oleks varem vaikiv kokkulepe tehtud. Selline täiskasvanulik suhtlemine ongi ainuõige, aga mingi osa minust ootas sellist korraliku tulistamist ja pettumus on ikkagi korralik
          Krt, näha oli, et Kingil oli ikka suht ebamugav selles olukorras olla ja et "eeltöö" oli tehtud. Mõlemad osapooled, Kink küll oluliselt rohkem, hoidsid ennast tagasi. Vara, oma teravapoolsete repliikidega, hoidis pinget üleval. Au ja kiitus talle selle eest!

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Väga lahe oli ja ma olen pigem positiivselt meelestatud, et me teame mis me teeme ja tulevik peaks olema päris ilus.
            sarkasm? Pohlak on alati osanud ilusat juttu rääkida.

            Kommentaar


              Algselt postitas tpx Vaata postitust

              Krt, näha oli, et Kingil oli ikka suht ebamugav selles olukorras olla ja et "eeltöö" oli tehtud. Mõlemad osapooled, Kink küll oluliselt rohkem, hoidsid ennast tagasi. Vara, oma teravapoolsete repliikidega, hoidis pinget üleval. Au ja kiitus talle selle eest!
              Kruus hakkas ka lõpus saadet päästma ja pani ise ka puid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                sarkasm? Pohlak on alati osanud ilusat juttu rääkida.
                Aga asjad ongi ju ilusad ja lootustandvad - arvestades kust me tuleme kui palju meil vahendeid on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                  sarkasm? Pohlak on alati osanud ilusat juttu rääkida.
                  Ma arvan ka, et see oli JuriM poolt sarkasm. Kogu see podcast tiirles asjade ümber, mis olid teada juba 1-2+ aastat tagasi. Kuidas nad nüüd järsku nii ilusaks muutusid noh vb jõulud tegid omatöö.

                  Kommentaar


                    Täpselt selline viisakas Jüri Ratase keerutamine Pohlaku poolt nagu ikka. Teravaks läks ainult korra, kui Pohlak väitis, et ainult üks Eesti vutikoondiste treeneritest on Flora taustaga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Täpselt selline viisakas Jüri Ratase keerutamine Pohlaku poolt nagu ikka. Teravaks läks ainult korra, kui Pohlak väitis, et ainult üks Eesti vutikoondiste treeneritest on Flora taustaga.
                      Kink väitis, et florast. Mitte Flora taustaga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Aga asjad ongi ju ilusad ja lootustandvad - arvestades kust me tuleme kui palju meil vahendeid on.
                        no ma ei tea, veel aasta tagasi olid hoopis teised meeleolud. üks Balti turniiri võit ja Flora 2. lohutusvooru jõudmine pole päris kõike üle kirjutanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Väga lahe oli ja ma olen pigem positiivselt meelestatud, et me teame mis me teeme ja tulevik peaks olema päris ilus.

                          See vist on miski peenemat sorti huumor, ei saanud kohe aru

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                            Kuidas Pohlakul juba 92. aastal jalkaringkondades nii suur võim oli. Mille pealt ta selle vene aja lõpus ehitas ?
                            Huvitav küsimus visati õhku. Mis mood Pohlak käpa peale siis sai

                            Kommentaar


                              Hea saade. Oleks eeldanud rohkem tulevärki, aga ikkagi kiidan. Väide, et Pohlak teatud asju ei tea, ei vasta kindlasti tõele. Eesti jalgpallis ei ole ühtegi asja, millega Pohlak ise kursis pole. Ja kindlasti ei ole tema võtted alati kõigile meelepärased. Samas tausta teades, siis ühtpidi proovib ta näida "solidaarne", teistpidi on kogu protsessi taustal ikkagi FC Flora heaolu ka tähtis ning kõik eeldused, mida Flora parema tuleviku puhul saab teha on ka tehtud. Levadias olevad potentsiaalsed "koondislased" on seal meelega. Samas tuleb tunnistada, et Pohlak on heas vormis ja väsimusmärke ei näita.

                              Kommentaar


                                Mulle meeldis see kus Pohlak pidevalt üritas "ega sa Tarmo ei tea " stiilis teema. Et ehk vana üritas meelega natukene võita Kingi poolehoidu, et ometigi Kink parandama ei hakkaks. Aga muidu same shit jep, loota, et jalgpallitänaval vigu tunnistataks ükskordki ongi loll lootus, viitsinud isegi seda möla enam lõpuni kuulata. KTM reegli võrdlus Hollandiga oli muidugi super, et ei suutnudki isegi naeru pidama saada. Ja muidugi, et just siis kadus levi ära kui oli vaja prügiklubist selgitusi anda on muidugi meme materjal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X