320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Slava tuleb ja Kamsi pole. Kokkusattumus jah?

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Slava tuleb ja Kamsi pole. Kokkusattumus jah?
      Oli kuidas oli, aga tänane betsafe episood oli meeleolukas ja hea. Kiidan tegijaid!

      Kommentaar


        Vähe nagu imelik kuulata kuidas mingid sisiruturndajatest onu heinod kaitsevad valetanud Arbeiteri ja panevad tuima soccerneti kallal. Võiks mingit peeglit ikka kuskil omada, su krdi saate nimi on Betsafe podcast ja sa oled viimased 30 aastat kalaõngedest krdi trussadeni müünud kus vähegi võimalik...

        Kommentaar


          Algselt postitas käbi Vaata postitust
          Vähe nagu imelik kuulata kuidas mingid sisiruturndajatest onu heinod kaitsevad valetanud Arbeiteri ja panevad tuima soccerneti kallal. Võiks mingit peeglit ikka kuskil omada, su krdi saate nimi on Betsafe podcast ja sa oled viimased 30 aastat kalaõngedest krdi trussadeni müünud kus vähegi võimalik...
          Arbeiteri kaitsmine on arusaamatu, aga see annab aimu kui perses on Soccerneti kajastus asjadest. Hea näide:


          Kui vanasti ma lugesin praktiliselt kõik artiklid otsast lõpuni Soccernetis, siis nüüd ma olen lihtsalt loobunud. Ei viitsi parteisõdurite jutte lugeda. Betsafe aga on täitsa ok kuulamine - Kams ja Kink on kallutatud (nagu peakski) ja ülejäänud seltskond üritab asja neutraalselt vaadata.

          Kommentaar


            Ilmselgelt on tekkinud vastandumine Betsafe vs SN/EJL.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Ilmselgelt on tekkinud vastandumine Betsafe vs SN/EJL.
              Vastandumine ei pruugi alati olla negatiivne. Samas selge on see, et Betsafe vs SN/EJL arvamuste kardinaalne erisus ei ole tekkinud tühjast kohas. Tänasesse olukorda jõudmiseks on tulnud ikka vaeva näha ja see SNi vaev on "tulemuse" toonud (mõned näited) - Betsafe, Tribüün 4-4-2

              Kommentaar


                [
                Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

                Kui vanasti ma lugesin praktiliselt kõik artiklid otsast lõpuni Soccernetis, siis nüüd ma olen lihtsalt loobunud. Ei viitsi parteisõdurite jutte lugeda. Betsafe aga on täitsa ok kuulamine - Kams ja Kink on kallutatud (nagu peakski) ja ülejäänud seltskond üritab asja neutraalselt vaadata.
                Sarnane muster kehtib ka minu puhul. Varem lugesin SNi sisu suure huviga, nüüd lasen vaid silmadega "sisukorrast" üle. Öelgu peatoimetaja mida tahes, aga sisu "tonaalsus" on muutunud. Eks omamoodi tõestuseks ole ka fakt, et semi-tihti, pistab peatoimetaja pea "rukkist" välja ja asub SN objektiivsust ja kallutamatust sõnavahuga kaitsma. See on tema õigus

                Tuli veel üks mõte. Nimelt, mulle teadaolevalt trükitakse org.promo ajakirja "Jalka" kallile kriidipaberile (või kriidipaberi laadsele paberile). Tänasel päeval, rohepesu ja päris keskkonnahoolivuse tingimustes. See ei ole väga öko. Mis võiks see trükitiraaz olla 5K? Miks mitte tänastes oludes loobuda paberkandjal väljaandest ja keskenduda elektroonilisele meediale. Paljud suurettevõtted, millel on aegade algusest olnud org.promo-info ajaleht/ajakiri, on seda teed läinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tpx Vaata postitust

                  Oli kuidas oli, aga tänane betsafe episood oli meeleolukas ja hea. Kiidan tegijaid!
                  Väga hea ja sisukas episood oli tõesti.
                  See Lelovi teema oli päris naljakas aga samas kurb, et siuke solvumine kohe lahti läheb.

                  Kommentaar


                    Soccerneti uurivad ajakirjanikud rääkisid oma podcastis, et võtavad kõik teemad ette mis lauale tulevad.
                    Pakuks kaks huvitavat teemat välja:
                    1) Miks Eesti meisterklubi kapten pole 4 aastat koondisekutset saanud?
                    2) Kuidas rahastab 0 eurose palgaga jalgpalli liidu president oma luksuslikku elustiili?

                    Kui need ära teete siis võite ennast sõltumatuks väljaandeks kutsuda jälle.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Soccerneti uurivad ajakirjanikud rääkisid oma podcastis, et võtavad kõik teemad ette mis lauale tulevad.
                      Pakuks kaks huvitavat teemat välja:
                      1) Miks Eesti meisterklubi kapten pole 4 aastat koondisekutset saanud?
                      2) Kuidas rahastab 0 eurose palgaga jalgpalli liidu president oma luksuslikku elustiili?

                      Kui need ära teete siis võite ennast sõltumatuks väljaandeks kutsuda jälle.
                      Ma igaks juhuks ütlen, et kui paljudes väljaannetes on erinevad valdkonnaspetsiifilised segmendid, näiteks kultuuri- või arvamustoimetus, ka uuriv toimetus, siis meil sellist asja pole.

                      Aga su südamerahuks võtsin mingil põhjusel vaevaks vastata neile kahele küsimusele.

                      1. Kogu Lepistu koondiseteema tuligi suuremalt Eesti jalkaskeenesse selle kaudu, et Lepistu tegi Soccernetile antud intervjuus torke Flora kui Eesti koondise suunas. Hiljem tõime välja ta telefonitähistuse jne. Olles käinud aastaid Eesti koondise pressikonverentsidel, siis just Soccernet.ee ajairjanikud on need, kes ikka ja jälle küsivad, miks mingi mängija on koondises, miks keegi teine ei ole. See on nii tavaline osa tööst. Lepistu kohta oleme ka korduvalt küsinud. Teema sai mingisuguse arusaadava raami mullu novembris, kui Häberli andis ammendava vastuse. See vastus võib meeldida või mitte, selle vastu võib vaielda või mitte. Aga ta selgitas enda nägemust. Lõpuks taandub ju kõik treeneri valikutele, tema vastutab. Toon selle osa Soccerneti artiklist välja:
                      Paratamatult on küsimusi ka näiteks Levadia kapteni Brent Lepistu kohal, kuivõrd tema koondisest puudumine on kõvasti diskussiooni tekitanud. Häberli selgitas, et koondisesse kuuluvad mängijad, kes oma kvaliteediga peavad suutma meeskonda aidata. "Minu jaoks oleneb kõik kvaliteedist. Täna ma leian, et tal pole piisavalt kvaliteeti, et seda meeskonda aidata. Seetõttu ma ei ole teda koosseisu usaldanud," sõnas Häberli.
                      2. Pohlaku rahateenimine on samuti käinud korduvalt läbi kõiksugusest Eesti meediast. Kopeerin siia siis ka lõigu Soccernetist:
                      Lisaks mainis EJL-i president ära, et jätkuvalt on ta FC Floraga seotud vaid Sport & Net Grupp OÜ kaudu, kust ta ka palka saab. "Minu töö on mängijatega arenguvestluste pidamine. Me seome jalgpalluri karjääri ära tema persooniga ja läbi selle otsime kitsamaid kohti, mida laiemaks teha. Taustal kasutame ka päris profipsühholoogi teenuseid. Palgamaksja on Florale kuuluv ettevõte. See on ainus töö, mis mulle seoses Floraga alles on jäänud. Eile helistas üks koondislane ja meil oli õhtul üks poolteisetunnine improviseeritud vestlus. Viis, kuidas ta tänas, oli päris hea ja soe tunne," ütles Pohlak.

                      Pohlak tunnetab, et seal on teatavad huvide konfliktid, aga need ei tähenda tema sõnul otseselt midagi. "Tegelikult on huvide konfliktid igal pool. Lõpuks ei sõltu mitte miski sellest, kuidas neid ära peita õnnestub, vaid sellest, kuidas inimene selles olukorras käitub. Minu jaoks on absoluutselt põhimõtteline, et ma ei tohi kunagi enda positsiooni isiklikuks hüvanguks ära kasutada. Ma peaksin ennast viimaseks idioodiks, kui ma nii käituksin. Ma ütlen ka mängijatele, et minu huvi on see, et teil oleks võimalikult keeruline. Tugi peab olema, aga sa pead elu keerdkäikudes karastuma, ise endale positsiooni kätte võitma ja selle väljakul realiseerima."
                      Ma rohkem isegi ei viitsi. Eks igaüks arvab ja mõtleb, mida ise tahab. See on okei.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust

                        Ma rohkem isegi ei viitsi. Eks igaüks arvab ja mõtleb, mida ise tahab. See on okei.
                        Taas läks nii nagu ma juba mõnda aega tagasi ütlesin. Kui vaja veidi lehvitada "sõltumatuse" lipuga, hüppab peatoimetaja "rukkist" korra välja, valib mingi täiesti suvalise teema kommenteerimiseks, pasteerib mõned varem avaldatud fraasid ja kaob sama kiirelt "viljapeade" varju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                          Väga hea ja sisukas episood oli tõesti.
                          See Lelovi teema oli päris naljakas aga samas kurb, et siuke solvumine kohe lahti läheb.
                          Äge muidugi, et solvumisest rääkis mees kes iga osa solvunud soccerneti/järvela peale...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas käbi Vaata postitust

                            Äge muidugi, et solvumisest rääkis mees kes iga osa solvunud soccerneti/järvela peale...
                            jah sul on õigus, vabandust, et mina ja mõned teised veel oleme oma arvamust avaldanud, proovime mitte solvuda

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust

                              Ma igaks juhuks ütlen, et kui paljudes väljaannetes on erinevad valdkonnaspetsiifilised segmendid, näiteks kultuuri- või arvamustoimetus, ka uuriv toimetus, siis meil sellist asja pole.

                              Aga su südamerahuks võtsin mingil põhjusel vaevaks vastata neile kahele küsimusele.

                              1. Kogu Lepistu koondiseteema tuligi suuremalt Eesti jalkaskeenesse selle kaudu, et Lepistu tegi Soccernetile antud intervjuus torke Flora kui Eesti koondise suunas. Hiljem tõime välja ta telefonitähistuse jne. Olles käinud aastaid Eesti koondise pressikonverentsidel, siis just Soccernet.ee ajairjanikud on need, kes ikka ja jälle küsivad, miks mingi mängija on koondises, miks keegi teine ei ole. See on nii tavaline osa tööst. Lepistu kohta oleme ka korduvalt küsinud. Teema sai mingisuguse arusaadava raami mullu novembris, kui Häberli andis ammendava vastuse. See vastus võib meeldida või mitte, selle vastu võib vaielda või mitte. Aga ta selgitas enda nägemust. Lõpuks taandub ju kõik treeneri valikutele, tema vastutab. Toon selle osa Soccerneti artiklist välja:


                              2. Pohlaku rahateenimine on samuti käinud korduvalt läbi kõiksugusest Eesti meediast. Kopeerin siia siis ka lõigu Soccernetist:


                              Ma rohkem isegi ei viitsi. Eks igaüks arvab ja mõtleb, mida ise tahab. See on okei.
                              Ja sa usud seda Pohlaku raha teenimise juttu?! Oled sa rumal või mängid rumalat? Võta selle ettevõtte andmed lahti, ta ei ole seal suvaline töötaja, ta on juhatuse liige ja ilmselt ka omanik. Vaata palgaandmeid, vaata käivet, vaata töötajate arvu, vaata kasvõi palju sellele ettevõttel maad on - see Pohlaku jutt ei klapi mitte kuidagi reaalse eluga. Fun fact - Tre.ee domeen kuulub sellele ettevõttele.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust

                                Ja sa usud seda Pohlaku raha teenimise juttu?! Oled sa rumal või mängid rumalat? Võta selle ettevõtte andmed lahti, ta ei ole seal suvaline töötaja, ta on juhatuse liige ja ilmselt ka omanik. Vaata palgaandmeid, vaata käivet, vaata töötajate arvu, vaata kasvõi palju sellele ettevõttel maad on - see Pohlaku jutt ei klapi mitte kuidagi reaalse eluga. Fun fact - Tre.ee domeen kuulub sellele ettevõttele.
                                +1
                                Ainuüksi https://www.inforegister.ee/en/10547...RTNET-GRUPP-OU vaadates tekivad küsimused

                                1. Miks on ettevõtte aadressiks Jalgpalli 21, Tallinn. Kas Sport&Net Grupp OÜ rendib seal ruume? Kui jah, siis mis tingimustel?
                                2. Miks on ettevõtte peamisteks kontaktideks endiselt ..@flora.ee e-maili aadressid? Kas FC Flora töötajad on töötajad ka Sports&Net Grupp OÜs?
                                3. Miks on ettevõtte kontaktide listis Norbert Hurt, kes on koondise abitreener ja FC Flora spordidirektor?
                                4. Miks on ettevõtte kontaktnumbriteks Jalgpallikool FCF kontaktid?
                                5. Miks on ettevõtte veebileheks endiselt www.fcflora.ee?
                                6. Miks on ettevõtte sotsiaalmeedia jms viited kõik seotud FC Floraga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X