320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ma rohkem isegi ei viitsi. Eks igaüks arvab ja mõtleb, mida ise tahab. See on okei.
    See Jeti88 postitus oli siis viimane piir, kust enam edasi ei viitsi, eksole.

    Ütleme nii, et su postituse eeldatav value* on oponeerivatele arvamustele samasugune kui suvalise (krt ma ei tea ühtegi nii peast nimeliselt) vene ajalehe peatoimetaja kirjutaks kuskil foorumis, et "Vlad andis vastuse, see on siin, me oleme seda ju kajastanud; Ma rohkem isegi ei viitsi".

    *Ja sa ise teed seda, vabatahtlikult ja sellise emotsionaalsusega. Naljakas tundub see kõik kõrvaltvaatajana, olukorras, kus endal 0 skin in the game pmst.

    Kommentaar


      Enam ei viitsi. Muidugi mitte. Kuulasin ka propagandiste siis ule pikaaja. Meeldis vaga kuidas Kangur utles nii nunnult - et eks igauks motleb nii kuidas tahab ja ka mida peatoimetaja on siin ennegi oelnud. Nuud natukene motleme, et kes need igauks siis on ja jouan jarjelduseni, et nende enda kuulajad ja lugejad ja sisuliselt julged 70% pole rahul meie vutis toimuvaga. Ja siin pole juba ammu tegemist Kalju kaasustega, vahet ei ole isegi mis peaks olema teema arutus, aga see % on ikka vaga rasvane. Kasper, teie enda lugejaid juba ja kes peaks oleme teie leib laual, heidavad teile ette paris paljusi asju ja muidugi ainsad kes selles probleemi ei nae, olete teie ja vutiliit. Kokkusattumus, eksole. Muidugi. Tahaks oelda, et see on kurb juba, aga ei ole. Enne oli. Nuud ajab juba lihtsalt naerma teatud tegelaste naiivsus.

      Kommentaar


        Miks te viitsite üldse pohlaku ketikoertega vaielda. Neil oma absoluutne töde ja nii on. Solovjovi ega Peskovi ei veena ükski oponent mitte kunagi ümber. Argumendid läheksid vajadusel absurdsuseni, sest töde on pühalaekasse lukustatud ja seda tuleb viimase hingetömbeni kaitsta ja ülistada.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Tehke kahe eurine väljaminek ja ostke selle kurikuulsa ettevõtte majandusaasta aruanne. Soovitan soojalt. Arenguvestlustest on asi kaugel
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Tehke kahe eurine väljaminek ja ostke selle kurikuulsa ettevõtte majandusaasta aruanne. Soovitan soojalt. Arenguvestlustest on asi kaugel
            Ma siin 2016 või 17 Pohlaku teemal tõmbasin ikkagi meeletult saagi ja sain ikka sellist tuld igast otsast ja ka paljude nende poolt, kes täna südamest ise selle süseemi vastu on ja kasutavad samu põhjendusi ja järeldusi, mida ma 4-5 aastat tagasi, aga siis ma olin loll lamemaalane. Life is funny.

            Ühesõnaga siis soovitati mul ka majandusaasta aruanne osta, mille ma ka ostsin või noh laadisin ettevõtte creditinfo kontolt kogu saadaoleva materjali alla ja kunagi kirjutasin ka foorumisse lahti, et see on täielik nonsense kuidas saab majandusaasta aruandes olla 1 rida muud kulutused ala 900 000 eurot ja terves aruandes pole reaalselt lahti seletatud. Ma olen kunagi mässumeelsuses selle töö läbi teinud ja sa satud veel rohkemate küsimärkide otsa kui sul alguses oli. Audiitore ja Mtüd ei huvita absoluutselt ning noh see on selline hea free money nagu enamikele Advokaatidele määratud kaitsmised, kus tuleb põhimõtteliselt saalis öelda, et palun mõista õigeks.

            Ühesõnaga mul puudub huvi läbi analüüsida taaskord, sest mul siin endaga seotud asjadega aruanded ees, aga vaevalt, et midagi väga eriliselt välja joonistub. Aga siin ei tasu jalkaliidul tonti näha, sest 99% eesti Mtüde, kes sõltumatut audiitorit kasutavad aruanded on sellised.

            Kommentaar


              Kus tuleb see arusaam, et Soccerneti inimesed on Eesti jalgpallis toimuvaga rahul v liiduga? Viimases podiski nagu jäi kõlama, et kui oleks asendust siis võiks. Päeva lõpuks on see juht ikkagi rahva(fännide, klubide) nägu. Miks just soccernet tema vastu võitlust peab alustama?

              Kommentaar


                Usaldusväärse audiitori poolt (neid ettevõtteid saab Eestis ühe käe sõrmedel kokku lugeda) auditeerimata majandusaasta aruandega pole suurt midagi peale hakata. Sinna kannatab sisuliselt ükskõik mida kirja panna, keegi ei kontrolli.

                Kommentaar



                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  2. Pohlaku rahateenimine on samuti käinud korduvalt läbi kõiksugusest Eesti meediast. Kopeerin siia siis ka lõigu Soccernetist:

                  Lisaks mainis EJL-i president ära, et jätkuvalt on ta FC Floraga seotud vaid Sport & Net Grupp OÜ kaudu, kust ta ka palka saab. "Minu töö on mängijatega arenguvestluste pidamine. Me seome jalgpalluri karjääri ära tema persooniga ja läbi selle otsime kitsamaid kohti, mida laiemaks teha. Taustal kasutame ka päris profipsühholoogi teenuseid. Palgamaksja on Florale kuuluv ettevõte. See on ainus töö, mis mulle seoses Floraga alles on jäänud. Eile helistas üks koondislane ja meil oli õhtul üks poolteisetunnine improviseeritud vestlus. Viis, kuidas ta tänas, oli päris hea ja soe tunne," ütles Pohlak.

                  Pohlak tunnetab, et seal on teatavad huvide konfliktid, aga need ei tähenda tema sõnul otseselt midagi. "Tegelikult on huvide konfliktid igal pool. Lõpuks ei sõltu mitte miski sellest, kuidas neid ära peita õnnestub, vaid sellest, kuidas inimene selles olukorras käitub. Minu jaoks on absoluutselt põhimõtteline, et ma ei tohi kunagi enda positsiooni isiklikuks hüvanguks ära kasutada. Ma peaksin ennast viimaseks idioodiks, kui ma nii käituksin. Ma ütlen ka mängijatele, et minu huvi on see, et teil oleks võimalikult keeruline. Tugi peab olema, aga sa pead elu keerdkäikudes karastuma, ise endale positsiooni kätte võitma ja selle väljakul realiseerima."

                  Ma rohkem isegi ei viitsi. Eks igaüks arvab ja mõtleb, mida ise tahab. See on okei.
                  Kui sellise selgituse peale kahtlusi ja kõhklusi ei teki, siis no ma ei tea.

                  1. Arenguvestluste eest ca 7000 eurot kuus bruto. Põhikohana liidu president, aga kõrvalt teeb arenguvestlusi umbes 5-kordse Eesti keskmise palga eest?

                  2. Sport&Net Grupp OÜ saab oma tulu 100% emaettevõttelt ehk Florast. Seega 7000 eurot kuus Flora mängijatega arenguvestluste tegemise eest?

                  3. Sport&Net Grupp OÜ-s on 4 töötajat (taandatuna täistööajale) ja saab oma tulu 100% emaettevõttelt ehk Florast. Aga juhatuse liikmena puudub igasugune seos kõige sellega?

                  4. Sport&Net Grupp OÜ omandab läbi vaheettevõtte Pohlakule kuulunud kinnistuid väärtuses ca 300 tuhat eurot. Ainult Flora käest tulu teeniv ettevõte omandab Pohlaku kinnistuid?

                  5. Väike arvutuskäik. Bruto 7000 eurot kuus koos sotsiaalmaksuga teeb kogukuluks umbes 9300 eurot kuus. Eeldame hetkeks, et kõik õige ja töötasu saadaksegi ainult arenguvestluste eest ning selle eest saadud tulu eest. Seejuures teame, et 100% tulust on Florast. Kui näiteks Flora esindusest enamik ja mõned ambitsioonikamad noored/naised ka juurde võtta, siis võiks arenguvestlusi pidada ca 30 mängijat. Seega peaks 30 mängijat terve aasta iga kuu tegema arenguvestlusi 300 euro eest. Kas tundub reaalne?

                  Andmed pärinevad Äriregistrist ja Kinnistusraamatust. Iga numbri kohta võin täpse viite ka vajadusel tuua.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas käbi Vaata postitust
                    Viimases podiski nagu jäi kõlama, et kui oleks asendust siis võiks.
                    Fundamentaalselt vale postulaat et asendamatuid inimesi ei ole.

                    Ilmselt pole sa ka foorumit väga tähelepanelikult lugenud, kuid seda on siin mitmeid kordi veeretatud - juhi vahetuse tegemine on sisuliselt võimatuks tehtud kuna:
                    a) EJL liikmetest enamus on fiktiivsed või juhiga seotud "nahad" või siis liikmed kes kardavad sanktsioone/soodustustest ilmajäämist
                    b) EJL juht ei saa tasu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      Kus tuleb see arusaam, et Soccerneti inimesed on Eesti jalgpallis toimuvaga rahul v liiduga? Viimases podiski nagu jäi kõlama, et kui oleks asendust siis võiks. Päeva lõpuks on see juht ikkagi rahva(fännide, klubide) nägu. Miks just soccernet tema vastu võitlust peab alustama?
                      Pohlaku personaalküsimus on üks asi. Uudiste kajastamisel saaks teha palju paremat tööd just neutraalsuse osas. Kahjuks on uudised järjest enam kaldu ja mingeid teemasid üldse ei kajastata - kas on sooja koha kaotuse osas hirm või ollakse hing ära müüdud teadlikult.

                      Kommentaar


                        Kink

                        Kommentaar


                          Pikk ette : miks seal lõpus nii usinasti Viaplayd reklaamima hakati ? Mingi koostöövorm ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                            Pikk ette : miks seal lõpus nii usinasti Viaplayd reklaamima hakati ? Mingi koostöövorm ?
                            Ju siis. Fb's tuli mingi viaplay reklaam ette ja suunati pikk ette podcastile.

                            Kommentaar


                              Soovitan kuulata viimast "betsafe" podcasti premmi teemal ja siis kohe otsa samu teemasid "pikk ette ja ise järele" podcastist. Nagu kaks paralleel reaalsust.

                              Kommentaar


                                Järvela Levadia-hate on veits tragikoomiline juba...
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X