320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas suits Vaata postitust
    On ikka ühiskond, kus ei saa jalgpallijutte kuulata, ilma et jälle koefitsiendid kõrvas lõugaks.
    On ikka ühiskond kus saab tasuta podcaste kuulata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust

      On ikka ühiskond kus saab tasuta podcaste kuulata.
      Raske uskuda, et ilma koeffide mainimiseta vm ebaseadusliku reklaamita oleksid podcastid tasulised või puuduksid üldse. Reklaam on avalik ja suunatud kõigile kuulajatele. Olemuselt ei ole see kindlasti tühisem kui alkoholireklaam.​

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust

        On ikka ühiskond kus saab tasuta podcaste kuulata.
        On teisi asju, mida reklaamida.

        Kommentaar


          Algselt postitas dnb Vaata postitust

          Raske uskuda, et ilma koeffide mainimiseta vm ebaseadusliku reklaamita oleksid podcastid tasulised või puuduksid üldse. Reklaam on avalik ja suunatud kõigile kuulajatele. Olemuselt ei ole see kindlasti tühisem kui alkoholireklaam.​
          Khm. Vihjeks, et Coolbeti saadetes näiteks koeffe pole.

          Kommentaar


            Algselt postitas suits Vaata postitust
            On ikka ühiskond, kus ei saa jalgpallijutte kuulata, ilma et jälle koefitsiendid kõrvas lõugaks.
            No leia mulle kasvõi mõni USA-s toimetav NBA või NFL-i podcast, kus koefitsiente teemas poleks. Soomes kõrgliiga on alati, oh, õudu, Ennustusliiga ehk Veikkausliiga nimega olnud. Aga eks need kaks ühiskonda liberaalse hävingu allakäigutrepil juba lootusetus seisus omadega.

            Kommentaar


              Igaks juhuks hoiatan ette, et suvi on lähenemas ja riided vähenemas.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                Khm. Vihjeks, et Coolbeti saadetes näiteks koeffe pole.
                Kas Coolbet paneb oma sisuturunduslikke videosid laadides 18+ linnukese taha?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                  Kas Coolbet paneb oma sisuturunduslikke videosid laadides 18+ linnukese taha?
                  Nii palju kui mina tean siis jah. Kindlasti ei näidata seda alla 18 suunatud sisu juures. Pluss alati hoolsalt vaadatakse üle alaealiste näitamine oma videodes. Kui vähegi võimalik, siis välditud. Doksarjas näiteks kunagi Vapruse puhul Summer Cupi loos samal põhjusel ei teinud kordagi juttu lastega, ent päris tegemata seda lugu ka ei saanud jätta.

                  Nii palju kui on minu kogemust, see siiski väike, on turul ettevõtted kes väga hoolivad kehtestatud reeglitest, kes mängivad ja millised on vanuselised piirangud jne. Ehk käituvad vastutustundlikult. Ja on osad, kes rõõmsalt vaatavad kui kaugele saavad asju pushida. Samas üldiselt tiheda konkurentsi tõttu teineteise jälgimine reeglite täitmisel toimib. Aga veelkord. Ma ei tea seda põldu selle nurga alt süvitsi. Küll mulle on antud ette ülesanne oma asjades reegleid selgelt jälgida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                    Nii palju kui mina tean siis jah. Kindlasti ei näidata seda alla 18 suunatud sisu juures. Pluss alati hoolsalt vaadatakse üle alaealiste näitamine oma videodes. Kui vähegi võimalik, siis välditud. Doksarjas näiteks kunagi Vapruse puhul Summer Cupi loos samal põhjusel ei teinud kordagi juttu lastega, ent päris tegemata seda lugu ka ei saanud jätta.

                    Nii palju kui on minu kogemust, see siiski väike, on turul ettevõtted kes väga hoolivad kehtestatud reeglitest, kes mängivad ja millised on vanuselised piirangud jne. Ehk käituvad vastutustundlikult. Ja on osad, kes rõõmsalt vaatavad kui kaugele saavad asju pushida. Samas üldiselt tiheda konkurentsi tõttu teineteise jälgimine reeglite täitmisel toimib. Aga veelkord. Ma ei tea seda põldu selle nurga alt süvitsi. Küll mulle on antud ette ülesanne oma asjades reegleid selgelt jälgida.
                    Kui Coolbeti episoodide üleslaadimisel pannakse linnuke 18+ isikutele, siis ei tohiks seda incognito mode's teoorias näha saada. Praegu tundub, et kõik episoodid on nähtavad. Aga Coolbet pole ainus, kes seda linnukest ei pane. Ja sel on üks lihtne põhjus. Kui sa seda linnukest paned, siis üldjuhul ei saa sa episoodi enam embedida, mis vähendab turunduslikku väärtust. Ja kuigi episood ise võib olla tehtud igasugustest reeglitest põhinevalt, selle käiku laskmine ei vasta tegelikult "ma teen kõik, mis on võimalik, et sisu alla 18 aastasteni ei jõuaks" tavale.

                    Aga Coolbet pole muidugi ainus. Ka Betsafe ja Olybet oma YT-kanalitel ei pane seda linnukest.

                    Ühtlasi ei seadistata üldjuhul oma Instagrami akkaunte selliselt, et lapsed postitusi ei näeks.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      need Kuku raadio, Betsafe'i ja Delfi podcastid peaksid siis kõik 18+ olema

                      Kommentaar


                        Võib olla räägime erinevatest asjadest. Videot üles laadides pead sa märkima, et kas sisu on mõeldud lastele või mitte. Seal kindlasti valitud, et "not made for kids". Ma pole ise ühegi konto juures Youtube's näinud, et kus selline variant üldse on. Kahtlustan, et ka teised ei tea. Mina olen aru saanud, et see eriti mõjutab lastele näitamist. Kohe kindlasti youtibekids lehel, aga ka tava Youtube's.

                        Aga see detail kõrvale jätta, siis muu jutu osas jään enda juurde. Räägin seda mida tean. Ilmselt tead sa paremini, kes rohkem hallil alal, kes vähem, kes mitte

                        Kommentaar


                          OJ segment "League 1 tiimid jääksid eesti liigas medaliteta" kuulub samasse illusioonide kategooriasse nagu Maradona vs Meistriliiga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Võib olla räägime erinevatest asjadest. Videot üles laadides pead sa märkima, et kas sisu on mõeldud lastele või mitte. Seal kindlasti valitud, et "not made for kids". Ma pole ise ühegi konto juures Youtube's näinud, et kus selline variant üldse on. Kahtlustan, et ka teised ei tea. Mina olen aru saanud, et see eriti mõjutab lastele näitamist. Kohe kindlasti youtibekids lehel, aga ka tava Youtube's.

                            Aga see detail kõrvale jätta, siis muu jutu osas jään enda juurde. Räägin seda mida tean. Ilmselt tead sa paremini, kes rohkem hallil alal, kes vähem, kes mitte
                            Mitte keegi ei pane sinna "Yes".

                            image.png
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                              Mitte keegi ei pane sinna "Yes".

                              image.png
                              Kui sa nii ütled, ma ise materjali üles laadides pole sellist kohta näinud, ilmselt kuskil lisavalikutes siis see. Mida kanlid täpselt ses osas teevad, ausalt, seda ma ei tea. Mina märkisin need asjad mida ma tean ja mida märganud olen. Muuhulgas näiteks ka reklaamida ei saa videosid alla 18 aastastele mu teada.

                              Kommentaar


                                See on vaid minu subjektiivne arvamus, aga iga episood, mis laetakse üles kihlveokontori ametlikult YT-kanalilt, peaks olema selle linnukesega märgitud. Võimalik, et mõned ei teagi sellest, aga see ei vabanda turundajaid välja. Lisaks on seal see konks, et kui sa seal tärni õigesse kohta paned, siis ei saa videot embeditud kujul vaadata ja see on juba äriliselt halb.

                                Sama asi ka instagramiga. Kontodel saab panna linnukese, mis jätaks sisu alla 18 aastastele isikutele nähtamatuks. Eestis vist on hetkel 1-2 kihlveoettevõttel see tehtud.

                                Tasulise reklaamiga sots. meedias on probleeme vähem.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X