320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Converse Vaata postitust
    OJ segment "League 1 tiimid jääksid eesti liigas medaliteta" kuulub samasse illusioonide kategooriasse nagu Maradona vs Meistriliiga
    iseenesest suhteliselt tavaline, et mingi saade puuab meelega tahelepanu, thats fine. aga kuskilt voiks nagu piirid joosta kull. ma ei ole ammu neid tegelasi tosisiselt votnud ega kuulanudki aga piisab juba peakirjast, et aru saada, et voib ka edasipidi kuulamata jatta. samuti sooviks siiralt teada mis seeni seal ikka tarvitatakse, kahtlen samuti siiralt, et need ei saa olla ainult head kukeseened voi uhed prisked pilvikud manni metsa alt, see sort seeni peab olema miskit eriti kanget mida seal tarvitakse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

      iseenesest suhteliselt tavaline, et mingi saade puuab meelega tahelepanu, thats fine. aga kuskilt voiks nagu piirid joosta kull. ma ei ole ammu neid tegelasi tosisiselt votnud ega kuulanudki aga piisab juba peakirjast, et aru saada, et voib ka edasipidi kuulamata jatta. samuti sooviks siiralt teada mis seeni seal ikka tarvitatakse, kahtlen samuti siiralt, et need ei saa olla ainult head kukeseened voi uhed prisked pilvikud manni metsa alt, see sort seeni peab olema miskit eriti kanget mida seal tarvitakse.
      See nonsense Järvela sulest ongi nii tavaliseks muutunud, et kui varem sai reageeritud ja kommenteeritud ning arutatud, siis vist eile kui see pealkiri ilmus ma lihtsalt scrollisin edasi ega hakanudki lugema, et millel see põhineb. Samas võib julgelt oletada kõigi varasemate teemade puhul, et ega seal taga reaalselt ühtegi analüüsi või fakti polegi ja kõige aluseks on see ,,ma olen piisavalt võimekas jalgpallis, et selliseid asju järeldada ja paika panna''.

      Kommentaar


        Lisaks League One teemale tulid sealt mõned teised maasikad, mis on suurema tähelepanuta jäänud
        • Levadial on kõvasti õnne olnud ja neil peaks olema tegelikult palju vähem võite ja punkte.
        • Savici doktriin...
        • Floral on sügavust ja tegelikult nad on Levadiast üle.
        • Isegi kui euromängud ebaõnnestuvad siis see tegelikult ei näita midagi ja Premium liiga on ikkagi kõvem kui kunagi varem.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          .....
          [*]Isegi kui euromängud ebaõnnestuvad siis see tegelikult ei näita midagi ja Premium liiga on ikkagi kõvem kui kunagi varem.
          Mul sai selles kohas huvi otsa selle osa kuulamise vastu. Sinnamaani pidasin vastu.

          Kommentaar


            arusaamatuks jääb ka, miks neid kaht cheerleader'it sinna lisaks Järvelale vaja on.

            Kommentaar


              Vahepeal oli muutunud soccerneti podcast isegi juba kuulatavaks aga kaks viimast episoodi täielik solk jälle. Tuleb väike paus teha, et kannatust koguda.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Siin käisid ka kihlveokontorid ja reklaamindus läbi, jäi ühes teises keskkonnas see artikkel silma. Päris jahmatavad numbrid.

                Amet kontrollis hasartmängureklaame: 152-st 150 ei vastanud nõuetele

                „Tulemus, et 152 reklaamist üksnes 2 vastas nõuetele, räägib enda eest. Lisaks tasub märkida, et enamikus reklaamidest oli võimalik tuvastada mitu rikkumist. Seadusega olid vastuolus nii hasartmängukorraldajate (nn kaubamärgi reklaamid) kui ka hasartmängude reklaamid (nt õnnemäng ja toto),“ kommenteeris TTJA infoühiskonna talituse juhataja Helen Rohtla.​​

                Aprillikuu jooksul 152 hasartmängureklaami vaadelnud Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) tuvastas, et nõuetele ei vastanud neist 150. Amet alustas menetlusi 15 hasartmängukorraldaja suhtes, kelle reklaamides tuvastati rikkumisi.

                Kommentaar


                  Miks betsafe live ära jäi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Miks betsafe live ära jäi?
                    Logistiliste probleemide tõttu on edasi lükatud.
                    Kruus vist ei jõudnud Leedust tagasi ja Kams otsib uusi mehi kes satsi relekast välja tooks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Diz Vaata postitust

                      Logistiliste probleemide tõttu on edasi lükatud.
                      Kruus vist ei jõudnud Leedust tagasi ja Kams otsib uusi mehi kes satsi relekast välja tooks.
                      Ja Kingi jalad on tiba kanged peale eilset Fc Zeniidi mängu

                      Kommentaar


                        Pikk...

                        Podcasti ei suuda ma juba ammu kuulata, kuid kokkuvõttes lause "Vapruse ja Kalevi kaunis minek tuleneb võistkondlikust arengust, mille jaoks on Premium liigas loodud soodne keskkond." meenutab mulle õndsat NSVL aega mil mul oli "õnn" üles kasvada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                          Pikk...

                          Podcasti ei suuda ma juba ammu kuulata, kuid kokkuvõttes lause "Vapruse ja Kalevi kaunis minek tuleneb võistkondlikust arengust, mille jaoks on Premium liigas loodud soodne keskkond." meenutab mulle õndsat NSVL aega mil mul oli "õnn" üles kasvada.
                          Ma ei tea kedagi teist, kes soovib iga hinna eest enda arvamust absoluutselt igal teemal peale suruda. On tema arvamus ja on vale arvamus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                            Pikk...

                            Podcasti ei suuda ma juba ammu kuulata, kuid kokkuvõttes lause "Vapruse ja Kalevi kaunis minek tuleneb võistkondlikust arengust, mille jaoks on Premium liigas loodud soodne keskkond." meenutab mulle õndsat NSVL aega mil mul oli "õnn" üles kasvada.
                            Kohati kõlab mullegi nagu käiks kommunismi ehitamine.

                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                            Ma ei tea kedagi teist, kes soovib iga hinna eest enda arvamust absoluutselt igal teemal peale suruda. On tema arvamus ja on vale arvamus.

                            Peep Pahv? Kuigi tema puhul on vist törts showmeest peidus, karakter mida teadlikult etendab. Aga küllap teadjamehed oskavad täpsemalt kommenteerida.

                            ___
                            Järvela jõudis ringiga tagasi Eesti klubide võistkondliku ülesehitamise juurde. "On püüeldud sinnapoole, et klubidel oleks võimalik võistkondlikkusega läbi lüüa. Et ei oleks võimalik tulla järsku suure rahaga Eesti kõrgliigasse ja sellega ennast siin kehtestada. Teha tegelikult seda, mida Lätis ja Leedus on väga palju tehtud - ja Läti-Leedu on adekvaatsed kohad, millega ennast võrrelda.

                            "Olen seda varem öelnud ja ütlen veel - see on väga hea, et seda on niimoodi tehtd. See loob eeldused selleks, et meil on Tallinna Kalevi, Pärnu Vapruse, Kuressaare ja tegelikult ka Paide sugused klubid olemas. Kui meil oleks olnud väga oligarhilised klubid ees, oleks Paidel olnud keerulisem Eesti karikavõitjaks tulla ja panna kokku projekt, millega Euroopa suunas püüelda,"
                            sõnas Järvela.

                            See osa paneb mind küsima, et mille järgi võime hinnata, et kui suur on mõne klubi panus Eesti jalgpalli olnud ja kui väärtuslikud nad on. Kas selleks saab olla vaid koondis või mille järgi me otsustame, et keda meil rohkem tarvis ja keda vähem?

                            Veel tekib küsimusi. Kui suur on olnud Levadia ja Kalju panus meie vutti? Ja ega me ei pisenda seda isiklike antipaatiate pealt? Kas Paide pole klubiarengusse suunanud põlatud "emotsionaalseid" vahendeid? Kui keegi teine sooviks olla Flora kõrval n-ö Flora, kas nõnda oleks üldse võimalik Eesti meistriks tulla või Euroopas kaugele purjetada? Kui Florat saadab Euroopas paar hooaega ebaedu ning raha juurde ei laena, mis siis saab? Kui kellegi müügiga õnneks ei peaks minema, siis kas järgmine samm on Flora harjutusväljakud liidule?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andres. Vaata postitust

                              Kohati kõlab mullegi nagu käiks kommunismi ehitamine.


                              Peep Pahv? Kuigi tema puhul on vist törts showmeest peidus, karakter mida teadlikult etendab. Aga küllap teadjamehed oskavad täpsemalt kommenteerida.

                              ___
                              Järvela jõudis ringiga tagasi Eesti klubide võistkondliku ülesehitamise juurde. "On püüeldud sinnapoole, et klubidel oleks võimalik võistkondlikkusega läbi lüüa. Et ei oleks võimalik tulla järsku suure rahaga Eesti kõrgliigasse ja sellega ennast siin kehtestada. Teha tegelikult seda, mida Lätis ja Leedus on väga palju tehtud - ja Läti-Leedu on adekvaatsed kohad, millega ennast võrrelda.

                              "Olen seda varem öelnud ja ütlen veel - see on väga hea, et seda on niimoodi tehtd. See loob eeldused selleks, et meil on Tallinna Kalevi, Pärnu Vapruse, Kuressaare ja tegelikult ka Paide sugused klubid olemas. Kui meil oleks olnud väga oligarhilised klubid ees, oleks Paidel olnud keerulisem Eesti karikavõitjaks tulla ja panna kokku projekt, millega Euroopa suunas püüelda,"
                              sõnas Järvela.

                              See osa paneb mind küsima, et mille järgi võime hinnata, et kui suur on mõne klubi panus Eesti jalgpalli olnud ja kui väärtuslikud nad on. Kas selleks saab olla vaid koondis või mille järgi me otsustame, et keda meil rohkem tarvis ja keda vähem?

                              Veel tekib küsimusi. Kui suur on olnud Levadia ja Kalju panus meie vutti? Ja ega me ei pisenda seda isiklike antipaatiate pealt? Kas Paide pole klubiarengusse suunanud põlatud "emotsionaalseid" vahendeid? Kui keegi teine sooviks olla Flora kõrval n-ö Flora, kas nõnda oleks üldse võimalik Eesti meistriks tulla? Kui Florat saadab Euroopas paar hooaega ebaedu ning raha juurde ei laena, mis siis saab?
                              See jutt on retardus maksimus tegelt. Ainuke asi, mida see tähendab on see, et Eesti jalgpall on nii sitt, et isegi oligarhi ei ole vaja, piisab milkust paari aasta peale ja oled Paide. Kõva jalgpalli areng, tänks.

                              Kommentaar


                                Kus Futboliit jäänud on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X