320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
    Kus Futboliit jäänud on?
    Iga nädal on episoodid ju? Kuskil nädalalõpus tavaliselt - olenevalt kui karm mängude kalender Floral on.

    Kommentaar


      Viimasest PEIJ episoodis jäi kõrva, et kui nimetati Eesti klubide õnnestumisi Euroopas, siis Kaljut ei mainitud. Mitte, et see olekski olnud saatejuhtide eesmärk kõik üles loendada, aga ennast pani mõtlema, et huvitav milline võiks olla edetabel ja kaalutlused seal taga, kui Eesti klubide ägedamad eurohooajad ritta seada.

      Ise küll kaugel Kalju poolehoidjaks olemisest, aga vähemalt endal meenuvad emotsioone tekitanud HJK alistamine + hooaeg kui türklastega mänguni jõuti. Kui äge sündmus Aktobe alistamine oli, seda enam ise hästi ei mäletagi, kuid meenub mingi jutt meeletust eelarvete vahest.

      Kommentaar


        Maccabi Haifa alistamine penaltiseerias on küll kriminaalne mainimata jätta.

        Kommentaar


          Kink lõi vastasel vere välja ja sai punase, betsafe palun tehke esmaspäeval ka ikka saade.

          Kommentaar


            Üritage palun ikka Jürgensoni oma podcastis hoida, ta annab oluliselt juurde ja lisab vajalikku tasakaalu. Kolm sama maja ajakirjanikku iganädalaseks kuulamiseks pole hea kombo.

            Kommentaar


              Juhin tähelepanu kui perses see soccerneti eesots on oma kallutatusega. Kuulasin viimast Pikk ette ja ise järele. Flora püha lehma puhul kirjutatakse, et Rakow näitas võimu. Levadia ja Paide kaotuste puhul, et need olid äpardused. Ehk siis varjatud PR käib täistuuridel.

              Kommentaar


                Kuulasin sama podcasti. Nii ei lahterdatud. Võta rohtu.

                Kommentaar


                  Kas ma nägin unes, et täna peaks Betsafe jalka uuesti käima minema?

                  Kommentaar


                    Futboliidiga on mõneks ajaks kõik. Samad tegijad on nüüd TV6 ekraanil teisipäeviti kl 18.30 ehk üleeile oli esimene saade. Kõik on okei, aga miks sellele saatele mitte mingit reklaami pole tehtud siin või mujal?

                    Kommentaar


                      Tänud ütlemast. Polnud õrna aimugi, sest telekat eriti ei vaata ja kava ka ei sirvi ajaviiteks.

                      Kommentaar


                        Vahva, et tehakse ja peavend saates on hoopis Indermitte. Aga no krt see Neymari ja PSG teema kallal jauramine oli liig.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Futboliidiga on mõneks ajaks kõik. Samad tegijad on nüüd TV6 ekraanil teisipäeviti kl 18.30 ehk üleeile oli esimene saade. Kõik on okei, aga miks sellele saatele mitte mingit reklaami pole tehtud siin või mujal?
                          Veider tagasi minek, kas päriselt on kuskil alla 30 aastaseid jalgpalli inimesi kes telekat, eelkõike tv6 vaatab ?

                          Ma olen sellest nii elukauge.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                            Veider tagasi minek, kas päriselt on kuskil alla 30 aastaseid jalgpalli inimesi kes telekat, eelkõike tv6 vaatab ?

                            Ma olen sellest nii elukauge.
                            Ahh? Mida sa ajad???

                            Kommentaar


                              Kiidame, et Florakas sellise külalise kutsus uues saates aga mingi jama või ainult mul, et see kuskilt poole saate pealt käima läheb?

                              Kommentaar


                                Vaatan tänast betsafe ja seal taktikalauast puudus. Ehk ERR laenab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X