320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Doping jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma räägin sellest, et harrastussport (rääkida millestki muust ka isegi premmi tagumise otsa klubide puhul on nonsens) ei võida sellest, kui võimalikel osalistel on karta sellist ebaproportsionaalset haamrit.
    No mida tähendab see ebaproportsionaalsus? Milline oleks siis proportsionaalne reageering olnud nii klubi kui liidu poolt? Või on ebaproportsionaalne üldse amatöörsportlasi kontrollida?

    Paneme siis juba liigade kaupa asja paika, et Premium liiga tasemel mõistagi ei tohi midagi tarvitada (või?), Esiliiga tasemel võib juba piiramatult kanepit tõmmata, Esiliiga B tasemel võib lisaks kanepile ka "kommi" peale haugata ja II liigas, kus ei ole üldse sportlased ja mis on juba iseenesest üks mõttetu mudaliiga, seal tohib ka ninaalune pulbrist valge ja süstal veenis platsile tormata.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      No mida tähendab see ebaproportsionaalsus? Milline oleks siis proportsionaalne reageering olnud nii klubi kui liidu poolt? Või on ebaproportsionaalne üldse amatöörsportlasi kontrollida?

      Paneme siis juba liigade kaupa asja paika, et Premium liiga tasemel mõistagi ei tohi midagi tarvitada (või?), Esiliiga tasemel võib juba piiramatult kanepit tõmmata, Esiliiga B tasemel võib lisaks kanepile ka "kommi" peale haugata ja II liigas, kus ei ole üldse sportlased ja mis on juba iseenesest üks mõttetu mudaliiga, seal tohib ka ninaalune pulbrist valge ja süstal veenis platsile tormata.
      Aa, et see oli siis nagu esimene kord kui alaliidule tuli info, et keegi fuutpoooleritest võib vahepeal nina puuderdamas käia? Kui nii, siis tuhat vabandust ja saadan viieka alaliitu.

      Reaalsuses on suure tõenäosusega asi aga nii, et kõrgemal tasemel ei julgeta reageerida (liiga palju bad publicityt) ning nüüd tõmmati mingi allpool olev tüüp oksa. Et saaks siis kumm rindus käia linna peal laiamas, kuidas seistakse puhta spordi eest ning lisaboonusena võib veel kõvematele vendadele sosistada ka, et "ärge tulge minuga laiama".

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Reaalsuses on suure tõenäosusega asi aga nii, et kõrgemal tasemel ei julgeta reageerida (liiga palju bad publicityt) ning nüüd tõmmati mingi allpool olev tüüp oksa.
        Palun too pretsedent, kus kõrgema liiga mängija oleks narkoga vahele jäänud, ning see oleks maha vaigitud. Niisama lolli juttu oskab iga tont ajada.

        Kommentaar


          #64
          Siin on kahe osapoole vaidlus ning ma isiklikult ei suuda valida poolt, kuna

          a) tegelikult ei ole ju tegu niivõrd dopinguga kui narkootiliste ainetega (kuigi leitud ained vist dopingu hulka kuuluvad) ja minu meelest oleks vähe reaalsem, kui sellise reidi teeks politsei

          b) samas, tegu on satsiga, kelle mõned mängijad käituvad täiesti ettearvamatult ning õhkkond selle võistkonna vastu mängides on alati üle võlli. Mis omakorda tähendab, et midagi ju võiks teha, et õhkkond neil mängudel paraneks. Ausalt ma ei taha mängida eriti amatöörliigas mehe vastu, kes iga hetke võib mulle peale lennata, samas kui ei kontrolli ennast absoluutselt.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Palun too pretsedent, kus kõrgema liiga mängija oleks narkoga vahele jäänud, ning see oleks maha vaigitud. Niisama lolli juttu oskab iga tont ajada.
            ma siiralt ei saa aru, kas mehed ei oska lugeda või mina ei oska kirjutada. Vaadates kirjastiili ja süütenööri pikkust, siis pakuks siinkohal esimest varianti.

            Ma küsin sult vastu, et kas jalgpalliliidule oli teadaolevalt tegemist pmst esimese juhtumiga (vb minevikus neid veel olnud, ma ei tea, sest eesti jalgpall on komöödia) kus tekkis kahtlus või edastati vastav info?

            Ja üleüldse. Kui teemast rääkida, siis võiks kogu scope siiski kaetud olla. Vastasel juhul jääb selline mulje, et istutakse peol tagareas ja keset diskussiooni karjutakse suvalisel kohal "kes ütles pede".

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              ma siiralt ei saa aru, kas mehed ei oska lugeda või mina ei oska kirjutada. Vaadates kirjastiili ja süütenööri pikkust, siis pakuks siinkohal esimest varianti.

              Ma küsin sult vastu, et kas jalgpalliliidule oli teadaolevalt tegemist pmst esimese juhtumiga (vb minevikus neid veel olnud, ma ei tea, sest eesti jalgpall on komöödia) kus tekkis kahtlus või edastati vastav info?

              Ja üleüldse. Kui teemast rääkida, siis võiks kogu scope siiski kaetud olla. Vastasel juhul jääb selline mulje, et istutakse peol tagareas ja keset diskussiooni karjutakse suvalisel kohal "kes ütles pede".

              Ehk et siis mingit taolist pretsedenti pole esile tuua, ning tegu oli niisama huupi paugutamisega?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Reaalsuses on suure tõenäosusega asi aga nii, et kõrgemal tasemel ei julgeta reageerida (liiga palju bad publicityt) ning nüüd tõmmati mingi allpool olev tüüp oksa..
                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Palun too pretsedent, kus kõrgema liiga mängija oleks narkoga vahele jäänud, ning see oleks maha vaigitud. Niisama lolli juttu oskab iga tont ajada.
                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Ehk et siis mingit taolist pretsedenti pole esile tuua, ning tegu oli niisama huupi paugutamisega?
                sa lugeda oskad muidu?

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  sa lugeda oskad muidu?
                  Japp, oskan ikka

                  Aga kas võin siis järeldada, et ei ole taolist pretsedenti, ning tegu oli niisama huupi paugutamisega?

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                    Japp, oskan ikka
                    ma nii optimistlik sinu asemel ei oleks.

                    Kommentaar


                      #70
                      Ilmselgelt on sul, plastic, endal lugemisega raskusi! Oled ise juba öelnud, et ei tea mõmmigi Eesti jalgpallist ja kaagutad nagu kana ikka neljandast liigast ja harrastajatest. Samas on siin mitmes postituses juba välja toodud selle klubi suured eesmärgid, mängijate taust jne.
                      Ja teine liiga (ehk tugevuselt neljas) on koht kus näiteks Levadia, Paide, Viljandi omi noori mängitavad!
                      Kui liit vihje sai siis poleks pidanud sekkuma ( sest mis sa ikka harrastajaid häbiposti paned) vaid lootma, et mõni laksu all kukk kedagi ei sandistaks?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Reaalsuses on suure tõenäosusega asi aga nii, et
                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        (vb minevikus neid veel olnud, ma ei tea, sest eesti jalgpall on komöödia)
                        Ehk siis sa ei tea tegelikult mitte midagi, vaid lihtsalt pakud mingi arvamuse välja ja veenad ennast, et küllap tegelikult nii ongi, nagu sa arvad?

                        Ja seda on muidugi ka tõesti näha, et liit ei julge jalgpalli mainet rikkuda ja selle tõttu vaikib kõik negatiivse maha. Noh, kui me vaatame kas või kõiki neid kihlveoasju, mis kohtulikult ei ole karistatavad ja on seetõttu kinni mätsitud.

                        e: või seda, et seegi reid üldse tehti ja asi avaldati, sest pmtslt tavainimese jaoks läheb see ju ikka kategooriasse "ah, eesti jalgpall", viitsib sul seal keegi jah hakata arutama, et oli nüüd teine liiga või meistriliiga. et hoiame meie jalgpalli mainet jõuga puhtana, aga sellegipoolest teeme kõik selleks, et avalikustada negatiivne vahejuhtum meie jalgpallis? makes umbestäpselt zero sense ju.

                        Üldiselt alaliidul on kehtestatud oma reeglid ja kui sa osaled mingil alaliidu korraldataval võistlusel, siis sa vaikimisi ka nõustud nende reeglitega. Küsimus ei ole siin praegu niivõrd selles, kas puff puff pass enne mängu on moraalselt okei või mitte, seal võib tõesti igaüks võtta oma seisukoha, aga poisid tegid üle lubatud piiri ja said selle eest vastava karistuse. Kui see ei sobi, siis on ju alati võimalik tõesti majade vahel toksida, tänavu on muru ka piisavalt roheline ja ilm õues soe.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #72
                          Ma olen ka üpris veendunud, et kui ML mängijaid regulaarselt testitaks, siis nii mõnegi puhul oleks näidud kahtlased (kuigi noh piirmäära loodetavasti siiski ei ületaks, et ehk päris mängu eel ei popsutata), aga hetkel, plastic, tundub su jutt küll tühipalja lahmimisena.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            ma nii optimistlik sinu asemel ei oleks.
                            Okei, see on sinu arvamus, palju õnne.

                            Aga kas võin siis järeldada, et ei ole taolist pretsedenti, ning tegu oli niisama huupi paugutamisega?

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Nojah, vahele jäädi kanepi ja ecstacy tarvitamisega, aga siin üks räägib pitsist ja mokatubakast. Ja ma julgen loll inimene olla ja arvata, et ecstacy on kordades kahjulikum kui kohvi.
                              Ja mina tõin esile kanepitarvitamise ja rääkisin sellest. Ecstasy mõistsin ammu hukka. Tahad väita, et kohv on tervislikum kui kanep? Täiesti soe peast? Ja mis on valesti, et pöörasin tähelepanu sellele, kus tuleks tegelikult tööd teha (noored, pärast iga trenni ja mängu taastav mokatubakas, enne iga mängu närvilisust vähendav alkoholijook, rääkimata mingitest nuuskpiiritustest ja asjadest)?
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Ehk siis sa ei tea tegelikult mitte midagi, vaid lihtsalt pakud mingi arvamuse välja ja veenad ennast, et küllap tegelikult nii ongi, nagu sa arvad?

                                Ja seda on muidugi ka tõesti näha, et liit ei julge jalgpalli mainet rikkuda ja selle tõttu vaikib kõik negatiivse maha. Noh, kui me vaatame kas või kõiki neid kihlveoasju, mis kohtulikult ei ole karistatavad ja on seetõttu kinni mätsitud.

                                Üldiselt alaliidul on kehtestatud oma reeglid ja kui sa osaled mingil alaliidu korraldataval võistlusel, siis sa vaikimisi ka nõustud nende reeglitega. Küsimus ei ole siin praegu niivõrd selles, kas puff puff pass enne mängu on moraalselt okei või mitte, seal võib tõesti igaüks võtta oma seisukoha, aga poisid tegid üle lubatud piiri ja said selle eest vastava karistuse. Kui see ei sobi, siis on ju alati võimalik tõesti majade vahel toksida, tänavu on muru ka piisavalt roheline ja ilm õues soe.
                                vincent. Oma arvamuse kaitsmiseks ma ei pea siinkohal teadma kuigi palju jalgpallist ega ka jalgpalliliidust. Piisab spordi valdkonnast üldisemalt. Olles ise mõned medalid elu jooksul võtnud ning ka treenerileiba maitsenud, siis üht koma teist ma siiski tean. Tõsi, konkreetses valdkonnas minust kindlasti ka siinse foorumi lugejaskonnas targemaid.

                                Ma arvan, et sa oled nõus, et ju on jalgpalliliidul teada ka teisi võimalikke ohukohti just antud teemakäsitluses. Siinkohal lugemisoskamatutele - ei, ma ei mõtle, et keegi peab olema süüdi mõistetud. Vaid seda, et kindlasti on signaale tulnud erineval tasemel olevate sportlaste kohta.

                                Alaliidul on olemas kindlasti igasugune õigus reageerida selliselt, kuid minu arvates võiks põhimõtteline raamistik olla siiski veidi erinev. Minu suund ei oleks püramiidi all kottimine.. Praeguses olukorras on aga sitamaik juures, sest tegelikult on teada, et sellisel tasemel leiaks oi-kui-palju inimesi, kes kriteeriumitele vastaks. Ja ma ei räägi ainult jalgpallist vaid laiemalt. Ja nagu ma varasemalt ütlesin, siis minu spordiala alaliit selliselt ei käituks. Ja ma kiidan seda.

                                Kui teie arvamus on erinev, siis fine. Hea argumendi kuulan ära. Mingi isiklikus minevate "tontide" ja muude koolon d-de ja muude asjade peale võite aga teate küll kuhu minna.

                                ja ma olen üpriski kindel, et päris paljud inimesed, kes läbi alaliidu sellistel võistlustel harrastajate tasemel osalevad, ei teadvusta endale sellise stsenaariumi võimalikkust. See, kas see on mingi vabandus või mitte, jäägu juba igaühe enda otsustada.

                                Aga ma näiteks ei tahaks, et mõni mu hea sõber jääks a la tartu maratonil vahele sellise asjaga. Te võite aga kividega edasi loopida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X