320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Varavavahid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Varavavahid\'

    Originally posted by Robinho


    Originally posted by Totti


    Õieti tegi ise Carlos õiendas .
    Oi poiss. Sinu lollused võtavad juba väga kõrgeid tuure! Ma loodan, et sa tõsimeeli ei arva, et teisele näkku sülitamine on normaalne tegevus? Ma ei usu, et RC väga provotseeris ka seal, sest see poleks temalik käitumine. Ta on alati silmapaistnud fair-play vaimus mänguga. Chilaverti väravalöömis rekord võib ju tore olla, kuid teisele ikka näkku ei sülitata. Lasteaiast meelde jäänud, et tatt on naiste relv...
    Huumorit teed ve fair-play kas sa kirjutasid selle pärast seda kui sa said lonksu bensiini sisse ve. kulla laps sa ei tea fair playst midagi see mees on yks agressivsemaid mehi, ta peksab vastaseid rusikate ja kynnarnukidega näkku ja mujalegi. Ta on kogunud rohkem kollaseid ja punaseid toorutsemise ja ebasportliku käitumisega kui terve Monaco koosseis. Ära rohkem bensiini joo v kui jood pea piiri naza

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Varavavahid\'

      Minu lemmik väravavahid on Gianluigi Buffon...Fransesco Toldo(kõige lemmikuim)...ikka meie Mart Poom....Peter Scmeichel...keegi oli vist veel
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Varavavahid\'

        Kuule, ütle mulle, kelle fänn sa ei ole? Praegu on silma hakanud nii Arsenali, ManU, Juve, Prantsusmaa, Itaalia ja ma ei tea kelle veel fännamine.
        Supplies!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Varavavahid\'

          Originally posted by vandersell


          Kuule, ütle mulle, kelle fänn sa ei ole? Praegu on silma hakanud nii Arsenali, ManU, Juve, Prantsusmaa, Itaalia ja ma ei tea kelle veel fännamine.
          Esiteks jätsid sa ühe nime kõrvale ehk Interi ,aga ManU`t ma lihtsalt jälgin ,aga klubidest fännan kolme ehk Juve,Inter ja arsenal.Teistes klubide teemades ma lihtsalt postitanud sellepärast ,et jälgin neid.Riigid on Prantsusmaa ja Itaalia.Ja mõni keda jälgin nt Rootsi.
          sigpic

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Varavavahid\'

            Originally posted by Henryfan


            Originally posted by vandersell


            Kuule, ütle mulle, kelle fänn sa ei ole? Praegu on silma hakanud nii Arsenali, ManU, Juve, Prantsusmaa, Itaalia ja ma ei tea kelle veel fännamine.
            Esiteks jätsid sa ühe nime kõrvale ehk Interi ,aga ManU`t ma lihtsalt jälgin ,aga klubidest fännan kolme ehk Juve,Inter ja arsenal.Teistes klubide teemades ma lihtsalt postitanud sellepärast ,et jälgin neid.Riigid on Prantsusmaa ja Itaalia.Ja mõni keda jälgin nt Rootsi.

            Ee,nagu et kelle poolt sa siis Prantsusmaa-Itaalia vahelises EURO2000 mängus olid ?
            Või et siis nagu väga veel vutti ei vaadand ve?Mulle isiklikult Prantsusmaa nagu üldse ei sümpatiseeri,võitsid nad nagu lemmikut ju...ja seda finaalis...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Varavavahid\'

              Originally posted by Juveman



              Ee,nagu et kelle poolt sa siis Prantsusmaa-Itaalia vahelises EURO2000 mängus olid ?
              Või et siis nagu väga veel vutti ei vaadand ve?Mulle isiklikult Prantsusmaa nagu üldse ei sümpatiseeri,võitsid nad nagu lemmikut ju...ja seda finaalis...
              Sel aastal veel oli ainult Prantsusmaa lemmik ,sest alles EMist hakkasin jalgpalli vaatama.Itaalia avatar on selle pärast ,et Inter ja Juve on ka Itaaliast.
              sigpic

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Varavavahid\'

                Originally posted by Henryfan

                Originally posted by vandersell

                Kuule, ütle mulle, kelle fänn sa ei ole? Praegu on silma hakanud nii Arsenali, ManU, Juve, Prantsusmaa, Itaalia ja ma ei tea kelle veel fännamine
                Esiteks jätsid sa ühe nime kõrvale ehk Interi
                Jajah... põnev igatahes
                Supplies!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Varavavahid\'

                  a mis selles halba on kui inimesele meeldivad mitmed maad ja klubid.
                  ega kõik ka ei taha kurjad ultrad olla.
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Varavavahid\'

                    Minu lemmik on igatahes Mart , aga veel meeldivad Moskva Lokomotivi väravavaht Ovchinnov kui nii kirjutati egas rohkem vist meeldigi, aga Toldo on ka tegelikult hea väravavaht

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Varavavahid\'

                      einoh, mulle meeldib Siim Kibus yle koige no ja siis Olli Kahn ka
                      ¡No Pasarán!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Varavavahid\'

                        iker casillas ikka üle kõige

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Varavavahid\'

                          1. Kahn

                          2. Casillas

                          3. Poom

                          4. Schmeichel

                          5. Buffon

                          6. Chilavert

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Varavavahid\'

                            POOM ja
                            BUFFON
                            742617000027
                            (sic)
                            (515)
                            MAGGOT

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Varavavahid\'

                              no ikka oma poiss Poom eelkõige, aga välismaalt tõstaksin esile Roy Carrolli ja Shay Giveni.
                              izerman@hotmail.com

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Varavavahid\'

                                Casillase paneks 1. Siis järgneb edukalt Poom ja Siis pilk ka Cilaverdi poole ! :хnnelik:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X