320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Naljakas on see et me ju kõik teadsime juba enne, et see juhtub. Ja Viagay ise ka teadis. Aga ikka midagi ei suudeta või taheta teha.
    Rääkisin soome sõbraga ja ta ütles et nende viaplayl sellist klounaaži polnud. Miks meil kunagi midagi korraldada ei osata

    Kommentaar


      Algselt postitas Herr Vaata postitust
      postiivne:
      + mul jooksis pilt korralikult
      + vaheajal näitas esimese poolaja parimaid momente

      negatiivne:
      - kehv heli ( sh. staadioni heli liialt vaikne)
      - kehv pildikvaliteet
      (udukogu oma 720p-ga) mis takistab HD-s näitamist?
      - intro puudus

      Härrad soccernetist, olete nüüd viaplayga tihedamalt seotud.. seega palun andke see info edasi.
      Tänud!
      Soccerneti inimesed annavad seda infot pidevalt edasi, kui mingi jama on. Seega, kui siia kirjutate, siis võite suht kindlad olla, et anname info üht või teistpidi edasi.

      Mis puudutab 10 minutilist introt, siis seda sai laupäeval uuritud. Öeldi ja kontrolliti ka, aga sellist introt, millest inimesed eelmise hooaja mõistes räägivad, Viaplaysse (Eesti) justkui ei jõua. Siinkohal jään võlgu põhjuse, et miks vms.

      Kui kellelgi on muudes riikides tuttavad ja seal seda introt Viaplay näitab, siis võib muidugi teada anda.

      J

      Kommentaar


        Heli jah selline varieeruv olnud, kord on see okeim, siis mingil hetkel peab sedame enda volüümiga võtma viimast.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jonas Vaata postitust

          Soccerneti inimesed annavad seda infot pidevalt edasi, kui mingi jama on. Seega, kui siia kirjutate, siis võite suht kindlad olla, et anname info üht või teistpidi edasi.

          Mis puudutab 10 minutilist introt, siis seda sai laupäeval uuritud. Öeldi ja kontrolliti ka, aga sellist introt, millest inimesed eelmise hooaja mõistes räägivad, Viaplaysse (Eesti) justkui ei jõua. Siinkohal jään võlgu põhjuse, et miks vms.

          Kui kellelgi on muudes riikides tuttavad ja seal seda introt Viaplay näitab, siis võib muidugi teada anda.

          J
          võtame võrdluseks Rootsi Viaplay näite:
          Nt meil hakkab ülekanne 16:55, siis Rootsis 16:50. ( seega algab neil ülekanne koos introga) paluks nii ka meil !!

          muidugi algavad neil mõned ülekanded ka 30 min varem, koos stuudioga.

          Kas ülekande pilt ka paremaks muutub või lootusetu juhtum?


          Kommentaar


            Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

            Eelmisel hooajal sai seda vaadatud VPNi abil setantasports äpist. Ma ei tea, kas seda selle hooaja jaoks on uuendatud, aga wikist saab vaadata, mis riikides seda üle kantakse (siis saab vastavalt sellele VPNi seadistada): https://en.wikipedia.org/wiki/Setanta_Sports_Eurasia
            Champions League on ka siis nii vaadatav? Lehel neil muidu olemas CL, aga meie piirkonnas pole nähtav. Keegi teab mis riigis see nähtav oleks?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Ei saa endiselt 100% probleemideta mängu nautida. Mul ka jõnksutas vahepeal pilt ja ei liikunud sujuvalt.
              Pidevalt ei jõnksutanud, aga iga vaadatud mängu ajal 2 - 3 selgelt tajutavat jõnksu käist tõesti läbi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Herr Vaata postitust
                postiivne:
                -- kehv pildikvaliteet (udukogu oma 720p-ga) mis takistab HD-s näitamist?
                Isegi eelmise hooaja Go3 võrrelduna on pildikvaliteet kehv. Ilmekalt iseloomustab olukorra akuutsust kommentaatori repliik, vist oli Fulham vs. Liverpooli mäng, kus kommentaator penaltiolukorra hindamiseks püüdis aru saada, et kas puude oli või mitte, ütles eetrisse, parafraseerin, et "siit nendest ruutudest pole võimalik aru saada"

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Naljakas on see et me ju kõik teadsime juba enne, et see juhtub. Ja Viagay ise ka teadis. Aga ikka midagi ei suudeta või taheta teha.
                  Kedagi ei koti "pärismaalaste" inin, monopol. Kui tahad vaadata legaalselt, siin nuta ja maksa ja saadki just neid "leivakoorukesi"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                    Champions League on ka siis nii vaadatav? Lehel neil muidu olemas CL, aga meie piirkonnas pole nähtav. Keegi teab mis riigis see nähtav oleks?
                    Jään vastuse võlgu, ka wikipedia ei maini seda, et nad mõnes riigis CLi näitaksid. Võimalik, et kunagi näitasid ja seetõttu on see nö reklaamina nende avalehele jäänud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

                      Jään vastuse võlgu, ka wikipedia ei maini seda, et nad mõnes riigis CLi näitaksid. Võimalik, et kunagi näitasid ja seetõttu on see nö reklaamina nende avalehele jäänud.
                      huvitav kas see info on ajakohane ka praegu?

                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                        Champions League on ka siis nii vaadatav? Lehel neil muidu olemas CL, aga meie piirkonnas pole nähtav. Keegi teab mis riigis see nähtav oleks?
                        Moldovas ja Georgias

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Herr Vaata postitust

                          võtame võrdluseks Rootsi Viaplay näite:
                          Nt meil hakkab ülekanne 16:55, siis Rootsis 16:50. ( seega algab neil ülekanne koos introga) paluks nii ka meil !!

                          muidugi algavad neil mõned ülekanded ka 30 min varem, koos stuudioga.

                          Kas ülekande pilt ka paremaks muutub või lootusetu juhtum?

                          Küsimus esitatud, näis kas ja millal vastust võiks oodata.

                          Paadunud optimistina ütleks, et asjad liiguvad kindlasti paremuse poole, aga see on puhas minu enda lootus. Näis.

                          Ülekande pildi kohta sai keegi vastuse, et hetkel HD'd ei ole tulemas.

                          Samas, kui ma Android TV'st otse vaatan, siis ma ei saa ausalt öeldes aru, et pilt halb oleks. Vastupidi, väga hea. Samas olen nõus, et brauserist otse vaadates on pilt kehv. Ja kõigile öelda, et ole hea ja osta uus telekas, et otseülekandeid vaadata... Ise katsetame SNis Chromecast 4 with Google TV variandi varsti ära. Niisama castides on 60 tollises telekas pilt heal juhul rahuldav, aga kui läbi HDMi Google TV peale lükata, siis äkki on hea. Eks anname tagasisidet.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                            Samas, kui ma Android TV'st otse vaatan, siis ma ei saa ausalt öeldes aru, et pilt halb oleks. Vastupidi, väga hea. Samas olen nõus, et brauserist otse vaadates on pilt kehv. Ja kõigile öelda, et ole hea ja osta uus telekas, et otseülekandeid vaadata... Ise katsetame SNis Chromecast 4 with Google TV variandi varsti ära. Niisama castides on 60 tollises telekas pilt heal juhul rahuldav, aga kui läbi HDMi Google TV peale lükata, siis äkki on hea. Eks anname tagasisidet.
                            Apple TV HD (Apple TV 4 Gen), ühendus läbi HDMI kaabli, puhul on minu silma jaoks pilt halb. Isegi võrrelduna Go3/TV3 pakutuga.

                            Kommentaar


                              Kas kellegil viskab veel ülekandest välja? Kõikides nv mängudes, mis vaatasin, ühes mängus kaks või kolm korda. WebOs siis
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Kas kellegil viskab veel ülekandest välja? Kõikides nv mängudes, mis vaatasin, ühes mängus kaks või kolm korda. WebOs siis
                                Mul paar korda Man City mängu ajal kräshis jah. Castides telekasse läbi telefoni äppi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X