320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Superkarikas. Hakkab pihta.

    "Midagi läks valesti"

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Superkarikas. Hakkab pihta.

      "Midagi läks valesti"
      Ott kellegile karjumas "UNACCEPTABLE"

      Kommentaar


        Järvela: "Unacceptable!"

        Kommentaar




          1. heli ei tule läbi.

          2. Siis heli megavaikselt

          3. Siis pilt must.

          Kommentaar


            Mis faking moodi see asi nii perses saab olla? See lihtsalt pole ju normaalne. Me tahame rahus mängu nautida mitte oma närve kulutada.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust

              1. heli ei tule läbi.

              2. Siis heli megavaikselt

              3. Siis pilt must.
              Heli on siiamaani megavaikne.

              Tellisin esmakordselt Viaplay ja juba esimese 10 min järel kahetsen. Suvalised netistriimid on ka rohkem reliable kui see

              Kommentaar


                10€ kuus sellise stabiilse sita eest on täielik rööv!

                Kommentaar


                  Kohutav!
                  Madridista

                  Kommentaar


                    Aeg see viabläkk kinni panna aitab küll

                    Kommentaar


                      Piinlik, piltlikult öeldes, TV3 külaputka suutis ülekanded tipp-topp ära teha, ei meenu, et nende puhul oleks olnud sellise ulatusega pidevaid ja sisult samu probleeme. Maailma vallutada tahtev suurettevõte aga lihtsalt rullib tuima näoga oma klienidest üle ja kogu aeg on ühed ja samad probleemid. Sellest "projektist" tuleb küll "kreit saksess"!

                      Kommentaar


                        Ma panin alles ‘80 min ülekande käima.
                        wow! Pildikvaliteet on oluliselt parem kui premier league mängudel. Palun pidevalt sellist pilti!

                        Kommentaar


                          Kas mõni uuriv ajakirjandus nagu näiteks Päevaleht, Ekspress või vähemalt Delfi Sport ei võiks asja ette võtta ja Viaplay'd natuke sakutada? Saaks ehk paremini aimu, kas mingeid muutusi ka tuleb.

                          Kommentaar


                            Kommentaatorid endiselt umbes siuke 1.5 sekundilise delayga minu jaoks
                            Madridista

                            Kommentaar


                              Kui twitterisse viaplay sisse kirjutada, siis tundub, et Poolas, Hollandis ja miskises skandinaavia riigis (äkki Taani?) on umbes samad probleemid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Herr Vaata postitust


                                Kordan veelkord, mulle väga meeldib idee sellest, et kõik mu lemmik liigad on ühes kohas nähtavad.
                                Aga siin kohal ei teeks ma pildikvaliteedis järeleandmisi.

                                Viaplay on ostnud kokku meeletu summa eest ülekandeõigusi. Nüüd oleks aeg serveriparki ka investeering teha ja pakkuda paremat teenust.
                                Striimimisplatvormid kulutavad väidetavalt juba 80% interneti kasutusest. ISP'd on hakanud platvormidelt ribalaiuse kasutamise eest raha küsima ning see on tõenäoliselt ka põhjus Viaplay madalas pildikvaliteedis. SD tekitab FD kõrval kolm korda vähem liiklust. Pole raske arvata miks valik piirdub SDga. Eriti kui kogu aur ja vile on kulunud õiguste kokkuostmisele.

                                Kuna tänapäeva telekas omab arvestatavat pilditöötlust siis ta suudab sitast natuke sepikut välja võluda kuid siiski mitte saia. Brauser + arvutimolu teleka trikke ei oska ning sealt tuleb parimal juhul teraleiba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X