320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust

    Ma ütleks et Android TV äpp on palju parem kui WebOS oma. Mingist funktsionaalsusest puudust ei tunne, pigem on probleemiks errorid ja leedu keel.
    minu kogemus android/google tv teleris:
    1. ei saa hüpata ühelt ülekandelt otse teisele. peab naasma kavasse, et teist ülekannet valida. brauseris saab otse.
    2.1 kui avada teine äpp või vahetada sisendit ilma viaplayd sulgemata, siis naastes on ülekanne kokku jooksnud (must ekraan ilma ühegi teateta). tuleb ülekandest väljuda ja uuesti käima panna.
    2.2 eelnevalt mainitud juhul jääb ka kava esilehel uuendamata. tuleb äpp sulgeda ja uuesti avada.
    3. mitte jalgpalliga seonduv. kui panna mõnel filmil/sarjal subtiitrid eesti keelde, siis teistel filmidel/sarjadel, kus eesti keel puudub, ei saa üldse subtiitreid tööle panna. tuleb minna kuhugi, kus on eesti keel olemas, et vahetada see inglise keele vastu. siis töötab ka mujal, eeldusel, et inglise keeles on subtiitrid alati olemas.

    küllap on funktsionaalsusega probleeme veel. kõike ei jõua jälgida. aga kõik loetletud asjad toimivad kenasti näiteks go3 rakenduses.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust

      minu kogemus android/google tv teleris:
      1. ei saa hüpata ühelt ülekandelt otse teisele. peab naasma kavasse, et teist ülekannet valida. brauseris saab otse.
      2.1 kui avada teine äpp või vahetada sisendit ilma viaplayd sulgemata, siis naastes on ülekanne kokku jooksnud (must ekraan ilma ühegi teateta). tuleb ülekandest väljuda ja uuesti käima panna.
      2.2 eelnevalt mainitud juhul jääb ka kava esilehel uuendamata. tuleb äpp sulgeda ja uuesti avada.
      3. mitte jalgpalliga seonduv. kui panna mõnel filmil/sarjal subtiitrid eesti keelde, siis teistel filmidel/sarjadel, kus eesti keel puudub, ei saa üldse subtiitreid tööle panna. tuleb minna kuhugi, kus on eesti keel olemas, et vahetada see inglise keele vastu. siis töötab ka mujal, eeldusel, et inglise keeles on subtiitrid alati olemas.

      küllap on funktsionaalsusega probleeme veel. kõike ei jõua jälgida. aga kõik loetletud asjad toimivad kenasti näiteks go3 rakenduses.
      F1ga seoses tuli meelde, et kui ülekanne ei hakka ka pärast rakenduse restarti tööle, siis soovitan teleka vooluvõrgust välja tõmmata, et kogu süsteem ennast kinni lükkaks.
      Debiilne, aga pühapäeval toimis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jonas Vaata postitust

        F1ga seoses tuli meelde, et kui ülekanne ei hakka ka pärast rakenduse restarti tööle, siis soovitan teleka vooluvõrgust välja tõmmata, et kogu süsteem ennast kinni lükkaks.
        Debiilne, aga pühapäeval toimis.
        Naera puruks, siis liimi kokku tagasi ja naera veel korra puruks Mis järgmiseks? Kui striim tööle ei hakka, siis astu kodust välja, tee postkasti ümbert vasaku jala peal hüpates 10 tiiru, siis siirdu tuppa, pane teevesi tulele ja alles siis lülita telekas uuesti sisse ja siis no 50/60 võimalus, et asi hakkab tööle

        Kommentaar


          Algselt postitas tpx Vaata postitust

          Naera puruks, siis liimi kokku tagasi ja naera veel korra puruks Mis järgmiseks? Kui striim tööle ei hakka, siis astu kodust välja, tee postkasti ümbert vasaku jala peal hüpates 10 tiiru, siis siirdu tuppa, pane teevesi tulele ja alles siis lülita telekas uuesti sisse ja siis no 50/60 võimalus, et asi hakkab tööle
          Kui postkasti pole, siis ongi perses. Kõik.

          Nali naljaks, aga see on jah, üks probleem, mis mul on endal isiklikult olnud. Ja see fix ei ole "teenusepakkuja soovitus", vaid diy projekt.

          Muidu on siiani suht tip-top kõik. Just Android TV äpist.

          Kommentaar


            Need, kes võrdlemisi probleemivabast Android TV äpist räägivad (@cannuman, Jonas), siis mis seadme pealt teil Android TV jookseb? Chromecast 4, Mi seadmed näiteks ei olevat toetatud seadmed selle sama kasutajatoe poolt sõnastatuna, st et kui nendega ülekannet käima ei saa (ja alates ühest äpi versioonist enam väga tihti ei saa), siis oled ise loll ja kui ei meeldi, mine minema.

            Kommentaar


              Jonas, aga see Balti regiooni juht , mingi Läti nimega tüüp .Teda ei saa munepidi pihku võtta, et kaua võib ?

              Kommentaar


                Android TV äpp jookseb mul Philips 70PUS7906/12 peal. Mis puudutab igasugu erinevaid seadmeid (sh android boxid) ei ole jah toetatud, va NVIDIA Shield vms asi. Näiteks kui ma telekat ostsin, siis mul oli veel üks Android valikus, mille peale müügispets ütles, et "selle peal go3 ei jookse". Siis saigi lõpuks Philipsi peale mindud, sest selle peal töötasid kõik asjad. Endisel kolleegil on Sony Android TV ja toimib ka.

                Mis puudutab Baltikumi regiooni juhti, siis tema tööülesandeid ja vastutusala ma täpselt ei oska kirjeldada, aga ma kahtlen, et ta pime/kurt on ning omalt poolt parimat ei anna, et asjad korda saaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krot Vaata postitust
                  Need, kes võrdlemisi probleemivabast Android TV äpist räägivad (@cannuman, Jonas), siis mis seadme pealt teil Android TV jookseb? Chromecast 4, Mi seadmed näiteks ei olevat toetatud seadmed selle sama kasutajatoe poolt sõnastatuna, st et kui nendega ülekannet käima ei saa (ja alates ühest äpi versioonist enam väga tihti ei saa), siis oled ise loll ja kui ei meeldi, mine minema.
                  Esiteks, ei taha öelda et on probleemivaba...Olen siis päris palju hädasid raporteerinud.

                  Teiseks, seadmeks on Chromecast with Google TV ja seal toimib näiteks menüü palju sujuvamalt kui WebOS peal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                    Muidu on siiani suht tip-top kõik. Just Android TV äpist.
                    Ka seadmete osas ajan oma joru edasi Apple TV G4 ja toimetab enam vähem probleemideta. Paar korda on olnud tõsisemaid hädasi, aga nagu hiljem on selgundu, siis need on olnud globaalsed tõrked teenuses. App ise Apple TvOSi peal toimetab hangumata, kuigi ma olen märganud, et osad funktsioonid lakkavad toimimast. Näiteks, kui kiirvalikus parasjagu eetris oleva ülekanda peale klikata, siis näitab previewd, aga peale ülekande vaatamist samasse kohta tagasi tulles see sama funktsionaalsus enam ei tööta.

                    Ühesõnaga, Appel TV G4 ja see kole tarkvara on kasutatav. Usability on veidi paremaks läinud, aga kaugel selles, mis 21. sellis äpi puhul peaks olema.

                    Kommentaar


                      mul on kaabliga netti ühendatud üsna uus Sony Google TV teler ja lisaks vahel kasutan wifiga ka Chromecast + Google TV jublakat. eelpoolmainitud puudulik ja vigane funktsionaalsus Viaplay puhul häirib. lisaks veel need leedu keele jamad mõistagi. Go3 töötab sujuvalt.

                      Kommentaar


                        Leitmaa sarkasm ja kõigi kohta halvasti ütlemine saab iga hooajaga hoogu juurde. Õnneks kuulan harva ja tänaseks ka juba lõpetasin.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Leitmaa sarkasm ja kõigi kohta halvasti ütlemine saab iga hooajaga hoogu juurde. Õnneks kuulan harva ja tänaseks ka juba lõpetasin.
                          Ära unusta foorumis blokki peale panna
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Leitmaa sarkasm ja kõigi kohta halvasti ütlemine saab iga hooajaga hoogu juurde. Õnneks kuulan harva ja tänaseks ka juba lõpetasin.
                            Maitsed on erinevad. Mulle üldiselt Leitmaa stiil meeldib - edastab otsest toimuvat ja pikib sisse omamoodi stiilsel moel fakte ja oma arvamust, on huvitav kuulata. Ja mis peamine, ei kilju nagu mõni "eit" või nagu kohalik jalgpalli ajakriajnduse korüee "ÕuDzei".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tpx Vaata postitust

                              Maitsed on erinevad. Mulle üldiselt Leitmaa stiil meeldib - edastab otsest toimuvat ja pikib sisse omamoodi stiilsel moel fakte ja oma arvamust, on huvitav kuulata. Ja mis peamine, ei kilju nagu mõni "eit" või nagu kohalik jalgpalli ajakriajnduse korüee "ÕuDzei".
                              Mulle meeldib just tema. Kiljumise ajal võib vaikseks panna, aga asjatundmus on tasemel.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                viaplay tuleks kohtusse kaevata, ausõna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X