320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsin väga võhikliku küsimuse ja toon protsessi välja. Palun täpsustage, kuidas erineb teil:

    1. on telia ruuter ja samsungi telekas.
    2. samsungi telekast valin puldi kaudu home menüüst viaplay funktsiooni (sama nagu nt netflixi).
    3. vaatan telekast jalgpalli.
    4. ma ei mäleta ühtegi, probleemi olnuna, vb üks kunagi, aga see nö igaks juhuks välja toodud.

    Misasja te jahute siin päevast päeva mingite castide ja mingite asjadega? Ma reaalselt ei tea mis see chromecast ongi. Keegi kunagi üritas vist seletada, aga päris keeruline tundus.

    Kommentaar


      Kui sa juhuslikult eile Milan vs Chelsea vaatasid (vaevalt eks) ja sul sealt ka pilt vahepeal must ei olnud, siis sa oled tõsti tulnukas!

      Kommentaar


        Instant highlights oli taas taustal käimas ning minusugusele ideaalne variant, sest näeb kõik tähtsamad olukorrad ära. Selle upgradega vs go3 olen väga rahul.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Mul telefonis pidevalt Viaplay hakib
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic Vaata postitust
            Küsin väga võhikliku küsimuse ja toon protsessi välja. Palun täpsustage, kuidas erineb teil:

            1. on telia ruuter ja samsungi telekas.
            2. samsungi telekast valin puldi kaudu home menüüst viaplay funktsiooni (sama nagu nt netflixi).
            3. vaatan telekast jalgpalli.
            4. ma ei mäleta ühtegi, probleemi olnuna, vb üks kunagi, aga see nö igaks juhuks välja toodud.

            Misasja te jahute siin päevast päeva mingite castide ja mingite asjadega? Ma reaalselt ei tea mis see chromecast ongi. Keegi kunagi üritas vist seletada, aga päris keeruline tundus.
            Mul on samad asjad, v.a see, et telekas on LG oma (sisuliselt vahet seega pole). Viaplayd väga sageli ei vaata, aga paar kogemust hiljutisest ajast, kui leidsin aega vaatamiseks: keset mängu jääb pilt seisma, kuigi internet on olemas. Aitab vaid see, kui äpist välja minna ja uuesti see käima panna ning mäng läheb edasi. Sellist asja ei juhtu nt setantasport veebisaidil, kus samuti jalgpalli vaatan. Või teine näide arvutist: lihtsalt aja täitmiseks panen käima History kanali Viaplays. Iga mõne sekundi tagant pilt korraks peatub ja siis läheb jõnksuga jälle edasi. Täpselt nagu on mõned kirjeldanud varasematel aegadel Viaplays jalgpalli vaatamist (olen ka ise seda kogenud). Sellist jõnksutamist pole kohanud üheski teises voogedastuses, mida olen kasutanud. Probleemi poleks, kui Viaplay poleks endale ahnitsenud nii palju edastamisõigusi ja saaksime valida mõne töötava alternatiivi selle asemel. Aga antud hetkel on vaid valikuks see, et kas maksad 10 eurot kuus ja oled valmis tehnilisteks jamadeks või otsid mõnd piraatstriimi netist, sest teistel edastajatel puuduvad õigused mängu ülekandmiseks Eestis.

            Kommentaar


              Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

              Mul on samad asjad, v.a see, et telekas on LG oma (sisuliselt vahet seega pole).
              selgelt siin üks oluline vahe ongi. Plastic on tizeni peal, sina WebOS peal ja paljud Android TV peal.

              Kommentaar


                Oot, mida nad siis niipalju ahnitsenud on? Premieri õigused pole Eestis kunagi mitme omaniku vahel jaotunud, lisaks on neil Saksa liiga ja divar, mida vaatab lisaks mulle ilmselt vaid mõni inimene. Koondisemängude ja suurturniiride puhul eelistaksin tõesti alati rahvusringhäälingut, aga mis teha.
                Sellest peale kui Viaplay äpp telekas, pole ma erilisi tehnilisi probleeme tuvastanud. Kommentaatoreid on ainult vähe.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust
                  Küsin väga võhikliku küsimuse ja toon protsessi välja. Palun täpsustage, kuidas erineb teil:

                  1. on telia ruuter ja samsungi telekas.
                  2. samsungi telekast valin puldi kaudu home menüüst viaplay funktsiooni (sama nagu nt netflixi).
                  3. vaatan telekast jalgpalli.
                  4. ma ei mäleta ühtegi, probleemi olnuna, vb üks kunagi, aga see nö igaks juhuks välja toodud.

                  Misasja te jahute siin päevast päeva mingite castide ja mingite asjadega? Ma reaalselt ei tea mis see chromecast ongi. Keegi kunagi üritas vist seletada, aga päris keeruline tundus.
                  Täpselt sama setup ja viimase kuu jooksul ca 5-6 korda pilt kinni kiilunud, mustaks läinud või hakkima hakanud tugevalt. Isegi redditi striimid on töökindlamad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kui sa juhuslikult eile Milan vs Chelsea vaatasid (vaevalt eks) ja sul sealt ka pilt vahepeal must ei olnud, siis sa oled tõsti tulnukas!
                    Neid tulnukaid on sel juhul rohkem kui üks. Eile jooksis 1 poolaeg telekast nagu kulda ja teine poolaeg arvutist ka.

                    Täna katsetan jälle.

                    Huvi pärast uurin, et kas keegi teab kedagi kellel võiks see NVIDIA Shield olla? Eestis väga palju ettevõtteid pole, kes edasi müüks. Samas, Amazonist peaks 150 euriga kätte saama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jonas Vaata postitust

                      Neid tulnukaid on sel juhul rohkem kui üks. Eile jooksis 1 poolaeg telekast nagu kulda ja teine poolaeg arvutist ka.
                      See on küll huvitav. Sest isegi kommentaatoritel oli pilt pime olnud väidetavalt. Nii nad eetrisse ütlesid vähemalt.


                      Täna siis kava ei toimi(nud). Nii Android TV kui WebOS peal kava tühi.

                      Lisaks kas komentaatorid tõesti mingit hoiatust ei saa enne reklaami? Juba palju kordi lendab poole jutu pealt reklaam sisse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Oot, mida nad siis niipalju ahnitsenud on? Premieri õigused pole Eestis kunagi mitme omaniku vahel jaotunud, lisaks on neil Saksa liiga ja divar, mida vaatab lisaks mulle ilmselt vaid mõni inimene. Koondisemängude ja suurturniiride puhul eelistaksin tõesti alati rahvusringhäälingut, aga mis teha.
                        Sellest peale kui Viaplay äpp telekas, pole ma erilisi tehnilisi probleeme tuvastanud. Kommentaatoreid on ainult vähe.
                        Lisaks siia Euroopa kolm suurimat liigat ka juurde (Champions, Europa, Confrence). Jutu mõte on selles, et kui sind huvitab inglise või saksa liiga või Euroopa suurvõistlused, siis on vaid kaks valikut: kas kannatada tehnilist praaki või otsida piraatstriime (või kasutada VPNi mõnes muus kohas). Kui sama asja kannaks üle Eestis mõni teine kanal, siis ei oleks põhjust vigiseda.

                        P.S. WebOS on täna juba kolm korda "ilmnes ...viga" teadet näidanud, kui olen kahel korral Atletico mängu peale teleri sättinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Kui sa juhuslikult eile Milan vs Chelsea vaatasid (vaevalt eks) ja sul sealt ka pilt vahepeal must ei olnud, siis sa oled tõsti tulnukas!
                          Saada sms kui sul pilt eest ja ma vaatan üle, kas mul ka. Ma tõepoolest seda mängu ei vaadanud.

                          Kommentaar


                            Kas on brauseri puhul ka mingi eelistus, mida kasutada ja mida vältida?

                            Chromes igatahes ei taha üldse sujuvalt töötada. Näpin neid kvaliteedinuppe ja üle 360p (või isegi 240p) ei taha minna. Korra tundub minevat 480p peale (vaevalt ma arvutis 720p näinud olen), siis minuti pärast jälle udukogu. Speedtest näitab stabiilset 150 Mbps.

                            Piraadistreamiga kõik ilusti 1080p, no mis crap see on...

                            LG webos puhul mul kaebused (seni) puuduvad, korra augusti lõpus oli mingi jõnksatus iga mõne sekundi tagant Man City mängu puhul ning tihti jäävad ekraanile nooled rippuma, aitab ainult restart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Thums Vaata postitust
                              Kas on brauseri puhul ka mingi eelistus, mida kasutada ja mida vältida?

                              Chromes igatahes ei taha üldse sujuvalt töötada. Näpin neid kvaliteedinuppe ja üle 360p (või isegi 240p) ei taha minna. Korra tundub minevat 480p peale (vaevalt ma arvutis 720p näinud olen), siis minuti pärast jälle udukogu. Speedtest näitab stabiilset 150 Mbps.

                              Piraadistreamiga kõik ilusti 1080p, no mis crap see on...
                              Mul arvutis alati automaatse peab ja pilt väga stabiilne ja hea, samuti Chrome - see antud hetkel vist sinu probleem?

                              Kommentaar


                                Chrome pirtsutab jah, Edges jookseb palju paremini.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X