320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

    Kes selle välja mõtles? Kas ta on kunagi varem CL-i vaadanud, et ei teanud, et mängude olulisus sõltub alagruppide seisust ?
    Taas. Juve-Atletico edasipââsu otsustav mäng on vähem vaadatud, kui PSG-Apoel, kus ei ole midagi mängus. Need käärid on piisavalt suured, et Liverpoo, Reali, Bayerni ja Barca võid lõdva randmega kavva panna ja tabeliseis ei koti kedagi

    Kommentaar


      Igaks juhuks küsin, et milline edasipääsu osas oluline mäng jäi kavast välja?

      (seda siiralt, kuna ma meistrite liigat ise väga ei kommenteeri ja sestap pole turniiriga väga kursis).

      Kommentaar


        Järgmises voorus on näiteks mängud:
        Porto - Atletico M.
        Sporting - Eintracht
        Marseille - Tottenham
        Liverpool - Napoli
        Shakhtar - Leipzig
        Milan - RB Salzburg
        Man City - Sevilla
        Juventus - PSG

        Kommentaar


          kui kommentaatorit pole, siis tõmbab see automaatselt vaadatavuse alla. minu arust sel nädalal oli suht mööda see valik. kes kurat viitsib vaadata PSG v Haifa mängu, isegi kui kommentaator on olemas? samal ajal oli näiteks Benfica v Juventus staadioniheliga.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            kui kommentaatorit pole, siis tõmbab see automaatselt vaadatavuse alla. minu arust sel nädalal oli suht mööda see valik. kes kurat viitsib vaadata PSG v Haifa mängu, isegi kui kommentaator on olemas? samal ajal oli näiteks Benfica v Juventus staadioniheliga.
            PSG eest mängivad Mbappe, Messi ja Neymar. Samal päeval olid mängud:
            Dortmund - Man City
            Leipzig - Real Madrid
            Paris SG - M.Haifa
            Real Madrid on tiitlikaitsja ja asju oli mängus. Man Citys on Haaland läheb endisesse koju teema.

            Ehk ma saan su poindist aru, kuid samas usu ka mind, et reaalselt vaatab 90% inimesi ikka neid jalgpallureid, keda nad teavad. Sisuliselt Sinu jaoks võib olla Benfica-Juventus lahe mäng, kuid suur osa vaatajaid on sellised pühapäevavaatajad, et nad ikka valivad need suured asjad taustaks mängima.

            Kommentaar


              Arvad,et pühapäevavaataja on viitsinud endale Viaplay sebida ja sellega nussi näha nädalast nädalasse ? Pigem ikka tõsisem huviline ?

              Kommentaar


                Tõsisem huviline vaatab ka enda lemmiktiimi või siis tuntumaid nimesid.

                Suurem osa premmi teema fänne ju käituvad samamoodi. Tabeli lõpuosa kuuepunktika asemel vaadatakse, kuidas enda mansa triigib 4:0 Brentfordile vōi siis veidi rohkem häirivat konkurenti.

                Kommentaar


                  See et üldse nii mitu mängu on vaatamiseks saadaval on juba väga hea. Lisaks et mitut korraga veab lately välja. See kas kommentaar on, on mulle suva, aga eks ta ikkagi ägedamaks teeb.

                  Kommentaar


                    Ma küll Messit, Neymari ja Mbappet mingise Haifa vastu ei vaadanud ega vaataks. Niiet see % ikka kõvasti madalam kui 90.

                    Kommentaar


                      Mingit inglisekeelset kommentaari teistele mängudele ei saa jah? üldiselt jumala suva, loeb see, et iga mängu on võimalik vaadata - mega upgrade eelnevatest pakkujatest eesti turul.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Ma küll Messit, Neymari ja Mbappet mingise Haifa vastu ei vaadanud ega vaataks. Niiet see % ikka kõvasti madalam kui 90.
                        Jah, see ongi "mina ei vaata", aga reaalsus on see, et terve kogus inimesi vaatab asju lihtsalt meelelahutuseks ja siis seda, keda teavad. Lisaks need väiksemad fännid, kes neid kolme nime fännavad. Ehk mida ma tahan öelda, et programmivalijad pole üldiselt rumalad, vaid teevad ikka valikuid vastavalt inimeste eelistustele.

                        Aga inglise keelset kommi ei tohi jaa. Muidu jälle mingid leedukad müüksid inglise pubidele siinseid kõnekaarte pmst.

                        Kommentaar


                          No Viaplay võiks lihtsalt tellimuste/vaatajate arvude tausta rohkem avada. Iga tavakanaliga see värk vähe lihtsam.

                          Kommentaar


                            Kui eeldada, et suurnimed müüvad end niikuinii ise, siis võiks just neid vähem glamuursemaid, aga sisult olulisemaid mänge kommentaari lisamisega promoda. Kommentaatorite jaoks ka ilmselt põnevam selliseid mänge teha, kus tõsiselt midagi kaalul. Viaplay jaoks ei tohiks ju vahet olla, mis mängu kommentaariga pakkuda - vaatajatena ostame terve paketi, mitte ühe mängu korraga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Järgmises voorus on näiteks mängud:
                              Porto - Atletico M.
                              Sporting - Eintracht
                              Marseille - Tottenham
                              Liverpool - Napoli
                              Shakhtar - Leipzig
                              Milan - RB Salzburg
                              Man City - Sevilla
                              Juventus - PSG
                              Teoreetiliselt võiks iga nädal olla Viaplays list ülekantavate mängudega, kus on Eesti keelne kommentaar ja kus pole? Et ei peaks mängu peale klikkides seda igakord manuaalselt avastama.

                              Kommentaar


                                Neljapäevaõhtuti on see "instant highlights" päris vahva, ühtegi mängu tervikuna ma vaadata ei viitsiks.
                                Ainus asi, et võiks jätta üllatuseks, kas on värav või võimalus ja kumb saab.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X