320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    KHm Heli on pilti pole

    Kommentaar


      nii ilus hall pilt
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Täna tuleb fännide järgi orienteeruda, mängu ei näidata, ainult heli saab

        Kommentaar


          plastic kindlati nägi sel hetkel ka ilusat pilti

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            plastic kindlati nägi sel hetkel ka ilusat pilti
            Ma alates 30. minutist vaatan ja kõik timm. Näitas kolli praegu ja värki

            Kommentaar


              neljandast minutist parandati ära
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Ma küll Messit, Neymari ja Mbappet mingise Haifa vastu ei vaadanud ega vaataks. Niiet see % ikka kõvasti madalam kui 90.
                90% inimestest pidi arvama, et kõik teised arvavad asjadest täpselt samamoodi kui nemad

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                  90% inimestest pidi arvama, et kõik teised arvavad asjadest täpselt samamoodi kui nemad
                  Siit foorumist vaatas seda mängu ilmselt ju ainult rocheteau.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                    Siit foorumist vaatas seda mängu ilmselt ju ainult rocheteau.
                    Kui omal ajal olla go3s premmi parimaid mänge vaadanud 40 000 inimese ligi, siis palju jeist foorumis on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                      Kui omal ajal olla go3s premmi parimaid mänge vaadanud 40 000 inimese ligi, siis palju jeist foorumis on?
                      Ma olin niiet 1 vähemalt.

                      Kommentaar


                        Ok veider värk, telefoni pealt saab ilusti Viaplay asju Chromecasti abil telekasse lasta - aga arvutist ei saa, jääb see Viaplay logo ette ja edasi ei liigu sealt Google Chrome browser siis. Kellegil veel sellist asja olnud?

                        Youtube, Twitch jne kõik liiguvad arvuti kaudu ka ilusti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Ok veider värk, telefoni pealt saab ilusti Viaplay asju Chromecasti abil telekasse lasta - aga arvutist ei saa, jääb see Viaplay logo ette ja edasi ei liigu sealt Google Chrome browser siis. Kellegil veel sellist asja olnud?
                          Siinpool käib nii, et tuleb mingisugune šõu korraks käima panna, enne kui otseülekande jooksma saad.

                          Kommentaar


                            Mul juhtus ka nüüd esmakordselt see bug Mar - Tot mängu ajal, et viskas errorisse ja kui tagasi panin oli Leedu või Läti keel.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Voolaid on muhe.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Telia telekaäpis on kadunud mugav mängude vahel navigeerimise viis puldi “alla”nupuga. Arvutis sama. Palun pange tagasi.
                                Üle pika aja töötab täna! Võiks jäädagi.

                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X