320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neid vaatajanumbreid muidugi ei avaldata. Aga praegu on vâidetavalt esikolmik:
    premm F1
    Meistrite Liiga

    eesti koondise mängud on pigem nishikas. Kummaline, jah, aga ka reaalsus.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Kui palju neid 50+ inimesi praegu igasuguseid Elisa või Telia smart Tv rakendusi kasutavad? Kui nad nendega hakkama saavad, peaks ka Viaplayga saama ju.
      nende puhul on vähemalt variant, et saad ühe paketiga kõik samast karbist kindlast kohast kätte ja isegi puldiga toimib, mitte ei pea ise juurde installima hakkama või telefonist/arvutist castima. elisa enam vana digitv lahendust ei pakugi uutele liitujatele, teiste kohta ei tea.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust

        nende puhul on vähemalt variant, et saad ühe paketiga kõik samast karbist kindlast kohast kätte ja isegi puldiga toimib, mitte ei pea ise juurde installima hakkama või telefonist/arvutist castima. elisa enam vana digitv lahendust ei pakugi uutele liitujatele, teiste kohta ei tea.
        Äkki 2024 suveks on Viaplay ka juba igasugustes nendes asjades kaasatud, mitte täiesti eraldi olev asi, mida pean installima ja seadistama - ning siis Soccernetis needma kui pilt jälle 114p Leedu keelne värk on.

        Kommentaar


          Mul pole digiboxi. Internet tuleb telekasse üle õhu. Kasutan Netflixi, Viaplayd, Youtube'i, Spotifyd, ETV erinevaid kanaleid ja mis iganes veel äppe olemas on. Üks pult - teleka oma. Väga mugav, tõrkeid ja probleeme pole. Digibox on ka lähiajal minevikuks saama.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mul pole digiboxi. Internet tuleb telekasse üle õhu. Kasutan Netflixi, Viaplayd, Youtube'i, Spotifyd, ETV erinevaid kanaleid ja mis iganes veel äppe olemas on. Üks pult - teleka oma. Väga mugav, tõrkeid ja probleeme pole. Digibox on ka lähiajal minevikuks saama.
            Sama, suurim takistus on hetkel ikka vist see, et kõikidel teleka op süsteemidel pole kõiki meie keskmise tarbija jaoks vajalikke äppe veel. Mis muudab olukorra kirjuks ja keeruliseks.

            Kommentaar


              ma saan aru, et te olete need 50+ põlvkonna kirkamad kriidid, kes suudavad tehnoloogia arenguga kaasas käia veel

              Kommentaar


                mine vittu, keset mängu

                Kommentaar


                  Koomas?

                  Kommentaar


                    ma ei tea, peale poolaega viskas mingi “tehniline probleem”. ei saanud enam appi sisse, hiljem pilt kebotas rängalt

                    Kommentaar


                      No suurepärane teenus lihtsalt!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        No suurepärane teenus lihtsalt!
                        Ja sellise jama eest võetakse tasu ‍

                        Kommentaar


                          Ma juba ootan järgmise EMi vaatamist Viaplay kaudu.

                          Kommentaar


                            Ok mul oli ka nyyd esimest korda pucis. Sad.

                            Kommentaar


                              Ikka parem kui etv!!! Pohhui see pilt ju xd

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Ikka parem kui etv!!! Pohhui see pilt ju xd
                                Vähemalt pole Aet Süvarit, eksole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X