320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Inglise keeles mu teada ei tohi Premmi üle kanda. Ja kui ma siin piilun järgmise kuu mänge, siis seal ka enam kõiki mänge omakeelse kommentaariga pole. Ehk ega muud tarbijal üle ei saa, kui saata klienditeenindusse kurje kirju...
    Kummaline leping neil, et Premier ei või inglise keeles olla, aga FA kapp ja EFL võib.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      miks ei võiks siis panna soomekeelse kommentaariga? seda mõistab siinkandis rohkem. neile ju ka kantakse üle neid mänge.
      Ma oskan rootsi keelt, aga soome keelt mitte. Aga täiesti aus point muidu. Parem ikka kui staadioniheliga vaadata neid mänge, kus samal ajal palju teisi voore mängitakse ja kommentaatoreid lihtsalt ei jagu. Aastaid ja aastaid tagasi olid piraatstriimid rumeenia- ja vietnamikeelsed, aga ajasid asja ära kenasti. Kommentaar, ükskõik mis keelne käib iga jalgpalliülekande juurde.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

        Kummaline leping neil, et Premier ei või inglise keeles olla, aga FA kapp ja EFL võib.
        See on pidevalt olnud. Mingi mõniteist aastat tagasi müüdi Baltikumi vaatajakaarte Briti pubidesse ja sellest tuli ilgem jama.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Inglise keeles mu teada ei tohi Premmi üle kanda. Ja kui ma siin piilun järgmise kuu mänge, siis seal ka enam kõiki mänge omakeelse kommentaariga pole. Ehk ega muud tarbijal üle ei saa, kui saata klienditeenindusse kurje kirju...
          Viaplay järjekordne fail.
          Kui Premier League välja reklaamiti hooaja alguses, siis üks märksõna oli - kõik mängud eestikeelsena nähtavad.

          vaikselt ajudele käib. Pildikvaliteet on sitt. Kellel töötab ülekanne, kellel mitte. Klienditeenindus olematu
          Ja muidugi rootsikeelsed kommentaarid. Wow

          Kommentaar


            Algselt postitas CK99 Vaata postitust
            Kohe järgmine mäng Brighton Vs, Liverpool ja kommenteerib sulaselge Liverpooli fänn, äge
            Kes viaplays ’pooli fänn? Vincent või?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Herr Vaata postitust

              Viaplay järjekordne fail.
              Kui Premier League välja reklaamiti hooaja alguses, siis üks märksõna oli - kõik mängud eestikeelsena nähtavad.

              vaikselt ajudele käib. Pildikvaliteet on sitt. Kellel töötab ülekanne, kellel mitte. Klienditeenindus olematu
              Ja muidugi rootsikeelsed kommentaarid. Wow
              Kõik mängud lubati jah, viimasel ajal aina väiksemaks arv muutub. Käimasolevast neljast mängust ainult üks eesti keeles. Kommentaatoritega on koomale tõmmatud või milles asi?

              Kommentaar


                Noh, kuna väiksemaid tiime vaadatakse vähem, siis pole mõtet neile kommentaatoreid panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Noh, kuna väiksemaid tiime vaadatakse vähem, siis pole mõtet neile kommentaatoreid panna.
                  pangu siis võimalus teiste keelte vahel valida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Noh, kuna väiksemaid tiime vaadatakse vähem, siis pole mõtet neile kommentaatoreid panna.
                    Kuidas sa said Leicester Brighton mitte kommida?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                      Kuidas sa said Leicester Brighton mitte kommida?
                      Ma oleks vabalt võinud, aga tegu pole piisavalt tugevate brändidega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        Ma oleks vabalt võinud, aga tegu pole piisavalt tugevate brändidega.
                        mäng oli hea, saanuks ka ilma brändita ehk.

                        (höö-höö-höö)

                        Kommentaar


                          Eks muidugi eesti keele puudumine mõjutab vaatajanumbreid. Olen mõnel õhtul vaadanud käsipalli MM-i - nagu Eestis selle ala asjatundjaid vähe oleks, ometi on paremal juhul inglise keeles, mõnikord lausa saaliheliga. Õiguste ostmisest pole Viaplay väga kaugemale mõelnud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Eks muidugi eesti keele puudumine mõjutab vaatajanumbreid. Olen mõnel õhtul vaadanud käsipalli MM-i - nagu Eestis selle ala asjatundjaid vähe oleks, ometi on paremal juhul inglise keeles, mõnikord lausa saaliheliga. Õiguste ostmisest pole Viaplay väga kaugemale mõelnud.
                            Usun, et kommentaatorite leidmise taha ei jää ka asjad. Küsimus on ilmselt selles, kas see ära tasub finantsiliselt.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Eks muidugi eesti keele puudumine mõjutab vaatajanumbreid. Olen mõnel õhtul vaadanud käsipalli MM-i - nagu Eestis selle ala asjatundjaid vähe oleks, ometi on paremal juhul inglise keeles, mõnikord lausa saaliheliga. Õiguste ostmisest pole Viaplay väga kaugemale mõelnud.
                              Käsipall on ostetud pundis koos Taani ja Hollandiga, kus see spordiala on sitaks popp. Eesti on sellega siis pakis lihtsalt kaasas.

                              Kommentaar


                                Viaplay saatis emailile tagasiside küsitluse. Täitke ära! Yes, it matters.
                                Vähemalt ma naiivselt arvan et majasiseselt tehakse järeldusi ka selle pealt, kellegi töölauale see igatahes kukub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X