320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Viaplay saatis emailile tagasiside küsitluse. Täitke ära! Yes, it matters.
    Vähemalt ma naiivselt arvan et majasiseselt tehakse järeldusi ka selle pealt, kellegi töölauale see igatahes kukub.
    olen antud ankeeti korduvalt täitnud. Paraku on mul null usku sellesse. Viaplay võiks siia mõne kohaliku juhi määrata, koos sellega tuleks korralik support teenusele luua.

    Kommentaar


      Need meilid lähevad viaplay poolt otse prügisse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

        Käsipall on ostetud pundis koos Taani ja Hollandiga, kus see spordiala on sitaks popp. Eesti on sellega siis pakis lihtsalt kaasas.
        Nojah, aga erinevalt rägbist või rootsi liigahokist oleks sellel vast Eestis vaatajaid kui natuke teenusele pühendutaks.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Noh, kuna väiksemaid tiime vaadatakse vähem, siis pole mõtet neile kommentaatoreid panna.
          Saan aru, et Leeds-Brentford toob massidena inimesi vaatama?

          Kommentaar


            Kõvad brändid ju.

            Kommentaar


              Mitte midagi aru ei saa, kuulen viie kordselt seda kommentaatorit. Väga hea!

              Kommentaar


                Shaw ei saanud kollast, Arteta sai.

                Kommentaar


                  Helikvaliteet on selline, nagu Kangur istuks stuudios ämber peas, niimoodi kõmiseb & kajab . Volume on telekal põhjas, a sittagi aru ei saa .

                  Kommentaar


                    Kusjuures mul telekas pole midagi heli viga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kusjuures mul telekas pole midagi heli viga.
                      Minul ka kõik superhästi nagu alati!

                      Kommentaar


                        Kommentaatorid minu jaoks isiklikult megaolulisel kohal pole. Olgu kasvõi stata-heliga, aga on peamine, et pilt kokku ei jookse ning, et mul on voimalik koike mänge vaadata, kui vastav tuju tuleb PL puhul

                        Kommentaar


                          Ennäe! Käsipalli poolfinaalis eestikeelne kommentaar.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kunagi viasat sport balticu aegadel tekkis ikka igasugu meeldejäävaid karikalugusid, kui mitu tasandit nõrgem sats mõne premmi oma välja kukutas. Nüüd sellest lugu ei peeta ja tahetakse kommenteerida ainult mingi city vs arsenal mängu. Väga kahju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Kunagi viasat sport balticu aegadel tekkis ikka igasugu meeldejäävaid karikalugusid, kui mitu tasandit nõrgem sats mõne premmi oma välja kukutas. Nüüd sellest lugu ei peeta ja tahetakse kommenteerida ainult mingi city vs arsenal mängu. Väga kahju.
                              No eks seda küünilist suhtumist on kasutaja Mõnuagent siin korduvalt väljendanud: vaatajanumbrid on ainsad, mis loevad.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                                No eks seda küünilist suhtumist on kasutaja Mõnuagent siin korduvalt väljendanud: vaatajanumbrid on ainsad, mis loevad.
                                Usu mind, ma kommenteeriks isiklikult väga hea meelega madalamate liigade satside müdinaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X