320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    Usu mind, ma kommenteeriks isiklikult väga hea meelega madalamate liigade satside müdinaid.
    Sul keelatakse päriselt töö tegemist või?

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

      Sul keelatakse päriselt töö tegemist või?
      No kommentaatorid saavad kommenteerida neid mänge, millel on kavas kommenteerimisvõimalus lisatud. Mingi "lähen ise stuudiosse, panen mängu ette ja kukun jaurama"-lahendust kahjuks pole

      Kommentaar


        Spurs pole jah piisavalt seksikas, Manku aga kindlasti.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Isegi Brighton-Liverpool ei ole piisavalt kõvad brändid. Ehk siis Man City-Arsenal tundub olevat selles voorus ainus kommentaariga mäng.

          Kommentaar


            heitsin korraks viaplay android tv rakenduses pilgu Bundesliga mängule Freiburg v Augsburg. reklaamitud inglise keele asemel oli kuulda hoopis poolakeelset kommentaari. selle ülekande keelevaliku nupu alt tuli ka teiste keelte loetelu välja. vaikimisi oli miskipärast taani keel aktiivne, aga suurt vahet polnud: nii taani kui ka rootsi keele alt pakuti poola keelt, soome keele all oli staadioniheli, inglise keele valikuga aga kadus igasugune heli üldse ära, sai vaikuses vaadata.

            ps. iga nö keelevahetusega jooksis ülekanne kokku ja pidi nikerdama, et see edasi jooksma hakkaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              heitsin korraks viaplay android tv rakenduses pilgu Bundesliga mängule Freiburg v Augsburg. reklaamitud inglise keele asemel oli kuulda hoopis poolakeelset kommentaari. selle ülekande keelevaliku nupu alt tuli ka teiste keelte loetelu välja. vaikimisi oli miskipärast taani keel aktiivne, aga suurt vahet polnud: nii taani kui ka rootsi keele alt pakuti poola keelt, soome keele all oli staadioniheli, inglise keele valikuga aga kadus igasugune heli üldse ära, sai vaikuses vaadata.

              ps. iga nö keelevahetusega jooksis ülekanne kokku ja pidi nikerdama, et see edasi jooksma hakkaks.
              Ilmselt siis isegi ülekande jooksul see muutub või on rakenduse-põhine. Vaatasin korraks ise täpselt sama mängu LG smart-TV äpist ja alguses oli haudvaikus. Siis avastasin, et olid tekkinud keelevalikud. Kui valisin Taani või Norra keele, siis tuli staadioniheli. Muudest oli vaikus (hollandit ei hakanud proovima). Võimalik, et poolakeelne kommentaar tuli mängu hiljem, sest vähemalt siis, kui ise seda vaatasin, oli poolakeelsel haudvaikus.

              Kommentaar


                Ma vaatasin eile Berlini derbyt ja see oli Inglise keelne ja õhtul hiljem Manchester United vs Reading oli ka Inglise keelne. Täitsa timm ju?

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Ma vaatasin eile Berlini derbyt ja see oli Inglise keelne ja õhtul hiljem Manchester United vs Reading oli ka Inglise keelne. Täitsa timm ju?
                  Karikad ja Bundesliga ongi. Premmi inka keeles pole ja see on seal kõige suurem probleem.

                  Kommentaar


                    Kas ma olen ainus kellel Viaplay praeguse karikamängu ajal iga natukese aja tagant heli ära kaob, pilt kokku jookseb, mõni hetk hiljem aga taastub ja läheb mäng edasi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                      Kas ma olen ainus kellel Viaplay praeguse karikamängu ajal iga natukese aja tagant heli ära kaob, pilt kokku jookseb, mõni hetk hiljem aga taastub ja läheb mäng edasi?
                      Mul on samamoodi , mõtlesin et nett jamab aga ju siis nende viga ikka

                      Kommentaar


                        Ikka räigelt nussib tra.

                        Kommentaar


                          Kohutav kvaliteet täna.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ainult siia kirumine või annate supporti ka teada? Ma ise kisan pea iga hangumise osas fb kaudu chatti.

                            Kommentaar


                              LääääGaaaab

                              Kommentaar


                                Tyra jälle siuke kiilumine, et paha hakkab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X