320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea, et vähemalt porr pole, siis oleks närvid vapsee krussis.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Täna on veel hullem lihtsalt

      Kommentaar


        Uskumatu teenus.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          veel üks koht, kus kaevata, on google play. seal võimalik rakendust hinnata. küllap teistes äpipoodides ka.

          Kommentaar


            See on nii piinlik, et mul pole sõnu

            Kommentaar


              mu android tv äpis vahetati juba I poolajal pärast korduvat kokkujooksmist ülekanne Rootsi telepildi peale, mis jookseb laitmatult. androidi nutifoni rakenduses avaneb ka praegu eestikeelne ülekanne.

              ps. selle rootsikeelsega võiks kvaliteedi poolest isegi ära harjuda. poolajal stuudio ja puha (reklaamid ka). aga keelt ei mõista kahjuks. tuleb uuesti kooli minna.

              Kommentaar


                Ma võin Viaplay eest 20€ ka maksta, aga palun ärge tehke mingit sitta. Andke need PL õigused kellelegi teisele, kellel on olemas töötavad serverid.

                Kommentaar


                  Olgi või 30€ ja kasvõi staadioniheliga, aga see on hale

                  Kommentaar


                    Kommentaatorite pilt hangus ka nüüd Unitedi ja Crystal Palace mängul

                    Kommentaar


                      Mis pask toimub Wolves-Liverpooli mängus? Pilt lihtsalt jääb seisma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Thums Vaata postitust
                        Mis pask toimub Wolves-Liverpooli mängus? Pilt lihtsalt jääb seisma.
                        Sa mõtled Liverpooli kaitset?

                        Kommentaar


                          Vaatasin ka paar minutit Brightoni mängu, seal siis rootsi keel ja kõik toimib. Kas see on viaplay katse saate eestlased rootsi keelt õppima?

                          Kommentaar


                            eks need rootslased on kogu aeg suhtunud meisse kui asumaasse, kus odavalt äri saab ajada. nii oli see ka ennemuiste, kui viaplay/viasat veel tv3 omas ja neid spordikanaleid opereeris.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              eks need rootslased on kogu aeg suhtunud meisse kui asumaasse, kus odavalt äri saab ajada. nii oli see ka ennemuiste, kui viaplay/viasat veel tv3 omas ja neid spordikanaleid opereeris.
                              No guugeldades leiab, et ka mujal riikides samad probleemid, nt Hollandis. Ehk et ongi crap teenus ja tundub, et aitab ainult rahakotiga hääletamine.

                              Kommentaar


                                Ja nüüd Manu mängus ka Rootsi keele kursused

                                Kommentaar

                                Working...
                                X