320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hetkel avaneb ainult Villa v Leicester veel eestikeelsena.

    võibolla mulle tundub ainult, aga rootsikeelsetel ülekannetel on ka värvid erksamad ja pilditeravus parem.

    Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
    No guugeldades leiab, et ka mujal riikides samad probleemid, nt Hollandis. Ehk et ongi crap teenus ja tundub, et aitab ainult rahakotiga hääletamine.
    pole selle rahakotiga kuhugi hääletada, kui kõik õigused on ära kaaperdatud. valikus on ainult "kui ei meeldi, ära vaata"

    Kommentaar


      Eesti kommentaatorid teevad iseendile mängust ülekannet?

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Ja nüüd Manu mängus ka Rootsi keele kursused
        mul küll ei ole. on samas hakkinud küll mängu jooksul.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic Vaata postitust

          mul küll ei ole. on samas hakkinud küll mängu jooksul.
          pane korra kinni ja käima...

          Kommentaar



            See vist on siis õige koht, kuhu me kõik ühe toreda kirjakese saata võiks?

            Kommentaar


              Sada pildi ja heli katkestust nii täna kui eile ja eile pidi ka mingit rootsi/taani kommareid kuulama sellistest mängudes, mis muidu peaks olema kohalikuga kaetud. Rämpsteenus, annaks jumal et keegi teine saaks need õigused endale.

              Kommentaar


                Huvitav, et petitsiooni pole veel käima lükatud.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kirjutasin kõikidest nädalavahetuse probleemidest Viaplay Messengeri ja sain sellise vastuse:

                  Tere! Täname pöördumise eest! Kahjuks tegu on signaaliga mis oli edastatud meieni nii nagu te nägite. Enda poolt midagi parandada ei olnud võimalik. Saame pakkuda 25% refundi. Palun võtke vastu meie vabandused antud olukorra pärast!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas NoWay Vaata postitust
                    Kirjutasin kõikidest nädalavahetuse probleemidest Viaplay Messengeri ja sain sellise vastuse:

                    Tere! Täname pöördumise eest! Kahjuks tegu on signaaliga mis oli edastatud meieni nii nagu te nägite. Enda poolt midagi parandada ei olnud võimalik. Saame pakkuda 25% refundi. Palun võtke vastu meie vabandused antud olukorra pärast!
                    Sama vastus tuli ka mulle. Küsisin 100%, saadeti puu taha.

                    Eks pöördun siis Tarbijakaitsesse. Las annavad siis neile ka aru 2.5 euri eest.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust

                      Sama vastus tuli ka mulle. Küsisin 100%, saadeti puu taha.

                      Eks pöördun siis Tarbijakaitsesse. Las annavad siis neile ka aru 2.5 euri eest.
                      Kas nad ikka vastasid, et nad niigi ületavad ennast, sest tegelikult on inflatsioon ka selle 25% juba nahka pistnud?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NoWay Vaata postitust
                        Kirjutasin kõikidest nädalavahetuse probleemidest Viaplay Messengeri ja sain sellise vastuse:

                        Tere! Täname pöördumise eest! Kahjuks tegu on signaaliga mis oli edastatud meieni nii nagu te nägite. Enda poolt midagi parandada ei olnud võimalik. Saame pakkuda 25% refundi. Palun võtke vastu meie vabandused antud olukorra pärast!
                        Sama vastus aga 25% ei pakutud. Paluti lihtsalt vabandused vastu võtta. Jobid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas NoWay Vaata postitust
                          Kirjutasin kõikidest nädalavahetuse probleemidest Viaplay Messengeri ja sain sellise vastuse:

                          Tere! Täname pöördumise eest! Kahjuks tegu on signaaliga mis oli edastatud meieni nii nagu te nägite. Enda poolt midagi parandada ei olnud võimalik. Saame pakkuda 25% refundi. Palun võtke vastu meie vabandused antud olukorra pärast!
                          Paku vastu 100% refundi ehk teenuse lõpetamist

                          Kas Tarbijakaitse midagi üldse teha ka saab selle peale? Selles suhtes, et teenus on ju olemas, lihtsalt jalka vaatamise osas pakutakse täielikku saasta, aga kui palju Tarbijakaitse kvaliteedi osas ettekirjutusi teha saab? Kui mitte mingi sisu seal üldse ei töötaks, oleks muidugi teine asi...

                          Kommentaar


                            Notglt rahulikumalt mõeldes saabki aru, et just seal oli tegu signaaliprobleemidega, muud spordialad/liigad paistsid okeilt tulevad, aga esimese asjana võiks siis mingi vabandusriba panna.

                            Kommentaar


                              Signaaliprobleemi jutt on bs. Rootsikeelse heliga jooksis pilt ilusti ilma probleemideta. Lisaks sellele tundus mulle arvutist vaadates, et pildi kvaliteet on isegi parem kui tavaliselt.
                              Mina pakuks, et tegemist on serverite probleemiga, mis ei saa suure nõudlusega lihtsalt hakkama. Kohalikule vaatajale pakutakse ilmselgelt paremat teenust kui välisriigi kliendile.

                              Kommentaar


                                Miks te mehed lähete sinna kommenteerima mänge? Sel pole ju mingit mõtet, keegi teid ei kuule ega mängu näe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X